Olsztyńscy voltowicze

wesołych..
wesołych wesołych 🙂
Życzę wam Wesołych Świąt . 🙂
Dzisiaj wprowadziłem się do Olsztyna .  👿
Również życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 🙂
no to witamy Prestige u nas !!!
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
24 grudnia 2010 21:28
Również życzę wszystkim pogodnych i wesołych Świąt  😉
Jest w tym mieście jakiś sklep jeździecki ? Bo ja nic a nic - nikogo nie znam .  👍
Prestige przeczytaj ostatnie 2 strony 😉
Prestige a gdzie trzymasz konia?
Koń mi zdech 2-3 tyg . temu . Nie mam na czym jeździć. Więc jak ktoś ma więcej niż 2 konie to niech mi zrobi jazdę to zapłacę ... albo za pracę w stajni jazdy ... bo prętko to ja konia sobie nie kupie ...  😕
Prestige to zapraszam do mnie :-)
Prestige witaj  ❗  🤣
Tercet , cześć . 🙂 Sprawiacie wrażenie miłych ludzi . 🙂 Oby tak zostało , to będzie mi bardzo miło . 😉
wszyscy w naszym regionie są mili 😉😉
Hah , o tym to się jeszcze przekonamy . Ale ogólnie się trochę boję - nowa szkoła , znajomi ...  😵
Prestige a jaka szkoła?
Prestige a jaka szkoła?



Gimnazjum nr. 2
nie wszyscy w naszym woje są mili, uwierzcie mi ;d. Chociaż na moich ZNAJOMYCH koniarzy(tych z którymi utrzymuje kontakty, nie chce urażać nikogo z forum, nie mowie o was bo w więkości nie znam was osobiście 😉) ) narzekać nie mogę ;d

Prestige a w ktorej klasie jestes? ;>

potwierdzam i nie zaprzeczam  🍴
Prestige - ja tez z 3miasta sie tu przeprowadzilam i nie narzekam 🙂 milo jest 🙂
a sklep jezdziecki jest - www.arcus-konie.pl na ul.Partyzantow, wskazowki jak dojechac 2 strony wczesniej jak juz MorticiaSlayer wspomniala 😉
magdanik , ja nie wiem NAPEWNO czy będę w 2 . Może pójdę do rejonu , mam bliżej .  😵
kochajacagalop   I belive in nothing.
26 grudnia 2010 10:08
magdanik , ja nie wiem NAPEWNO czy będę w 2 . Może pójdę do rejonu , mam bliżej .  😵

to jak będziesz w 2 to się będziemy widywać.
kochającagalop spoko 😉
Prestige a Twoj rejon to? ;>
magdanik gim 12  🤔wirek:
; oooo to moje okolice, ostro ;d z tym ze ja chodze do lo3, to jest to liceum kolo tego gim. Ja bym na twoim miejscu poszla do 2 chyba 😉 a gdzie dokladniej mieszkasz? ( ja do gimnazjum przez trzy lata jezdzilam na drugi koniec olsztyna, bo nie chcialam chodzic do rejonowej, chociaz moj rejon jest gorszy gim 11 podobno xd)
Aleja Wojska Polskiego . 😁
; ooo i masz 12 w rejo? ; p ja tez wojska polskiego i mam 11 chyba ;p no ale jak mieszkasz na wojska no to masz 3 bany do szkoly ;d;d tylko nie wiem czy warto nimi jezdzic bo ten szlaban co chwila zamykaja ; o
no właśnie - okropieństwo .
a gdzie jeździsz ?  😀


Zima w leśniczówce

















Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się