hippologica Berlin Grudzien 11-14 2008r , 9-12 2010r

apropos..wejście na targi jest płatne  😉


a ile?? 😀  👀
Nie pamiętam..
asior   -nothing but eventing-
23 listopada 2010 21:57
7-8 euro te pare lat temu  🙂
Pare lat temu 😉 Teraz więcej, ale nie pamiętam dokładnie ile. Pewnie na stronie jest info.
kilka a dorosli kilkanascie chyba? kurcze tez niepamietam... pamietam tylko ze weszlam na studencki hahahah... dobrze wygladac mlodo czasem:P w tym wezme dla pewnosci legitymacje stara...ciekawe czy spojrza na daty :P
Są bilety rodzinne, przynajmniej kiedyś były. Jeden miły pan zrobił z naszej czwórki rodzinę i zapłaciliśmy zdecydowanie mniej. Zauważyłam, że jak na wejściu, w kasie, mówi się po angielsku (mało kiedy rozumieją), są zdecydowanie milsi.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 listopada 2010 14:09
my wyjezdzamy z Bialego ( wiec kawalek przez Polske jest) w czwartek zaraz po naszych zajeciach/pracy/szkole. bedziemy piatek sobota niedziela

szukajcie czarnego orurowanego xtraila i ta najwyzsza to ja  😁 😁

cos slyszlalam, ze za orurowanie i nie wpisanie ich do homologacji moga mi nadat w niemczech wlepic  🙄
Żeby wjechać do Berlina, należy mieć specjalną, zieloną nalepkę. Brak nalepki to naprawdę duży problem i... mandat.
orurowania to chyba juz nigdzi enie mozna miec... mialam w starym geepie, teraz w nowym chcialam tez na zderzak, ale sie okazalo ze przepisy sie zmienily i niewolno "bo piesi nie maja szans" phy,.. co ra roznica przy starci z rozpedzona nawarą? ;] no a napewno stracilibysmy gwarancje...

a co do nalepki ...to slyszalam o tym ale w zeszlym roku (jak zwykle zreszta) zanim trafilysmy na targi a potem wyjechalysmy na dobra droge zjechalysmy calusienki berlin lacznie z centrum scislym... bez zadnej naklejki:P na szczescie policja nas nie dorwala.... a le chyba i tak te naklejki tylko w jakis strefach obowiazuja? bo pamietam ze kol.-kierowca denerwowala sie tylko tym centrum ze nie mamy naklejki...
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 listopada 2010 08:30
no to ladnie  😁 malo tego, ze orurowany to bez naklejki haha

a nie wiecie gdzie i jak zdobyc naklejke?
Rita pamiętasz tą stacje dużą z rybkami i zwierzątkami gdzie na obiad się zatrzymywaliśmy tam zapewne nalepke dostaniesz
Nalepki bez problemu można zaąłtwić w Szczecinie - praktycznie od ręki. Koszt to bodaj równowartość 6 euro...
Można też załatwiać je przez Internet, np tutaj:
http://www.dekra.pl/xmaax/xserwis1/index.php?tem=974
http://www.umweltzone.pl/?gclid=CJXf--HAvqUCFcUz3godcyClYQ
W poniższym linku więcej nt strefy ekologicznej Berlina:
http://www.berlin.de/sen/umwelt/luftqualitaet/de/luftreinhalteplan/doku_umweltzone.shtml
również po Polsku
Strefa obejmuje jedynie ścisłe centrum miasta, z tego co pamiętam na targi da radę dojechać inaczej... ale - w Amsterdamie na przykład też jest już strefa eko i w wielu innych europejskich miastach. Warto więc zainwestować jednorazowo te kilka euro i mieć "ze łba"
[quote author=_Gaga link=topic=115.msg785609#msg785609 date=1290775448]
Strefa obejmuje jedynie ścisłe centrum miasta, z tego co pamiętam na targi da radę dojechać inaczej... [/quote]
no wlasnie tez tak jechalysmy w zeszlym roku...mialysmy do strefy nie wjezdzac...ale si enie udalo hahaha... 3 mapy a i tak sie krecilysmy po centrum nie mogac znalezc gdzie jestesmy :P dobrze ze kolezanka miala nawigacje w telefonie, dzieki temu wyprowadzla nas na dobra droge (do zlokalizowania na mapie)...tel. sie po chwili rozladowal ale przynajmniej wiedzialysmy jak jechac:P nie no w berlnie jak w poznaniu - wymiekam jak mam znalezzc nagle na mapie gdzie jestem:P
i tak co roku hahaha
w tym zabiore nawigacje ;]
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 listopada 2010 20:28
ruffian pamietam pamietam 😁

a pamietasz moze co to za miejscowosc byla? Twoj tato tez wtedy kupowal?
mój tata w zeszłym roku miał to już, a dwa lata temu dużym samochodem chyba nie potrzebował takich cudów
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 listopada 2010 13:45
Dayticket EUR 10,00
(kids up to 6 years old free entrance

