Młode Konie

[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg1328782#msg1328782 date=1331050895]
u nas juz rozplanowane zajeżdżanie. Na pierwszy rzut idą gniada i Jarowit  🏇 ( bo 4 naraz to za dużo wrażeń  😁 ).
[/quote]
Kiwecień, maj ? Trzymam kciuki  😅
Jakieś wieści o JW masz  👀 ?

Ruda77
Mam nadzieję, że uda się coś pofocić, bo ochcoty narobiłaś takiej, że hoho  💃
galopada_   małoPolskie ;)
06 marca 2012 16:30
armara co kwiecień maj?  👀 ze do roboty? nie, jak tylko rozmarznie ziemia czyli jakos za 2 tyg  🏇 nie mam wiadomosci o Diabełku, trzeba do Marty napisać  👀 nawet ciekawa jestem. Ale podobno wszedł do boksu jak do siebie i od razu sianko, marchewki wiec mysle ze jest ok  😉
galopada_ to ile szanowne koniska już mają, że idą do szkółki?  😀

galopada_   małoPolskie ;)
06 marca 2012 17:18
Być. wspaniały rocznik 2009  😎 a jakos się udało że są styczniowe i jeden z maja ( ten ma jeszcze labę)  😉
Moja też ten rocznik.  😎 Marcowa cholera. Jutro stuka jej trzeci rok.

To powodzonka.  😎
galopada_   małoPolskie ;)
06 marca 2012 17:32
Być. no powodzenie się przyda bo są 4. Nie wiem już sama, którego najbardziej nie mogę się doczekać. A jak Kary wróci za 2 msc ze szkoły to też sobie wsiądę  🏇 🏇
galopada
Rozumiem, pewnie już nie mozesz się doczekać ? Ręka wydobrzała  👀 ?
Mam nadzieję, że i dużego weźmeisz w obroty  😍
haha wszyscy idą do roboty a Bonczuch się dalej opiernicza...ale już już 10tyg minęło, mogę próbować siadać na dziada 🙂😉
galopada_   małoPolskie ;)
06 marca 2012 19:34
armara no już mnie nosi  😜  😁 ręka już super, nawet wróciły moje przeprosty  😜 Duży oczywiscie tez ruszy do pracy bo wygląda jak kłak bez mięsni  🤔 oczywiscie jak tylko podłoże pozwoli bo musze go najpierw przez kilka dni wylonżować zeby mnie nie zabił  😜
[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg1329110#msg1329110 date=1331062445]
armara no już mnie nosi  😜  😁 ręka już super, nawet wróciły moje przeprosty  😜 Duży oczywiscie tez ruszy do pracy bo wygląda jak kłak bez mięsni  🤔 oczywiscie jak tylko podłoże pozwoli bo musze go najpierw przez kilka dni wylonżować zeby mnie nie zabił  😜
[/quote]
😁 a Szary go nei lonżuje na padoku, w wolnych chwilach :P ?
galopada_   małoPolskie ;)
06 marca 2012 19:39
armara lonżować to nie lonżuje, ale go przegania od jednej kupki siana do drugiej bo zawsze ta, przy której go nie ma jest smaczniejsza - wiadomo 😁

edit. ale jak zaczne jezdzic na Szarym to Duży się bedzie sam lonżował w boksie  😵  😂
[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg1328878#msg1328878 date=1331055122]
Być. no powodzenie się przyda bo są 4. Nie wiem już sama, którego najbardziej nie mogę się doczekać. A jak Kary wróci za 2 msc ze szkoły to też sobie wsiądę  🏇 🏇
[/quote]
A ja mam jednego i mi wystarczy, co za dużo to niezdrowo.  😁
galopada_   małoPolskie ;)
06 marca 2012 19:59
Być. dlatego w tym roku zajeżdżamy partiami po 2 ( bo jeszcze masa innych, starszych koni jest). Mam nadzieje, że się dość szybko po podjeżdżeniu sprzedadzą ( chociaż zawsze mi strasznie szkoda jak sobie jadą do nowego domu bo przez to ze z nimi pracuje to się robią troche moje  😡 )
Wiadomo, jeżeli pracujesz z koniem to nie wkładasz w niego tylko sam wysiłek.  😉

Ja się tylko zastanawiam, co moja siwa na całe zajeżdżanie mi powie... Zawsze wielka niewiadoma.
galopada_   małoPolskie ;)
06 marca 2012 20:08
Być. ja mam nadzieje ze u nas w tym roku tak samo chilloutowo bedzie jak w tamtym  😁

kobyła pierwszy raz pod jezdzcem a ja opowiadam o butach jakie kupiłam 40min wczesniej w mega promocji 😂

3 letnia już panna.  😉 Przykład siwienia na pysku.
galopada_   małoPolskie ;)
07 marca 2012 18:17
Być. takie wolno siwiejące mają dużo plusów. Np nie widać zółtych plam  😂  😉
Jeszcze ich nie widać, a nie daj wysiwieje szybciej... Będę błagać o pomoc w myjni samochodowej.  😵  😁
4 letni Romans 🙂
m: Roma/Aragonit/Kobryń
o: Orbis/Aspirant/Poprad

zdjęcie jeszcze z ZT 🙂


W przyszłym tygodniu,wybieramy się na pierwsze zawody 🙂 😀 





I 4 letnia Tuluzja
m: Tuluza
o:Kreol



też w przyszłym tyg jedziemy pierwsze zawody 🙂
na ZT jeździec rozkłada łokcie jak ja na skokach 😉
no na takiego jeźdźca trafił ... 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
08 marca 2012 12:13
Dodaje mu skrzydeł 😂
To koń powinien się Redbull nazywać.  😂
Mój szanowny wczoraj z okazji wiosny się rozbudził i szalał na ile mu nogi pozwoliły, ostatnio nawet był uprzejmy się wywrócić na błocie, choć nawet to mu nie przeszkodziło bo wstał i pobiegł dalej 🙂
wietrzy pachy 😉
Caroline12 widzę, że siwek. Witam w gronie siwków! Moja ostatnio też zaliczyła piękną wywrotkę, bo myślała, że jak na zakręcie wywali zad w górę to on nie poleci w drugą stronę tylko pójdzie za przodem. Przeliczyła się.
znam to 🙂 jednak wiosna przeszkadza mi teraz trenować bo koń woli szaleć niż się skupić więc postawiłam na to aby się wybiegał porządnie.
Pomimo chodzenia na pastwisko i szaleństwa z kolegami to jak przyjeżdżam i go puszczam luzem na plac to i tak gania 30min, zasoby energii nieokreślone  🙄
Moja tak samo, ale ja wymagam od niej pewnych zachowań, więc jak jest na uwiązie bądź, cokolwiek z nią robię to już wie, że zero wariacji. Jak puszczam to od razu galop przed siebie i zadowolona.
mój jest bardzo grzeczny, jednak już się przekonałam po zeszłym roku że na wiosnę na kilka tygodni zmienia się w innego konia więc nie ryzykuję, bo w sumie lubię żyć 🙂
mój 5-letni zielony prawie-że-arab 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się