KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

xxagaxx, oba  🤣


hehe no bez przesady. już wtedy musiałoby być ze mną wybitnie źle. Przecież one są PRAWIE ( :wysmiewa🙂 takie same 😀

No nie wiem... Idę Grubego jutro ubrać, ale nie wiem czy mi to pomoże 🤔wirek:
wątek zamknięty
a jak dla mnie to bardzo latwa decyzja  - zaden 😉
w ogole mi sie nie podobaja, macie duuuuuzo ladniejsze kolorki: lavender, petrol (i pasiak i brillant) , stripe in plum-szary.
A ta zolc z brazem powiewa nuda  🙄
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 listopada 2010 21:37
aga tez jestem z morningiem na zewnatrz :kwiatek:
wątek zamknięty
Arimona ten czaprak jest bardziej dla mnie niż dla Edka  😂 😂 Ja wiem głupota, ale ja kocham ten kolor i model ponad wszystko 😉 Chorowałam, chorowałam aż wychorowałam. I lubię żółty z brązem. I Ediego latem też w takim kolorze lubię 😉 Może i nie jakiś szał, ale mi się podoba. Nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć 😉

Tu mój kochany Gelb 😀 Który na pewno nigdy nie pójdzie pod młotek:

wątek zamknięty
Zairka ja też tego padu nie zauważyłam wcześniej  😂 chodziło mi o tej niebieski, czyli poprawka: 3 od prawej 😉 ten petrol to istny kameleon - na każdym zdjęciu wygląda inaczej  🤔wirek: a już myślałam, że to coś, czego nie znam, jakiś ładny szafirek...  😁
wątek zamknięty
ja myślałam ze to royal ten z kolekcji limitted 😉

Hmm ja też myślę ze lepszy ten z morningiem na zew.. Edi na lato brązowy to mogłoby się zlewać.


Jakby kto pytał, ten który zostaje (co jeszcze nie zdecydowałam)już sprzedany  😁
wątek zamknięty
xxagaxx w dobre ręce  😎  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 listopada 2010 21:55
jak by to byly vs to bym sie tlukla 😀iabeł:
wątek zamknięty
Nie, no gelb mi sie bardzo podoba na takiej masci.  
To w sumie moze by ten stripe in z zolcia w srodku dobrze by na was wygladal latem, a reszte czasu mogl by sluzyc za poduszke dla ciebie  🤣 ;p)
A ja teraz w ogole kupuje na kolekcje ktore mi sie podobaja, bo koni juz praktycznie nie mam i nie mam zielonego pojecia jakiej masci bedzie moj nastepny.  
Choc nie ukrywam ze gdyby mi sie trafil siwy, to bym za mocno nie narzekala.
I tak w ogole zacyznam rozumiem Zairke i reszte szmatocholikow nie majacych wlasnych koni,  😀iabeł:
wątek zamknięty
xxagaxx w dobre ręce  😎  😁


heh wiem 😉

Zairka gdyby to był vs to bym Ci pewnie napisała 😉 Ale szukaj, czasem się udaje znaleźć takie perełki.

Arimona hehe moze i tak będę robić?? Ja wiem ze to chore ale ja mam podział na czapraki letnie i zimowe 😉
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 listopada 2010 22:02
z żółcią na zewnątrz Aga, bo tak jak mówią/mówisz może się zlewać.

🙂 Edi jest cudowny, ale ja chyba mówię to najczęściej.  😜
wątek zamknięty
z żółcią na zewnątrz Aga, bo tak jak mówią/mówisz może się zlewać.