Dayticket reduced EUR 07,00
(youth 6 - 18 years, students, pensioner)

Family-map EUR 25,00
(2 adults, 3 kids up to 14 years old)

Group-map EUR 40,00
(5 persons)

Happy-Hour-Karte EUR 07,00
(Thursday & friday 6 p.m to 10 p.m.

Tickets for Horse Sport friends EUR 16,00
(Entrance for two following days)

Tickets for Horse Sport friends reduced EUR 10,00

For Kids younger than 14 years, entrance only in
company with adults
szkam dziecka/ dzieci na piatek 😀 💃
podbije bom spadlo, a jade jutro i chetnie bym si edowiedziala czego sie spodziewac🙂 byl ktos juz? jakie ceny, jacy wystawcy, jak parkingi itd? i kto jutro jedzie?
padam właśnie dojechałam do granicy  😵 trzeba sie przespac i jutro berlin  💃
I jak targi w tym roku??
Mały wybór i drogo.
Mały wybór i drogo.


drogo czyli tak jak w sklepach?? Nie było w ostatni dzien żadnych obniżek??

Mały wybór czyli mniejszy niż w sklepach??
Było pare obniżek ale bez rewelacji. W poprzednim roku był większy wybór.
Nie mam porównania z poprzednimi latami, bo nie byłam, ale aż tak drogo to chyba nie było ;-)
Derki eskadrona - wszystkie dostępne tam rodzaje - zaskoczyły mnie swoją niską ceną. Tak samo cottony (niestety dostępne tylko w rozmiarze DL), no i ochraniacze transportowe 🙂
Reszta - bez szału. Myślałam, że będzie więcej stoisk z 'oryginalnymi' rzeczami, ale i tak po powrocie ogłosiłam bankructwo 😉
A takie firmy jak PIKEUR, CAVALLO, EURO-STAR, KINGSLAND??  🤔

Marcin chociaż miał radoche bo nakupił sobie noży i całą drogę z Berlina do domu ostrzył sobie  😁

moniska

Derki polarowe i dralonowe Eskadron można było kupić w tej samej cenie z Equishop jak zrobił promocje.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 grudnia 2010 15:15
ja tam jestem zadowolona

kask gpa kupilam za 400euro (gdzie euro kupowane dosyc dawno przy dobrym kursie) i mialam pelny wybor kolorow i rozmiarow

podsumowanie zakupow:
kask gpa
koszula kokursowa dl rekaw gpa
pad NN (za 17euro)
czaprak brazowy ( zal nie kupic bo 8euro)
bat do lonzowania taki skladany dluuuugi
smakolyki ( po 1 euro!)
ziolka
napiersnik euroridinga
kantar
preparat do skor m.in do siodla ktory ani troche nie przepuszcza wody


wracajac do Białegostoku jeszcze z Decathlonu kaloszki
Dramka, no chyba AŻ tak equi-shop nie obniża cen, a jak już to jakieś niechodliwe rozmiary 😉
m0niSka to samo chciałam powiedzieć 😉 Equishop obniża ceny jak już zostały jakieś dziwne rozmiary a co bardziej chodliwe derki w ogóle nie są wystawiane po niższych cenach,


ehh trochę załuję że się w końcu nie wybrałam 😀 Ale w przyszłym roku juz nie odpuszczę 😀😀


a jak organizacyjne rzeczy?? dojazd?? parking??
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 grudnia 2010 15:52
m0niSka a mogłabyś podać przybliżone ceny np na derki?  :kwiatek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 grudnia 2010 16:11
xxagaxx
parking bezplatny pod samym wejsciem (bez problemu z miejscem) , wszystko w centrum Berlina

czy tylko ja trafilam na 10km korek do granicy w Slubicach? ( jechalam w czwartek wieczorem)

po rozmowach z kierowcami tirow i policjantem doradzono nam zawrocic i nadrobilismy kilka kilometrow jadac przez Kostrzyn nad Odra
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się