Obozy jeździeckie

Kawecan  a w jakim terminie jedziesz? ;>  Może się załapałaś na nasz termin ? : D

dzastek92 jasne,że pamiętam! : D Nie spałyśmy potem do... 3? I tak miałyśmy wstać o 5.30 i lecieć do stajni, wiec miałyśmy nie spać ;D Ale jednak nie udało się ;D
Ale pamietam do dzisiaj jak zaspalysmy! " Łee 5.50... 5.50? Co?! 5.50! Dziewczyny! 5.50! 5.50! Musimy byc zaraz w stajni! " Hahahaha ;D
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
16 lutego 2011 09:26
Nie polecam obozu jeździeckiego Pajtuński Młyn - koszmar !!! Cały dzień siedzisz w pokoju , wychodzisz tylko  na 20 min żeby pójść nad rzekę i idziesz na jazdę , do tego wstajesz o 6:30 żeby zgarnąć konie z pastwiska które jest 2 km. od obozu ... KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😤
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 lutego 2011 15:48
Filka ja za bardzo nie pamiętam w jakim terminie ale coś tak na przełomie lipca /sierpnia. 2 tygodnie. Więc może, może?  👀
Marynia, Annopol to nie Analop.
Witajcie, poszukuję kameralnego, dwutygodniowego obozu jeździeckiego, z maksimum dziesięcioma miejscami. Chciałabym się podszkolić, ale jednocześnie wypocząć. Interesują mnie przynajmniej dwie godziny jazdy dziennie, dobrzy instruktorzy i wyszkolone konie. Położenie dowolne, cena do około 1500zł.
Czy znalazłby się ktoś dobry, kto poleciłby mi obóz spełniający moje wymagania?  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
16 lutego 2011 17:26
wkatarzyna ja znam jeden, ale niestety jest ok. 20 osób.
Swoją drogą, w te wakacje chcę jechać na coś z brązem. Aczkolwiek, jeśli ktoś szuka obozu z fajnymi terenami, dobrymi instruktorami, 2h jazd dziennie i świetną atmosferą to polecam Żarnowo. 🙂 Byłam w te wakacje i mi się podobało bardzo. 🙂
Kawecan My jedziemy na początku sierpnia to może chociaż na 1 tydzień razem się załapiemy ;D
Czy ktoś był może na obozie w ośrodku Pegaz w Dziemianach?
ponoć w Annopolu są fajne obozy
Jest sporo czasu, ale zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę, więc tym razem wole byc przygotowana.
Chciałabym w te wakacje pojechac z moim koniem gdzieś w trening.
Może to byc w formie większego obozu, ale wolałabym żeby było gdzieś w kameralnie żeby trener poświęcał mi dużo uwagi.
Bardzo dobrze byłoby gdybym miała jeden trening na swoim koniu + okazje wsiadania na inne konie pod okiem trenera codziennie.
Najchętniej nastawimy się na ujeżdżenie, aczkolwiek skoki też mogą byc.
Interesują mnie oferty z okolic Radomia/ Warszawy. tylko woj. mazowieckie 🙂
To mój pierwszy wpis na tym forum, więc chciałabym wszystkich bardzo ładnie przywitać 😀 i od razu powiadamiam, że od 2 lipca jadę na tydzień do Skręta. Byłam tam już w zeszłym w roku i szczerze mówiąc wracam głównie dla atmosfery, która jest tam rewelacyjna. Mimo wszystko ciągle mi mało i szukam, i szukam czegoś jeszcze, miejsca, w którym mogłabym naprawdę podciągnąć się technicznie. ; )

