... ślub :) ...

ash   Sukces jest koloru blond....
06 marca 2011 12:02
Nie jestem do niej przekonana, ale w niej wyglądam najlepiej... o dziwo. Całe szczęście mam trochę czasu, żeby jeszcze przymierzyć trochę.
Narzeczonemu się podoba, chociaż jest zupełnie inna od tej "wymarzonej".


Na 100% będzie biała! W ecru wyglądam jak wypłoch!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 marca 2011 12:25
Jak nie jesteś przekonana, to mierz dalej. Sama mówisz, ze czasu jeszcze dużo.
A ta wymarzona jaka była? BTW, pracuję obok Emmi Mariage (Targowa, right?), oglądałam wystawę, ale większość mnie odstręczała.

edit: daję linka do Carmen

http://www.carmen-slubne.pl/o-firmie.php
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
06 marca 2011 17:57
ash... jak dla mnie bomba!!! Super!
ash, jest prześliczna !!
mówię z czystym sumieniem, mimo, że ja nie wyglądałabym w takiej górze 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 marca 2011 18:53
ash suknia jest boska ;] 😍
ash, jest szałowa! 💘 Aż zaczęłam Ci zazdrościć i żałować, że ja już po :-)
ash   Sukces jest koloru blond....
06 marca 2011 20:12
💃 💃 Cieszę się, że Wam też się podoba.
jak  ją przymierzyłam, to pojawił się uśmiech na twarzy!!
Wyglądałam w niej najlepiej ze wszystkich, wiem że musi to być taki fason. Bardzo mi się ona podoba, ale na spokojnie pojadę przymierzę jeszcze raz.

maleństwo, nie jestem do niej przekonana, bo jest taka dość strojna.. a ta wymarzona była skromniejsza. Wrzucałam kilka stron wcześniej...możecie porównać.
Ale wiem jedno! To ma być kiecka, w której będe się dobrze czuła i wyglądała a nie, ta jaką sobie wymyśliłam.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 marca 2011 20:31
Ależ to absolutnie, sama pisałam, ze moja suknia miała być inna - zero ozdób, rękaw, a jest na szelce, ma aplikacje i złote elementy, bo po prostu "sama mnie wybrała" 😉
ash szczerze mówiąc- nie podoba mi się, nie ubrałabym takiej, za dużo tego wszystkiego tam. 
Ale to tylko moje zdanie 🙂 Za to podoba się mojemu Narzeczonemu. On stwierdził, że ma być "dużo i widoczne"  🤔wirek:

A ja się zakochałam w tej sukni: (górę chcę trochę przerobić m.in. tak by miała "opadające" ramiączka) Pokazałam ją mu (to było coś w stylu "a co o tej myślisz?"😉, był zadowolony.  😅
ash   Sukces jest koloru blond....
07 marca 2011 15:35
Wrzuciłam ją tu właśnie po to, żeby usłyszeć opinie, także spoko.
Jak na nią patrze, to jak już mówilam nie jestem przekonana, ale jak widziałam się w lustrze to podobała mi się bardzo!
Twoja suknia mi się podoba, ale wiem że wyglądałabym w niej średnio - bo podobną mierzyłam w piątek.
Musisz jeszcze sobie przemyśleć 🙂 skoro wyglądasz w niej ładnie, to warto się zastanowić. Zresztą to, co my widzimy to tylko zdjęcia katalogowe... Często w rzeczywistości suknie wyglądają zupełnie inaczej- raz lepiej, raz gorzej. Może przymierz jeszcze raz, tak dla pewności że to ta/nie ta?

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
07 marca 2011 15:41
Catanzaro, górę rzeczywiście bym przerobiła, a reszta (zwłaszcza tył) jest śliczna! Ale ja mam słabość do trenów i takich księżniczkowatych sukni.  🙂
ash, mimo ze zawsze bardziej mi sie podobaly proste sukienki, tak przez Twoja zaczynam sie wahac, jest przepiekna!

