Naturalsi

Konto zarejstrowane: 20 marca 2010
Ostatnio online: 06 grudnia 2022 o 16:49

Najnowsze posty użytkownika:

KOTY
autor: Naturalsi dnia 20 września 2022 o 21:22
Mój kot aportuje, ale... tak jak chce. Oznajmia mi przyniesienie piłki głośnym mrauczeniem. Wtedy gdy ją rzucę, potrafi przynieść jeszcze kilka razy, aż się znudzi. Albo wcale.

Z dziwnych zachowań, to topi tę gumową piłeczkę w swojej misce z wodą. Albo wrzuca nam do zlewu. Zdarza się, że budzę się z tą piłką w łóżku i jestem pewna, że przynosi ją w nocy. Potrafi kilka miesięcy nie wrzucać piłki do wody, ale zawsze jej się to przypomina. I każdą ukradzioną chusteczkę do nosa leci utopić.

Takie to dziwne zwierzę 😅.
Znam koty które nie lubią zbliżania do nich twarzy, ale znam też takie które wręcz uwielbiają się kłaść przy człowieku jak czapka i można je całować w brzuch. Nie ma reguły.
Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia
autor: Naturalsi dnia 03 września 2022 o 22:25
Abstrahując od Waszych wycieczek osobistych w moim kierunku, spowodowanych moim nickiem a nie tonem wypowiedzi, to nie mogę zrozumieć, że osoby wypowiadające się o treningu koni w sposób mający sprawiać wrażenie, że coś na ten temat wiedzą, nie piętnują zajeżdżania dwulatków.

To nie powinno być normalne dla nikogo i na szczęście nie jestem jedyną osobą, dla której nie jest.
Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia
autor: Naturalsi dnia 03 września 2022 o 19:43
Jeśli ktoś popiera jazdę na dwuletnich koniach, to nie mamy o czym dyskutować. Proponuję zajeżdzać roczniaki, jak już im się siodło na grzbiet zmieści : ).
Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia
autor: Naturalsi dnia 03 września 2022 o 12:21
Dla mnie zajeżdżanie koni dwuletnich to patologia, czy robi to Kowalski, stajnia wyścigowa czy sam papież. Także może jeśli z czasem będzie wokół tego więcej szumu, to nie wygra kasa, ale zdrowy rozsądek.
Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia
autor: Naturalsi dnia 02 września 2022 o 19:54
To mnie wkurza. https://ogloszenia.re-volta.pl/przyszlosciowa-klacz-carmelka/o/452165/
Przyszłościowa, może do 12 roku życia nie zakuleje. Dwulatek! Że też prawo nie limituje takich rzeczy.
KOTY
autor: Naturalsi dnia 15 sierpnia 2022 o 18:21
Strzyga, bardzo mi przykro 🙁
KOTY
autor: Naturalsi dnia 15 sierpnia 2022 o 15:14
Mieliśmy kiedyś takiego kota w stowarzyszeniu lata temu, ale on był w paskudnym stanie zabrany z ulicy. Leczony w innym domu tymczasowym, stąd znam temat pobieżnie.

Nasza wet zasugerowała polip z racji tego, że kotka ma 7 lat a od 6 roku życia wzrasta ich prawdopodobieństwo. I w razie czego ma kontakt do kliniki w Warszawie która sobie z nimi dobrze radzi. Tylko ta nieszczęsna narkoza do samego CT/ MRI stąd najpierw wykluczamy alergię pokarmową. Jakby to było bez narkozy i by kot rozumiał jak człowiek że musi leżeć bez ruchu to bym zrobiła jutro... Skłaniam się ku MRI żeby było wszystko dobrze widać. Jakie badanie Strzyga u Was zobrazowało guza? Mieliście problemy z równowagą?
KOTY
autor: Naturalsi dnia 15 sierpnia 2022 o 14:47
magda, Ziwipeak, po odjęciu od 100% białka, tłuszczu, włókna, popiołu i wilgotności wychodzi mi 2% węglowodanów w suchej, i 1.5% w mokrej dla wersji z jagnięciną.

