Ogłowia

czy ogłowie daw maga meksykanskie dostane od ręki w którymś sklepie czy trzeva zamawiać?
Magdzior, zapytaj w Amigo 😉
asds   Life goes on...
29 marca 2011 18:24
Ogłowie z naczółkiem bling bling - zdjecie całego konia





Jak dla mnie wygląda bosssko na nim ten naczółek
asds, wg nie lepiej wyglądał w podszytym na biało nachrapniku 🙂
asds   Life goes on...
29 marca 2011 18:39
asds, wg nie lepiej wyglądał w podszytym na biało nachrapniku 🙂



Biały czeka na razie na specjalne okazje 🙂
ms_konik, sama klasyka 😍 ale szare podbicie- umieram z ciekawości na zdjęcia!
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 marca 2011 08:08
ms_konik, sama klasyka 😍 ale szare podbicie- umieram z ciekawości na zdjęcia!


Hihi, nagapił się człowiek na tę klasykę, to cóż mu pozostało 😀
A szare podbicie samo mnie wybrało 🙂
P. Marek powiedział, że z tego co pamięta zrobił jedno ogłowie z szarym podszyciem
10 lat temu 🙂. Całe szczęście miał gdzieś zachomikowany kawałek szarej skóry i na szweda
starczyło, ufff.
A na jakim koniokolorze sobie Burza życzy szczególnie?
Biały, czarny, brązowy, jeszcze jest opcja z odmianą większą, mniejszą lub bez ale opcja aktywna nie w każdym kolorze 😉

asds- efekt bling jest, ukryć się nie da 😀
A ja mam teraz pytanie w drugą strone.
Czy istnieją albo jest w ogole taka mozliwosc zeby do zwykłego wędzidłowego ogłowia dokupić pasek umożliwiający dopięcie munsztuka?
Musiałby chyba wtedy iść przez calą potylice i z obu stron miec sprzaczki do podpięcia.
Sadzicie ze to byłoby możliwe??
Zorilla - pare stron temu Caroline i Strucelka o tym mowily.
czy ogłowie daw maga meksykanskie dostane od ręki w którymś sklepie czy trzeva zamawiać?


Magdzior Jeżeli nie dostaniesz od ręki można bez problemu zamówić przez sklep, ja np. zamówiłam taki jak chciałam nachrapnik meksykański przez Karine. Zrobią według twoich zaleceń na zamówienie  😉
O dzieki, poszukam.
Tylko szkoda ze od paru dni wyszukiwarka nie działa :/
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 marca 2011 18:29
Zorilla zapraszam do mojej galerii 😉
Są tam zdjęcia paska jako 'tranzelki' - widać regulację z jednej strony, lub dopiętego już do ogłowia.
http://re-volta.pl/galeria/moja/album/863

Pamiętam, że znalazłam też taki pasek w internecie, chyba na animalii, jeśli się nie mylę,
ms_konik, na każdym- poważnie! 😀 zwłaszcza na gniadym i siwym 😀

Gdzie dostane nachrapnik z plecionym sznurkiem zamiast skóry?
Gagulec   Mistrz lokalny
31 marca 2011 08:34
Kupiłam ogłowie kieffera i mam drobne wątpliwości czy aby na pewno to ten model który zamawiałam, jak to sprawdzić? Mam na metce numer profi a potem to już opis ogłowia po niemiecku.
Jaki model zamawiałaś? wstaw tu fotke. dlaczego masz watpliwości?
Poszukuję zdjęcia ogiera Zparkel, innego niż katalogowe.
Wyszukiwarka padła, stąd moje prośba  😡
ogiera Zparkel nie posiadam 🙂

Mam za to ogłowie, mogę wysłać mms, z prośbą o wstawienie tutaj oczywiście.
A jak z jakością skóry w ogłowiach Horze?
To raczej mielonka, ale byłam pozytywnie zaskoczona. Tylko trochę się rozciąga z czasem.
bo ja okropna jestem ale jak przyszło co do czego to w ogóle nie potrafię się zdecydować, chciałam już brać to hansbo to jak na złość nie ma, w międzyczasie znalazlam też kavalkade na allegro i nie wiem czy na nie się nie zdecyduję.
Pokaż Magdzior te nad którymi myślisz ostatecznie, jakies linki.

A skóra w busse?
Zorilla no właśnie chciałam jakieś w miarę zwykłe, klasyczne z nachrapnikiem meksykańskim bez zbędnych udziwnień, bardzo podoba mi się to, ale to jes wyprzedaż i już nie ma czarnych full a nigdzie indziej ich nie widziałam -->

to Horze tak patrzę ale jakieś za bardzo błyszczące jest --> http://allegro.pl/oglowie-horze-czarne-rozm-full-wysylka-gratis-i1517259543.html

i z tego wszystkiego nie wiem czy to kavalkade nie najepsze --> http://allegro.pl/oglowie-meksykanskie-kavalkade-diana-i1540070295.html
to jest jego zdjęcie katalogowe:
To z diamencikami nieeeee

Na zdjeciu katalogowym wyglada duzo fajniej niz na allegro, no ale skoro ma byc niby to samo to ja głosuje za kavalkade 🙂 no i tanie.

Ja obecie sie zakochałam w tym brazowym z hooksa <3 <3

sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 kwietnia 2011 22:08
to horze jest straszne...

ja mam kavalkade. nie jest to jakaś super jakość ale moje ma 2 lata(?) i się trzyma. jak odpowiednio zakonserwujesz to powinno być ok. a jak będziesz miała więcej środków finansowych to wtedy sobie spraw jakieś naprawdę fajne i porządne 😉 takie jest moje zdanie. moje ogłowie miało być na sprzedaż to mam zrobione zdjęcia 'bez konia' jesli to by miało jakoś pomóc.

Zorilla, też się kocham w tym ogłowiu  😜 ale przyjdzie czas zakupu to zamówię takie u rymarza (nie toleruję miedzianych/złotych okuć...)  😍
sei aaaa mi sie to najbardziej podoba 😀😀

magdzior wizualnie to ta skóra w horze wyglada jak w tym ogłowiu od Farolka, czyli do niczego... ale moge sie mylic 🙂
Po ostatnich miarach odechciało mi się juz ogłowia meksykanskiego.. 😵
Ma ktoś może zdjęcia tego naczółka na koniu i może powiedzieć coś o jakości jego wykonania, skóry?
Magdzior
Moim zdaniem to ogłowie kavalkade wygląda całkiem przyzwoicie 😉 A naczółek zawsze można wymienić.


Ech nie wiem już sama. Szukam czegoś na głowę Juniora (dwuletnie ogierki na wystawach muszą być pokazywane na wędzidle).
Wczoraj zapakowałam mu hkm anatomic, naczółek wygląda ślicznie, ale reszta pasków żenada, potrzebuję czegoś delikatnego, żeby mu całej głowy nie zasłoniło  😵
W każdym razie szukam czegoś niskobudżetowego (do 250 zł max), na taką głowę:
To z diamencikami nieeeee

Na zdjeciu katalogowym wyglada duzo fajniej niz na allegro, no ale skoro ma byc niby to samo to ja głosuje za kavalkade 🙂 no i tanie.

Ja obecie sie zakochałam w tym brazowym z hooksa <3 <3




o mamusiuu  😍 . co to za model i ile za niego chcą ?  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się