Olsztyńscy voltowicze

a jaki masz rozmiar?znajdzie sie cos 36/38 czy wszystko wieksze?

Olka, gdybym wygrała 100 tysiecy to na razie bys o mnie tu nie słyszała :-)
szczerze mowiąc to nie mierzyłam;p bo szukalam jakichkolwiek bryczesow po prstu w odbrym stanie;p i tak sie trafilo ze znalazlam takie 3 z pelnym lejem;p w tym dwie  pary biale, bylo jeszcze kilka z pelnym lejem, ale z cienszego materialu, chociaz jak sie tak zastanowie to moze i byly rozmiary 38, dokladnie tez jak mowilam nie wiem, bo az tak sie nie przygladalam;p 😉
kurde, widzialam tam ze 2 tyg temu kartke ze bryczesy maja w sprzedazy i postanowilam tam isc, ale jeszcze nie doszlam. ale teraz widze ze jednak MUSZE !! :P


gdzie można kupic wełnę taką żeby do podkładki doszyc? a moze tu ma ktoś na sprzedaz? chcę przerobic starą podkłądke z jakiegos szitowego pseudo futerka na prawidzwą z wełny owczej
to ja sie moze przejde!wkoncu to praktycznie u mnie pod blokiem 😀
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
12 grudnia 2010 13:31
Olcia pamiętaj o mnie jak będziesz kupować!!
nie ma Renatka problemu  :kwiatek:
Dziewczyny czy któraż w Was może planuje być dzisiaj u tej pani w sklepie zobaczyć bryczesy? Bo mam prośbę, miałam dzisiaj jechać jej dopłacić jeszcze ale się przeliczyłam i się nie wyrobię z czasem... i muszę jechać jutro, a nie chce żeby tam zawalu dostała że przyszła, wzięła i uciekła;p i chodzi o to żeby jej przekazać że ja przyjdę;p
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
16 grudnia 2010 19:18
A nam w końcu udało się pojeździć po kolejnej kilkudniowej przerwie 🏇
Be Great

Renata, a p.Ania prowadzi Ci czasami jazy?😉
renatka cisniesz na maxa  😀 😅


ucaluj backeta,diamenta -  😁 (wejdz do boksu i sie przytul!!)  😂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 grudnia 2010 09:08
emade jasne, że prowadzi  😂
Tak, Olcia już pędzę, lecę  💃 A Trola to już nie uściskać?  😁
hahaha... w sumie jaj juz za kare nie ma to... to jego tez Renatka tez!!! hahaha...
tylkopamietaj o diamencie!!! przytul sie mocno  😁 😂 na pewno bedzie ucieszony  😁
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 grudnia 2010 18:32
Orientuje się ktoś gdzie mogę dostać marchew w baaardzo dużych ilościach (500kg/tyg)??
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 grudnia 2010 18:34
Dasz radę tyle zjeść? 😁
🏇 15.12.2010 zimowy Lary 🙂
zielona - patrzac na suwaczek... dlaczego nie jest jeszcze "tylko twoj"?

a ja bylam ostatnio w tym lumpie, tzn. chcialam byc, ale poszlam i bylo zamkniete 🙁 a to bylo ok. 14. mozliwe to ? czy moze wejscie jest z jakiejs innej strony ?


a nas w niedziele odwiedzila Lidka i taki jest efekt jej pracy  🏇 (jeszcze raz wielkie podziekowania  :kwiatek: )



nie ma co, ogolony kon to meeeega wygoda  😎

i jeszcze Marian pracujacy 🙂




jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 grudnia 2010 07:32
Angeel- ja byłem we wtorek i tez był zamnkniety 🙁
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
18 grudnia 2010 15:11
Pauli przy pomocy 70 koni to pryszcz  😉
zielona piękny ten Twój koń 😜

Wczoraj źrebaki znalazły w śniegu zmarźniętą owijkę zgubioną i nieodnalezioną jesienią i miały niezły ubaw, po wkroczeniu na pastwisko i zabraniu zabawki efekt był taki :
a co to za lump i co jest w nim do wychaczenia?
Angel pieknie Marian nosi główkę 🙂
a 70 koni  🏇 🙂 , gdzie tyle szczęścia jest ?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
18 grudnia 2010 20:53
dokładniej +/- 70 folblutów pod Mrągowem (od razu uprzedzę, to nie ta stajnia gdzie właściciel w trybie natychmiastowym sprzedawał wszystkie konie na rzeź 🤔)
nie wiecie może czy ktoś nie prowadzi jazd na swoim koniu? a najlepiej jakby jechał ten ktoś z Olsztyna samochodem i mogłabym się zabierać, albo ktoś potrzebuje kogoś do pomocy w weekendy? Cokolwiek.
19.12.2010 po dwumiesięcznej przerwie wsadziłam pupke w siodło przy małej przygodzie heheh  🏇
Zielona a to Wam pożyczałam wielokrążek?
Frytkens to nam pożyczałaś wielokrążek, ale stoimy z Zielona w jednej stajni.I ten na fotce za nią to ja na Egonie  🙂
no właśnie tak m i sie wydawało że twarz znajoma hehe
pozdrawiam
zielona - sam z siebie to on tej glowy nie nosi. lata pracy sie klaniaja ;]
Ile w Olsztynie jest jeździeckich i gdzie?
BO byłam ze dwa lata temu zaczaiłam tylko na jeden. Na Mazurskiej.
Są inne? i gdzie? Bo wybieram sie niedługo to chetnie bym wpadła.
zielona - sam z siebie to on tej glowy nie nosi. lata pracy sie klaniaja ;]


👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się