Czy ktoś z Was miał doświadczenie z polipami w uszach? Jesteśmy właśnie w trakcie przestawiania Maciejki na 100% jagnięciny żeby wykluczyć alergie pokarmowe, jeśli drapanie nie ustąpi to po 2 miesiącach zrobimy badania obrazowe w narkozie. Uszy czyste, nic tam nie siedzi. Stronghold wylany profilaktycznie.
Wady budowy, ocena eksterieru
autor: Naturalsi dnia 02 listopada 2021 o 22:26
karolina_, dziękuję za opinię 🙂. Oglądając filmiki sprzedażowe koni często wydaje mi się, że nie są czyste. Pytanie czy to brak równowagi, prozaiczne rzeczy typu nierówności w podłożu, czy po prostu sobie wmawiam 😅...
Wady budowy, ocena eksterieru
autor: Naturalsi dnia 02 listopada 2021 o 18:25
Dziękuję dziewczyny 🙃
Wady budowy, ocena eksterieru
autor: Naturalsi dnia 02 listopada 2021 o 18:22
Nie chciałam tego sugerować... Ale ja akurat to mogę mieć psychozę w tym zakresie 😅.
Wady budowy, ocena eksterieru
autor: Naturalsi dnia 02 listopada 2021 o 17:47
Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii o tym koniu:
https://ogloszenia.re-volta.pl/piekny-duzy-kary-walach-35-roku/o/393604/?&strona=8 wiem, że nie ma zdjęć zootechnicznych, ale jest też film w którym widać jak się rusza. Czy jest coś niepokojącego w budowie na pierwszy rzut oka? Jeśli wybrałam zły wątek to przepraszam.
Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 16 kwietnia 2020 o 13:15
Dziś społeczeństwo w bardzo przykrych okolicznościach dowiedziało się, że z pacjentami bezpośrednio na pierwszej linii frontu nie pracują tylko lekarze, ratownicy i pielęgniarki, ale i fizjoterapeuci. Nie wiemy kto trafia na oddziały, a że przyjmowane są pilne przypadki - stan funkcjonalny pacjentów jest zwykle ciężki i wymagający usprawniania. Środki ochrony indywidualnej w szpitalach nie dedykowanych covid? Maseczki chirurgiczne. Przyłbice z darów. Ordynatorzy, którzy stają na uszach, by pozyskać sponsorów dla swoich oddziałów, które muszą działać, bo ludzie nie chorują tylko na covid.

Mam ochotę napisać do wszystkich moich znajomych, że jeśli chcą zagłosować na PiS, to niech lepiej mi naplują w twarz. Popieranie PiSu to plucie w twarz nam wszystim, którzy pracują w szpitalach. Rząd sobie nie radzi z niczym.
Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 15 marca 2020 o 20:37
Jedynym wyjściem ze stajniami wydaje się umawianie kto kiedy przyjeżdża i nie spotykanie się z innymi.

Jest mi tak strasznie przykro, bo przez 2 tyg "kwarantanny" nie spotykam się ze swoim chłopakiem. Tak jest bezpieczniej, każda rodzina siedzi u siebie i się nie odwiedza. "Głupota" taka, ale jakoś tak ten smutek potęguje.

Widzę, że Halo odnosiła się do wstawionego przeze mnie tekstu:
https://medium.com/@biesiadmichal/koronawirus-dlaczego-musimy-działać-teraz-37539a6383bf

Na przykładzie Chin
" 21 stycznia liczba nowych zdiagnozowanych przypadków (pomarańczowy) zaczyna gwałtownie rosnąć: pojawia się około 100 nowych przypadków. W rzeczywistości tego dnia było 1500 nowych przypadków, a liczba ta rosła wykładniczo. Ale władze o tym nie wiedziały. Wiedziały, że nagle pojawiło się 100 nowych przypadków tej choroby. "

Nie wiemy ile osób nieświadomie chodzi i zaraża, stąd tak ważne jest to siedzenie w domu 🙁.

Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 15 marca 2020 o 11:18
Widzę, że niektórym bardzo przeszkadza to, że racjonalna część społeczeństwa przedkłada BEZPIECZEŃSTWO nad wiarę. I na widok nieodpowiedzialnych i głupich zachowań kwituje je adekwatnie. Ale zapomniałam, że katolicy to najbardziej uciemiężona część społeczeństwa, narażona na brak realizacji swoich widzimisię. Przepraszam, Potrzeb.
Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 14 marca 2020 o 19:17
Ascaia, PROBLEM NAPRAWDĘ JEST.

