Olsztyńscy voltowicze

ja sie wybieram 😉 z 2 mustangami 😉 z tym, ze 1 jest na poziomie poprawnej nauki zagalopowania hihi 😉 i raz w zyciu szedl parkurek z 70 cm 🙂 bedzi efajnei!!!  🏇
hej, wiecie może jaka jest cena lizawek dla koni w Arcusie?
Ja się wybieram z dwoma rumakami :-)
Angeel a Ty będzie? ja chyba będę 🙂
Ja przyjadę poogladać być może (jak trafie)  😵
a którego te zawody??
20.06.

bede 😀 jesli oczywiscie nic mi nie pokrzyzuje planow, ale mam nadzieje ze nie 😉
To widzę sporo osób się pokaże  😀iabeł:
no sporo sporo : )
Szykujcie się na imprezę po zawodach  😀
ja to z impreza raczej watpie, bo bede uzalezniona z transportem powrotnym.
a ja raczej nie  będę uzależniona,  bo za nim ktoś po mnie przyjedzie minie troszkę czasu ;d
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
08 czerwca 2010 15:02
ooooo  sporo ludzi z olsztyniaków jedzie 😉 ja tez bede w koncu dzieli nas 1 km 😅 a impreza bedzie super 🥂 🥂 🥂 🥂 🥂 🥂 🥂 🥂 🥂 🥂
hehe a moje skoczki chodzą na lonży pod goścmi i czasami do lasu, wiec tez zapewne bedzie zabawnie
Widzę Jacek nieźle się szykujesz 😉
o nieee ominie mnie i Ole imprezka 🙁 wypijcie nasze i naszych rumakow zdrowko! :winko:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2010 11:11
A kiedy wracacie??
Chętnie bym się z Wami na jakąś imprezkę wybrała zanim opuszczę Olsztyn 😉
2 lipca powinnyśmy byc juz w Polsce 😅
A do kiedy zostajesz? Pewnie już Cie nie bedzie 🙁 🙁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2010 13:07
W lipcu zaczynam pracę, także nie będę miała możliwości, chociaż nie wiem czy nie będę musiała załatwiać formalności związanych ze składaniem papierów na studia.
Jakby co na pewno dam znać 😉

Opowiedz co tam w ogóle u was słychać 🙂
Silver, a co Ty na to żeby Twój rumak zabalował na ujeżdżeniówkach kortowskich w tą Niedzielę? 😀iabeł:
Silver czyli jak 2 lipca jest wielkie come back to rozumiem, ze stawiacie z Ola? hihi  😁
Pauli u nas całkiem w porządku. W sumie to tylko praca a wieczorkiem imprezki. Całkiem sympatycznie 🙂
Ania no pewka że chce 😀, a co to za święto, że w kortowie ujezdzeniowki organizuja? I w ogóle to kiedy Dojczlandy podbijasz??
Alexandra hehe wypadałoby  🙂
O, a czemu tych zawodów w Korto nie ma w kalendarzu wmzj? 👀

edit.
Już są, a wczoraj nie było  😀iabeł:

Pojadę na oklep  🏇 🏇
No to się chętnie na Twoim ogiero wybiorę 🙄
Dojczlandia dopiero w drugiej połowie przyszłego tygodnia, znów wyjazd przełożony  😵
to Ola tez z Toba, Silver, w Niemcolandii siedzi?
hihi, w moje urodziny bedziecie wracac 😉

a ja sie pochwale ze jestem juz pelnoprawnym instruktorem 😉  🏇
Angeel, gratuluję ;]

A ja jestem trochę zła, bo bym pojechała do Korto, a siodła brak  😀iabeł:
nie wiecie może kto z Olsztyna nie ma czasu dla swojego konia i potrzebuje kogoś kto by czasem pojezdził? 😉
ja na pewno bede potrzebowała taką osobę po sezonie czyli jakos od września/października
hmm, szukam głównie czegoś na wakacje, przynajmniej na razie. potem nowa szkoła także zależy od tego ile będę miała czasu wolnego 😉
Chciałam powiedzieć, że z przyjemnością się na Shreka patrzyło na wczorajszych ujeżdżeniówkach w Olsztynie. Niestety nie znam innych koni ani jeźdźców ale podobały mi się także przejazdy dziewczyny z klubu Kortowo (czerwony kołnierzyk) 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się