Czapraki/Pady/Kantary etc. na zamówienie

Witam, Witam !  😀
Piszę bo w sumie nie znalazłam wątku na ten temat :/
Zna ktoś może firmy, które szyją na zamówienie : Czapraki, pady, kantary, owijki (i tym podobne) własnego projektu ? Tak, że można by było to sprzedawać wraz z własnym logo firmy. Bardzo mi zależy, żeby wszystko było bardzo dobrej jakości (w sensie, żeby się nic nie rozwalało po którymś tam użyciu)
Pytam, gdyż szukam takiej firmy z takowymi usługami od bitych 2 tygodni, ale nie mogę znaleźć nic.  :bum: 🙁
Była bym bardzo wdzięczna gdyby ktoś, coś pomógł  :jogin:
wątek zamknięty
Słabo szukasz. Caball? Jarpol? Cavezza? Nie wyskakuj na forum z nowym wątkiem, zamiast używać wyszukiwarki  🤬. Moderacja zaraz go zamknie i słusznie...
wątek zamknięty
tzn. Caball znam ale moim zdaniem mają mały wybór. A co do nowego wątku to naprawdę nie widziałam żadnego podobnego  😡
wątek zamknięty
😲 przecież Caball uszyje Ci absolutnie wszystko, zależnie od Twojego projektu  👀 możesz skorzystać z wzornika kolorów, by zobaczyć czego mniej więcej oczekujesz, a haft to już indywidualnie  🙂
wątek zamknięty
Dosłownie "wszystko" ? 😀  w sensie np. zaprojektuję sobie czaprak który ma trochę inne "pikowanie" i oni mogą mi to zrobić ? + jakies ozdoby typu cyrkonie albo inne błyskotki ? :P
(pytam z ciekawosci  🙄 )
wątek zamknięty
Podejrzewam, że tak, kwestia dogadania się, oczekiwania na termin i przedpłaty z góry. Moi znajomi sobie różne rzeczy projektowali 🙂.
wątek zamknięty
A masz może w posiadaniu jakieś zdjęcia tych projektów ? Bo aż jestem ciekawa  🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Haha  😍  Boże jakie to urocze  💘 twój projekt?
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.