Kończąc dyskusję wklejam merytoryczny tekst, zanim poniosą mnie nerwy. Przeczytajcie proszę, wyliczenia i objaśnienia dlaczego musimy siedzieć w domach bo epidemia jest. Mamy za mało testów by ją w pełni zobrazować.

https://medium.com/@biesiadmichal/koronawirus-dlaczego-musimy-dzia%C5%82a%C4%87-teraz-37539a6383bf

Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 14 marca 2020 o 18:39
Ascaia a umiesz przyjąć do wiadomości, że epidemia to stan wyjątkowy i wolność jest trochę jakby ostatnią wartością braną pod uwagę? Bo taka Pani Kowalska może koronawirusa przechodzić łagodnie albo jeszcze bezobjawowo i pójdzie na zakupy i do kościoła i zarazi Ciebie i mnie. I dla mnie wciąż istnieje różnica między potrzebami takimi jak JEDZENIE a wiara, gdzieś tam wyżej piramidy potrzeb.

Musimy się ograniczać, swój komfort schować do kieszeni. Chyba, że jesteśmy egoistami i mamy gdzieś, że potencjalnie  zarazimy innych.
Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 14 marca 2020 o 18:26
Nic nie mam do otwartych kościołów - budynków. Ale jeśli w obliczu społecznego zagrożenia polski kościół nadal poza wszelkim prawem, organizują nabożeństwa, to opadają mi ręce.

JESTEŚMY ZA SIEBIE ODPOWIEDZIALNI JAKO SPOŁECZEŃSTW0. Żeby dbać o taką Panią Kowalską, jeśli trafi do mnie do szpitala, swoje życie ograniczam do minimum. Jedzenie - niezbędne zakupy, wyjazd do pracy. Nie spotykam się ze swoim chłopakiem, który mieszka w swoim domu ze swoją rodziną i ma Home Office.  Nie wychodzę jeśli nie muszę. Nikogo nie zapraszam. A taka Pani Kowalska społecznie nieodpowiedzialna pójdzie w zbiorowisko ludzi do kościoła. Jestem niewierząca, nie zrozumiem tego nigdy. Nie chcę zarazić swojej rodziny, ani swoich pacjentów, muszę być zdrowa jeśli mam pracować.

Widać jako społeczeństwo potrzebujemy silnej ręki. Silnych zakazów, społecznie nie umiemy być za siebie nawzajem odpowiedzialni.
Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 14 marca 2020 o 17:54
Głupotą jest wychodzenie bez potrzeby w skupisko ludzi! Kto nie musi, niech nie wychodzi. A rząd nie ma jaj, by zamknąć kościoły. Chodzenie w zbiorowiska ludzi bez potrzeby jest nieodpowiedzialne i wiarę w różne gusła w obliczu realnego zagrożenia można odłożyć na bok. Widzę różnicę między pójściem do pracy (jeśli nie mam możliwości pracy zdalnej), koniecznością kupienia jedzenia a chodzeniem do kościoła, a Ty Ascaia nie?

Mam nadzieję że każdy kto świadomie się naraża na ryzyko zarażenia, leczenia też będzie oczekiwał od kościoła, a nie ledwo wiążącego koniec z końcem systemu ochrony zdrowia. Pozostanie w domu ma spowolnić rozwój epidemii! Na tyle, żeby medycy dali radę to opanować...

Nie odwiedzamy się, wychodzimy jeśli MUSIMY (np. kupić leki, jedzenie), kto może- siedzi w domu. Im mniej nas wyjdzie, tym LEPIEJ.
Koronawirus
autor: Naturalsi dnia 14 marca 2020 o 14:02
KOTY
autor: Naturalsi dnia 01 listopada 2019 o 19:38
Jako DT miałam wiele kocich znajd, odchowanych maluszków i nigdy o żadnym nie mogłabym powiedzieć wredny... zbyt szybko, przez życie, pozbawione matki potrafią mieć "swoje" zachowania - obsesyjne udeptywanie kołdry (tak jak matki podczas ssania mleka), ale złośliwość?
Nie spotkałam jeszcze złośliwego kota.

