Końska rewia mody cz. V (2011)

noen   A story of a fighter of our human race
23 stycznia 2011 14:31
ja teraz do tego wniosku doszłam. Najpierw kupię sobie czapraki w różnych kolorach, a potem będę dokupywać w miare mozliwości finansowych te, które mi się podobaja, a kolory podobne mam 😉
wątek zamknięty
Medziiik jak dla mnie to dużo ładniejszy jest właśnie ten grey z maritim niż ten z obecnej kolekcji (jakoś ta lamówka mi nie pasuje do tej szarości).
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 14:39
zalezy co kto lubi. mnie grey z obecnej kolekcji strasznie sie podoba. i wole miec dwie dla was identyczne szarosci. a w przyszlosci pewnie wiecej bo kocham szare. niz 5 tysiecy roznych kolorów 😉
to samo tyczy sie granatow. roznica jest tez taka ze czapraki z maritim mam tylko na zawody. nie zakladam ich na codzien. a te z navy-green bede katowac caly czas 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 14:40
Jak dla mnie to Eskadron mocno przesadza z klasycznymi kolorami jak granaty, szarości, brązy, bo normalnie każdy z nich mi się podoba! 🤔wirek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 14:43
mnie nie niestety. dlatego nightblue poszedl w swiat. a co do deepblue mam spore wątpliwości.

szkoda że ta łezka chilli teraz sie pojawiła. może trochę powisi. bo do lutego brak zakupów poza tym co juz zamówiłam. a jest z warszawy i cena okazyjny wiec chetnie bym ja zwinela.
WIELKA PROŚBA DO SIERRY, mogłabyś wrzucić foto twojego pięknego modela w chilli? bo chyba masz ten kolor?  👀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 14:54
Do mnie teraz idzie brillant petrol i do 10 lutego mam rezerwację niciaka pinki, kto wie, może uda mi się nic oprócz nich nie kupić 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
23 stycznia 2011 14:56
a ja dostałam ofertę zamiany gelba[ode mnie] na linda. Lub Komplet ESa Creme na Linda + 130zł ... i nie wiem co robić 🤔 Co zrobić, baby pomożecie ?
wątek zamknięty
sei Zula za 75zł sprzedaje. ale chyba już wiesz? 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 15:30
noen nie zamieniaj, lind jest przebrzydły
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
23 stycznia 2011 15:32
ale po co mi w sumie 2 kremowe 😁 nie wiem, to jest trudne ! Jak juz to bym zamieniła gelba na linda, ale nie wiem 🙁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 15:48
Bay, tak dzięki 🙂 dostałam linka do aukcji allegro 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 15:49
Chyba wam jeszcze nie pokazywałam mojej dery navy-green?  😎


Ja osobiście jestem zakochana  😍
wątek zamknięty
kodusiowata na zywo tez taka stonowana?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 15:55
Tak, derka jest w stonowanych kolorach aczkolwiek to zdjęcie trochę je przekłamuje... ale nieznacznie 🙂
wątek zamknięty
Bay - Zula już nie ma , bo o ile byłam pierwszą osobą ,która jej napisała że napewno kupi , to jest mój 😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 16:02
no to mój zakupowy problem sie rozwiazal 😉 poza tym czekam zeby zobaczyc porownanie chilli z fire-red i na macanie exclusive cottona, któtego widoku juz nie moge sie doczekac 😉
wątek zamknięty
Ja dostałam takie derki eskadron dralon/ rozm.M"/od rodziców:
Marine/ sumergreen
Beluga/Flax
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 16:12
Ile bym dała żeby mi rodzice robili takie prezenty... ale nie, ciągle jest "Anka, znowu kupiłaś czaprak?! Co ty czapraków nie masz?!" - z derkami identyko... 😁
wątek zamknięty
Zrobiłam rachunek szmatowy i wyszło, że mam:
33 cottony
7 brillantów
5 impulsów
3 ES
7 Anek
3 mattesy
7 innych firm
do tego 20 kompletów owijek + pare kompletów ochraniaczy

Trochę sie tego nazbierało, nawet nie byłam świadoma, że AŻ tyle  🙄 🤬 😡
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
23 stycznia 2011 16:13
kodusiowata, fajna derka, ale jak dla mnie ta zieleń mogłaby być bardziej zielona i jaskrawa  😁
wątek zamknięty
akzzi zrob zdjecie kolekcji!  😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 16:14
olciiik ale w sumie dopiero była kolekcja Bloom, też była z niej dera w kratkę w kolorze plum-limegreen. 🙂
akzzi wow!  😲 65 czapraków!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 stycznia 2011 16:15
akzzi kiedyś już wrzucała zdjęcie
wątek zamknięty
o rzeczywiscie to przepraszam  😉
wątek zamknięty
Nie mam całości w jednym miejscu, dlatego jak narazie nie jest to możliwe. Jak zwioze wszystko do domu to oczywiście pstrykne. Zdjęcie kiedys wrzucałam, ale oczywiście kolekcja uległa powiększeniu od tamtej pory.
wątek zamknięty
A sobie kupiłam to:
Pad euro stara strip in plum/rosado /rosa Dl
Pad euro stara cross-in orange vs
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 stycznia 2011 16:21
etosha
żaden mi się nie podoba
wątek zamknięty
Mnie też nie.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 16:26
akzzi, zrób fote. pokaze na reitforum i zawstydzisz niemki  😁

etosha, mnie sie podoba dralon summergreen/marine i es cros in 🙂 sama bym go wziela ale na rudym by sie zlewal. a nie ma go w odwrotnej kolorystyce 🙁

kodusiowata, mnie sie ta derka podoba. nawet sama nad nia myslalam 🙂 ale doszlam do wniosku ze w tych kolorach wystarczy mi double-fleece i że poszukam czegos bardziej pasujacego do kolekcji maritim na zawody 😉
wątek zamknięty
jak tam uważacie ,dla mnie są cudowne te pady . Bardzo lubię euro stara.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.