(i wyglada na bardzo ladnie podkreslajaca figure)
ash   Sukces jest koloru blond....
07 marca 2011 15:45
sienka, to prawda! Bardzo ładnie podkreśla figurę, a że ja mam dość szerokie biodra to właśnie tu chciałabym je pokazać w taki sposób!  😅

do dnia w którym pojechałam mierzyć kiecki, byłam przekonana do raczej prostych i zdecydowanie skromniejszych niż mój obecny nr 1.
Co mam poradzić, że w tych skromnych/wymarzonych wyglądam fatalnie.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 marca 2011 16:34
Ash- przepiękna góra i dół! Jest cudowna! Mimo że jest na niej dużo wydziwień to nie jest wieśniacka itp. Bardzo mi się podoba  😉
Catanzaro- dla mnie okropna.
yga a co w niej według Ciebie nie tak?  😉 bo za mało napaćkana? są gusta i guściki.  😉
Dla mnie za bardzo napaćkana i za bardzo przypomina firankę.
Z pierwszym się nie zgodzę, bo nie widzę gdzie jest niby napaćkana. Nie ma żadnych zbędnych ozdób. Ale jak kto lubi. Z tym drugim się zgodzę  😁 też trochę tak mi wygląda, dlatego nie pisałam że na 100% będzie taka. Chcę pomierzyć różne suknie, może znajdę podobną i też zmierzę. W każdym razie nie chcę by miała ogromne ozdoby. Ta jest taka delikatna, ale nie za skromna i właśnie dlatego mi się podoba.
Dla mnie właśnie ten dół jest zbyt napaćkany i przypomina mi firankę, jeszcze to upięcie z tyłu...od razu tak mi się skojarzyło...ale to oczywiście tylko moje zdanie :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 marca 2011 17:51
Bo wygląda jak jedna wielka firanka owinięta wokół ciała kilka razy. Góra jakaś taka bez szału, bez wyrazu.
Proste, że są gusta i guściki, ale chyba swoją opinię wyrazić mogę
jasne, że możesz i dlatego też zapytałam co się nie podoba- zbieram opnie innych 🙂 to chyba nic złego. A górę pisałam, że chcę inną.  😉

Co do góry sukni, to podobają mi się takie: (+opadając ramiączka )

Skorzystałam ze strony sukni ash i znalazłam jeszcze jedną,która przypadła mi do gustu, choć brakuje mi w niej tego tyłu: (taaak i znowu coś przypominającego firankę 🤔wirek:  :hihi🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 marca 2011 18:13
Po co zbierasz opinie innych? Ma się Tobie podobać, a nie komuś.

Jak dla mnie te wyżej też bez szału  😁
Jak dla mnie firankowe😉
Ja np. lubię elementy koronkowe, ale nie takie jak z firanki i "lejące" materiały. Nie lubię szerokich bombek, falban, kilometrowych trenów, świecidełek itd. No ale wiadomo każdy ma inny gust😉 Całe szczęście jeszcze nie muszę się przejmować wyborem kiecki, bo chyba nie umiałabym się zdecydować🙂
po co zbieram opinie innych? Nie wiem. Może po to aby goście nie uciekli z kościoła?  😁

a jak to jest z doborem koloru sukni do karnacji? nie za bardzo orientuję się w tej kwestii.
Jestem brunetką z brązowymi, niemal czarnymi oczami, ale mam dość bladą skórę przez anemię (już jej nie mam, ale miałam przez baaardzo długo i tak mi zostało). Przed ślubem planuję się nieco sztucznie "opalić" na solarium (ślub w czerwcu, więc za dużo słońca nie złapię), żeby nie wyglądać jak trup (przeważnie jest tak, że jak się nie pomaluję, to większość ludzi myśli, że się nie wyspałam, albo jestem chora czy coś w tym stylu). W wakacje nabieram dość ładnej, brązowej opalenizny, ale długo się opalam i szybko mi schodzi.  😤

Polecam salon http://www.jennifer-vaiano.com/ , znajduje się koło mojego domu i codziennie przechodząc oglądam wystawy - niektóre sukienki poprostu do mnie krzyczą, aczkolwiek ja chyba gustuje w tych skromniejszych, np:
Najpiękniejsza 💘

zdecydowanie bardziej ta.
a co powiecie na to?  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 marca 2011 21:44
wygląda jak z taniego kabaretu lat 20  :P 😵
ja na jednej stronie znalazłam takie coś:  😂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
07 marca 2011 23:04
Catanzaro, tu masz kilka sukni z trenem, które rozważałam. Ostatnia bardzo kojarzy mi się z suknią Grace Kelly.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się