I nie oddawać absolutnie maluchów do miejsc z innymi maluchami jeśli jest opcja izolacji. Chyba tylko po to, żeby się czymś zaraził...
PSY
autor: Naturalsi dnia 25 września 2019 o 14:56
Jeśli przedstawiłabyś sytuację tak, że w razie choroby/ śmierci babci kundelka bierzesz do siebie i Twoje i babci warunki okazałyby się dla psa odpowiednie, to z pewnością nie jedna fundacja rozważyłaby kandydaturę. A tak, to chyba nie ma co się dziwić, że nie chcą dać psa osobie starszej, skoro nagminnie rodziny dokonują czystek po śmierci dziadków i oddają zwierzęta...owym fundacjom.

A w większości hodowli nie będzie problemu żeby babcia kupiła pieska, tak jak opisujesz. Wniosek z hodowli taki - byle tylko hajs się ze sprzedaży zgadzał...
PSY
autor: Naturalsi dnia 20 września 2019 o 21:59
Mnie osobiście (nikomu niczego nie wyrzucając!) gniotłoby, gdybym wzięła psa wyprodukowanego dla mnie, zamiast jakiemuś już istniejącemu dać dom.


Nie jesteś sama🙂.
KOTY
autor: Naturalsi dnia 24 sierpnia 2019 o 08:07
Mój kot (mokre jedzenie dla niego nie istnieje) też ma problem z zakłaczaniem i zatwardzeniami. Btw często obserwuję takie problemy u kotów wychowywanych bez matek na preparatach mlekozastępczych. Teraz jest na zooplusowskim Wild Freedom, dodatkowo wspomniany wyżej GimCat w formie pasy na kłaki, RC Fibre w zależności od potrzeby. Fajny był też preparat Fibor jeśli chodzi o regulowanie stolca, do kupienia u lekarzy vet.

Zero waste - jak żyć bez śmieci
autor: Naturalsi dnia 13 sierpnia 2019 o 09:35
Tylko jeszcze ludzie musieliby zacząć zarabiać powyżej najniższej, żeby ich obchodziło czy najtańsze ubrania szyją biedne dzieci... Czy kura która zniosła najtańsze jajko żyła w godnych warunkach... 😉
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Naturalsi dnia 14 lipca 2019 o 09:52
Ale bezsensowna wymiana zdań... Moim zdaniem intencje Facelli były dobre, ale zaraz revoltowym zwyczajem zaczęła się psychoanaliza każdego słowa i nie dziwię się, że nerwy puszczają. Jednak dobrymi chęciami piekło wybrukowane.

Infantil Twoje studia to Twoja sprawa, wszyscy Ci tu dobrze życzą i każdy doradza ze swojego punktu widzenia.

Dla mnie zaczynanie studiów marzeń w każdym wieku to dobry pomysł. Ale rzucanie kierunku, który idzie jak z płatka i nie zdobycie żadnego wykształcenia, to kiepski start w życie. Abstrahując od sytuacji i wyborów forumowiczów, to tylko moja opinia.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Naturalsi dnia 11 lipca 2019 o 18:25
Życie jest pełne tak ryjących zdrowie psychiczne sytuacji, że warto im stawić czoła. Mi pomaga później ta świadomość, że dałam sobie radę z czymś bardzo trudnym. Trzymam za Ciebie kciuki infantil. Zrobisz tak jak Ci będzie lepiej, my tylko doradzamy na podstawie własnych doświadczeń, ale nie dźwigamy konsekwencji.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Naturalsi dnia 09 lipca 2019 o 09:34
Z tą ustawą jest o tyle śmiesznie, że na mojej uczelni nic nie wiadomo o szkole doktorskiej na kolejny rok akademicki 2019/2020. No i tak sobie myślę codziennie, otworzą, czy nie otworzą  😵. Zawsze tak jest, jak mi na czymś zależy  😁...
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 03 lipca 2019 o 07:42
Jako, że mój miły z tindera zostawił mnie po prawie 8 miesiącach związku, to ja to tu tylko zostawię, może komuś poprawię humor:

Fraszka z czarnego lasu

I gdybym wczoraj chciała ręczyć
Oddając dwie, zwyczajne ręce
Za to, że się mój miły, chce zaręczyć
To bym już dziś nie miała ręki

I to by nie była ręka oddana
Przyodziana takim pierścionkiem złotym
Bo to by była ręka - odrąbana
Dziś jestem mądrzejsza i już wiem o tym

02.07.2019
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 09 marca 2019 o 18:41
Tak Was czytam o tych kostkach, łydkach i tak myślę, że mi nikt nie podskoczy. Ścięgno Achillesa całkowicie niewidoczne. Zawsze pokazuję na zajęciach jako ciekawostkę  😁. I mogę być szkieletem, mieć płaski brzuch, u góry rozmiar S-XS, a noga zawsze obła i brzydka, jakby od innego człowieka  😁. No i co  zrobisz, jak nic nie zrobisz....  🏇 nawet szpilki nie ratują. Reszta nogi też niezbyt zgrabna, w całokształcie.