Edit. Uff, przebrnęłam przez cały wątek, ale teraz mam problem.. Lewada, czy Stragona? Mógłby się ktoś podzielić osobistymi doświadczeniami? ;>
Cześć wszystkim 🙂 Chciałabym się zapytać czy nie znacie jakiegoś fajnego obozu dla młodzieży(16-18 lat),gdzie można przygotować się do odznaki jeździeckiej albo chociaż aby był sportowo-rekreacyjny?
witam wszystkich  😀
byłam w zeszłym roku na obozie z końmi i instruktorami ze stajni wesołe kopytko/ koński targ (nie jestem pewna które to nazwa stajni) i stanowczo nie polecam obozów przez nich  organizowanych. wstawało sie na jazde przed sniadaniem  po śniadaniu 'róbta co chceta' obiad, potem jakieś mało ambitne zajęcia albo ich brak i najczęściej teren po kolacji. i tak przez 2 tyg. do dyspozycji ok 15 osób 8 koni  o małych umiejętnościach lub ich braku ( wałach po wyścigach był brany na "trening" skokowy na kantarze sznurkowym, mało sie nie zabił o własne nogi) w ciągu jazdy moze były 2 udane skoki. konie nawet w  "tunelu" wyłamywały. jedynym plusem było jedzenie XD 
dziunia95   Hej nazwywam się Patrycja :)
27 lutego 2011 11:19
Witam 🙂 Pierwszy raz udzielam się na tym forum więc wszystkich bardzo ładnie witam  🙂
Mam pytanie, słyszał ktoś o obozie w Golędzinowie http://www.kjarat.republika.pl/index.html , Leśnym Dworze http://www.lesny-dwor.com/Obozyjezdzieckie.html , lub też może o gospodarstwie agroturystycznym Wtórek http://www.konieikuce.com.pl/1/0/Strona-glowna/ .  Chciałabym się wybrać na jeden z nich i niestety mało o nich wiem, tylko tyle co na ich stronach. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi 🙂
Ja polecam obozy w Gutowie.
Nie byłam, ale paru moich znajomych tam jeździ 🙂 Wiele można się nauczyć, głównie jeśli chodzi o skoki.
Po takim obozie na koniu wygląda się o wiele lepiej niż wcześniej 🙂
polecam!
Hej znacie jakieś obozy dla młodzieży o profilu ujeżdżeniowym (czyli obóz sportowy a nie ciuranie w kółko na menażu)?? Fajnie gdyby możnaby było wziąć włąsnego konia, ale też żeby były konie na miejscu.  😀
dziunia95   Hej nazwywam się Patrycja :)
27 lutego 2011 13:04
Chyba się zdecydowałam na  Wtórek, czekam nadal na opinie ;p
Kawecan   Jeździec bez konia...
27 lutego 2011 13:45
SrokateSzczęście oczywiście że Czarne Błoto.  😅
A zna ktoś jakiś obóz ujeżdżeniowy albo miejsce gdzie można przyjechac i jeździc na dobrze przygotowanych prywatnych koniach/ewe. ze swoim przyjechac ? Może byc takie bardziej kameralne. Oprócz Lewady,Toporzyska i Czarnego Błota.
Kawecan   Jeździec bez konia...
28 lutego 2011 14:49
A czemu akurat nie te jeśli można wiedzieć?  😉
Bo Czarne Błoto bardzo pasuje do opisu. 🙂
ja chciałabym wybrać się na obóz ale tylko z własnym koniem, zna ktoś takie miejsca ?
Również polecam Czarne Błoto  😉 Tylko chyba aktualnie ich strona internetowa umarła, więc wszelkie pytania trzeba zadać osobiście
KJ Arat  🏇 byłam na zimowym ,więc... gorąco polecam !  😉
dziunia95   Hej nazwywam się Patrycja :)
28 lutego 2011 18:46
Był ktoś we Wtórku? bardzo proszę o opinię bo zamierzam się tam wybrać
http://wydawnictwowm.home.pl/stajnia/ to ta strona? 🙂 Mogłabym prosić, by ktoś, kto był, opowiedział mi więcej o Czarnym Błocie? Z tego, co wyczytałam na stronie może być fajnie, ale wolałabym dowiedzieć się więcej. Nie suche fakty, ale wrażenia i opinie. Wyszukiwarka wypluła mi tylko kilka wypowiedzi.
Może być na pw, jeśli nie chcecie tutaj :kwiatek:
Tak, to ta strona  😉 Jeżdżę do Czarnego Błota na obozy od wielu lat i jest tam naprawdę fajnie🙂 przede wszystkim naprawdę dużo można się tam nauczyć, są dobrze zrobione konie, dobre warunki i pyszne jedzenie😀 Jakbyś o coś jeszcze chciała zapytać to śmiało 😉

a mam takie pytanie, jaka jest średnia wieku obozowiczów w skręcie? zdażają się też osoby mające 18 lat i więcej?  🤣
zdarzają się 🙂
Bo te już powiedzmy ,że znam.Chciałam zrobić rozeznanie 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 marca 2011 17:29
Tak, to ta strona  😉 Jeżdżę do Czarnego Błota na obozy od wielu lat i jest tam naprawdę fajnie🙂 przede wszystkim naprawdę dużo można się tam nauczyć, są dobrze zrobione konie, dobre warunki i pyszne jedzenie😀 Jakbyś o coś jeszcze chciała zapytać to śmiało 😉

a mam takie pytanie, jaka jest średnia wieku obozowiczów w skręcie? zdażają się też osoby mające 18 lat i więcej?  🤣


Ja mam 18 😎 A tak w ogóle to ostatnio byłam z 2 studentami i jedną dziewczyną starszą ode mnie ale nie wiem w jakim wieku 🤣
Witam !
szukam obozu w woj.lubelskim lub okolicach, bez ograniczeń wiekowych (mam 18 lat). i szukam obozu typowo jeździeckiego gdzie spędza się czas z końmi, a nie jeździ godzinę dziennie a reszte 'róbta co chceta'.
chciałam się wybrac na obóz z horseworks, ale niestety nie będzie organizowany w tym roku chyba ; //
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się