🙂 Edi jest cudowny, ale ja chyba mówię to najczęściej.  😜


i majac tak blisko ani razu nie byłaś go odwiedzić  🤬 Moze jakbyś wsiadła to by Ci się trochę odwidział 😉

Jutro biorę do stajni i coś zadecyduje 😀 Bo nowa właścicielka chce szybko dostać swoją nową szmate 😉
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 listopada 2010 22:17
dziewczyny, czy któraś miałaby zdjęcie porównawcze marone z nugatem? albo marzipan z nugatem? chodzi mi o cottony :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 listopada 2010 23:09
xxagaxx, ja obstawiam ten po lewej 😉
wątek zamknięty
akzzi, bo pady cieszą mnie mocniej a ja chcę mieć kasę na treningi, to najważniejsze ze wszystkiego 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 listopada 2010 07:35
aga, już ci to pisałam, ale jak dla mnie lepszy ten z żółtym na zewnątrz - bardziej kontrastowy 🙂

wątek zamknięty
xxagaxx jedna z osob z allegro sprzedaje, ma całkiem fajne liste rzeczy, ale ceny wysokie. Sa to rzeczy sprowadzane z Niemiec i dlatego takie ceny (brillant o ktorym mowie 290zł).


burza ale Ty masz chyba polopad corriander. To Ci wybaczam sprzedaż cottona 😉
wątek zamknięty
xxagaxx jedna z osob z allegro sprzedaje, ma całkiem fajne liste rzeczy, ale ceny wysokie. Sa to rzeczy sprowadzane z Niemiec i dlatego takie ceny (brillant o ktorym mowie 290zł).


burza ale Ty masz chyba polopad corriander. To Ci wybaczam sprzedaż cottona 😉


a możesz dać mi link?? Bo nie widzę na allegro 😉

Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Chyba ten zostawię. Dziś jeszcze przyłożę do konia, choć przy tej sierści efektu i tak nie będzie ;/
wątek zamknięty
Napisz do Niej poprzez Allegro, to prześle Ci rozpiske na maila, bo ja "swoją" usunęlam.
wątek zamknięty
Napisz do Niej poprzez Allegro, to prześle Ci rozpiske na maila, bo ja "swoją" usunęlam.


tyle że nie wiem do kogo 😉
wątek zamknięty
przepraszam  😡
Już Ci linka podaję: http://allegro.pl/eskadron-polopad-lime-plum-25-sale-i1319680347.html



Edit: czy kupował ktoś z Was coś od kogoś z niemieckiego forum??
wątek zamknięty
xxagaxx jedna z osob z allegro sprzedaje, ma całkiem fajne liste rzeczy, ale ceny wysokie. Sa to rzeczy sprowadzane z Niemiec i dlatego takie ceny (brillant o ktorym mowie 290zł).



wlasne ceny w niemczech sa bajecznie male, wiec cene ma wysoka bo chce sobie zarobic a nie , ze takie ceny w dojczlandii maja...
wątek zamknięty
Ma ktoś lub widział ten czaprak na koniu?

wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
16 listopada 2010 13:05
wg mnie ta osoba ma mega drogie te rzeczy ogłasza się że 50% taniej a jak zapytałam o niciaki z najnowszej kolekcji to 198 zł, ze starszej 175 a polopad nici z poprzeniej kolekcji 275 zł sory ale wg mnie to nie są okazyjne ceny...
wątek zamknięty
noo zdecydowanie. Zwłaszcza ze ja teraz ściągam graty z Niemiec i są duużo tańsze.
wątek zamknięty
Dlatego też jej ceny mnie lekko mówiąc zszokowały...

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 listopada 2010 15:54
ciekawe czy scignelaby mi brillanta petrola alt 😍...i za ile 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 listopada 2010 15:55
petrola to chyba nie. napisała że cudów nie tworzy 😉
wątek zamknięty
Zairka watpie, wydaje mi się, że dziewczyna po prostu kupuje z ebaya to co się opłaca i sprzedaje na Polske. Czyli to samo co byś sobie sama upolowała na ebay.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 listopada 2010 15:57
zdziwie was ze stare brillanty petrole leza sa na stanie jeszcze w niektorych sklepach w niemcolandii, ostatnio kolezanka byla i upolowala...tyle ze dl 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.