Edit. Teraz w ramach przygotowań do wiosny redukuję kcal, co by te nogi trochę poprawić. Tylko jeszcze ćwiczyć mi się nie chce.  😂 168cm, 55kg, ale nie wygląda to dobrze. Liczby nic nie znaczą.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 25 lutego 2019 o 19:42
Czułam się zobowiązana sprostować, bo dla mnie jedzenie wszystkiego jest okej, nie chciałam, żeby to źle zabrzmiało, tylko nie odbierajmy rybom tego czucia bólu.  :kwiatek:
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 25 lutego 2019 o 19:21
Ryby też czują ból. Twoje ograniczanie mięsa jest bardzo szlachetne, ale proszę - nie usprawiedliwiajmy jedzenia ryb ich układem nerwowym, bo jest akurat bardzo wrażliwy i argument kulą w płot  :kwiatek:.
Nic mi nie wychodzi!!! czyli dla "zdołowanych"
autor: Naturalsi dnia 19 listopada 2018 o 11:49
efeemeryda ja też. Super, że zrozumiałaś co miałam na myśli, bo nie mam dalej zamiaru tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem.
Nic mi nie wychodzi!!! czyli dla "zdołowanych"
autor: Naturalsi dnia 19 listopada 2018 o 11:18
Widzę, choć bez związku. Od drugiego przytoczonego - niektórzy spędzają lata na terapii, niekoniecznie skutecznie. Dlatego też nikomu nie kazałam spędzać  świąt z kim nie chce, a jedynie zasugerowałam wyciągnąć rękę w kierunku zgody. Ale każdy ma swoje życie🙂.
Nic mi nie wychodzi!!! czyli dla "zdołowanych"
autor: Naturalsi dnia 19 listopada 2018 o 11:02
Ale co może być złego w pogodzeniu się z kimś? Takim zwyczajnym, odpuszczeniu komuś - żeby nie nosić w sobie dalej poczucia krzywdy?
Nic mi nie wychodzi!!! czyli dla "zdołowanych"
autor: Naturalsi dnia 19 listopada 2018 o 10:44
Strasznie to smutne, co piszecie, bo życie ma się jedno i szkoda go na taką "izolację"... Może warto wyciągnąć rękę i się pogodzić, nie na święta, nie dla "obowiązku tradycji", a zwyczajnie - dla siebie.
Nic mi nie wychodzi!!! czyli dla "zdołowanych"
autor: Naturalsi dnia 22 października 2018 o 19:21
Przechodziłam przez ciężki okres w życiu i wszystkim którym jest bardzo źle chciałabym napisać - że trzeba sobie dać czas. Na smutek, ale też na walkę z nim. I trzeba sobie pozwolić żyć. AtlantykowaPanna trzymam za Ciebie kciuki. Jest taki cytat, żeby się nie zatrzymywać, gdy się przechodzi przez piekło  :kwiatek:...
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 03 października 2018 o 20:49
Dziewczyny mam taki ostatnio kociokwik, nie jem, latam już z dwa tygodnie. Na wadze -1,5 kg. Wiem że to mięśnie z głodu się strawiły z nóg, ale podoba mi się... Jak żyć. Jeszcze miesiąc  taki ciężki to wrócę do 55kg. Tylko ćwiczyć nie ma kiedy. Nie ma sensu wysyłać ocen, będę się co jakiś czas meldować. Btw brzuch głodny zrobił się superpłaski i lepiej mięśnie wyglądają. Wiem, że to żadne zdrowe rozwiązanie i nawet nie robię tego specjalnie ale jednak widzę różnicę gdy nie mam czasu jeść. 
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 29 września 2018 o 22:21
Może za mało klinkęłaś jeszcze polubień.  👀
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 29 września 2018 o 08:32
Behemotowa tinder jest dziwny. Ale piszę z ciekawymi osobami i nie spodziewałam się, że je tam znajdę. Trafił się jeden zboczeniec, reszta w porządku. Myślę, że mój profil jest dla nich na szczęście mało atrakcyjny. Trochę taki sklep z ludźmi, tego nie bo dziwny opis, tamten ma brzydkie zdjęcie... Potem trochę za dużo poklikałam like i mam klęskę urodzaju. A nigdy do nikogo nie napisałam pierwsza...

Na początku czułam się dziwnie odrzucając ludzi. Potem traci się te opory. Tak jak przed pisaniem z kilkoma osobami na raz... bo jak inaczej je poznać? Jednak sztuka konwersacji stanowi o człowieku, przynajmniej ja bardzo na to patrzę. Powoli skłaniam się do spotkania. Na początku zarejestrowałam się z ciekawości a teraz zaczynam dopuszczać myśl o przeniesieniu znajomości do reala. Powoli też zaczynam wiedzieć która może być tego warta.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 29 września 2018 o 08:22
Dziewczyny ja Was przepraszam, że tak w kratkę wysyłam. Ostatnio mam niesamowity młyn i sto rzeczy na raz, dużo się dzieje, ale jest bardzo pozytywnie. Więc chociaż nie ćwiczę, to nie żrę i chyba się w końcu oduczyłam 🙂.
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 25 września 2018 o 19:36
Dziękuję za odzew dziewczyny, zakładam konto 🙂.
Behemotowa wygrałaś!  😁
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 25 września 2018 o 15:27
Właśnie do mnie nie dzwonią, nigdzie go nie podaję  😜. Jak ktoś ma mój numer to święto lasu. Ale muszę się przełamać  👀.
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 24 września 2018 o 22:20
Dziewczyny, tinder online również wymaga weryfikacji numerem telefonu. Jestem raczej nieinformatyczna i trochę się obawiam podawania gdziekolwiek takich danych. Co myślicie, podawać? Przepraszam, że tak się Wam wcinam w rozmowę  :kwiatek:.
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 23 września 2018 o 20:36
Zdecydowałam się żeby pobrać Tindera, weszłam na sklep play no i aplikacja nie jest kompatybilna z moim starym telefonem  😂. Jest jeszcze opcja wchodzenia przez przeglądarkę, czy ktoś z tego korzystał z telefonie? Wyczytałam, że to również jest darmowe ale mam opory żeby to sprawdzić. Może ja się boję zmian w życiu i wymyślam 👀.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 23 września 2018 o 18:21
Spuszczę na dzisiejszy dzień zasłonę milczenia, bo raz w roku można zjeść pizzę. Niby nie z myślą o odchudzaniu ale nawet nie żałuję 😁.

Nie wiem czy się przyzwyczaiłam do swej grubości czy co ale od kiedy nie biegam a spaceruję to chyba mi się udka zmniejszyły w obwodzie. Tylko te grubsze ale napięte od biegania jednak lepiej wyglądają. Żałuję że się nie pomierzyłam jak tak cisnęłam te górki wtedy.

Meise nie przejmuj się. Niektóre kobiety mają rozstępy. Mi się też zaczęły robić, dawno temu jak miałam stałą wagę i to mniej o 5 kg. No i co zrobię, że mam odwłok w paski, nic nie zrobię no. 😂
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 22 września 2018 o 12:43
Przepraszam, zapomniałam o ocenach. Jak zwykle był constans na 3. Teraz mnie coś rozkłada i czuję się będzie na lacza ten dzień.

tunrida czekam na wieści o diagnostyce reumatologicznej. Jesteś wojownik i łatwo się nie dasz a w razie czego jest leczenie biologiczne. Jeśli NFZ nie daje to ludzie robią zbiórki i zbierają na to z powodzeniem.
Musi być dobrze  :kwiatek:.
A co do trenerki to nieprofesjonalnie, że od razu nie odpowiedziała na Twój raport. Może ona czyta rv?  👀
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 20 września 2018 o 10:48
Trochę znam ten schemat ;-)...
Sprawy sercowe...
autor: Naturalsi dnia 20 września 2018 o 09:51
magda z drugiej strony zobacz, z nami utrzymujesz ten kontakt online w różnych wątkach, więc nie jest tak źle ;-)!
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Naturalsi dnia 20 września 2018 o 09:10
Kot trener  😍 😂.