KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 sierpnia 2010 09:04
dzięki dziewczyny za wszelkie informacje  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei

1[img]http://www.ooteman.nl/afbeeldingen/products/normal/EurostarZadeldekExquisitenavybrandyNJ2010Logo(1).jpg[/img]
2
3

biorąc pod uwagę ceny jakie były do tej pory to myślę, że 1 i 2 będą kosztować w granica 220zł natomiast 3 ok 240zł
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 sierpnia 2010 10:12
dziękuję korsik 🙂 ceny są kosmiczne ale może się uda.
1,2 mają pierwszeństwo a szczególnie ten czarny. nie wiem skąd ale uwidziało mi się że koniecznie muszę mieć coś czarnego  🤔wirek: nawet szukałam black cottona z kolekcji silver cooper :P

oni te czapraki robią też w wersji vs???  👀
wątek zamknięty
Prześliczny.
Normalnie szacun  👍
wątek zamknięty
minerwa, 😉 czekam z niecierpliwoscia na szczegoly. 😉

Burza, jeden z polopadow mozna chyba zobaczyc w katalogu Pikeur na stronie 16. 😉 Ladny kolorek.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2010 11:48
Cierp1enie i Sankaritarina, dzięki  :kwiatek:

korsik, bardzo fajnie ten padzik na koniu wygląda 🙂 pasuje 🙂
A ceny ESów powalają... oj...
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 sierpnia 2010 11:59
ale przynajmniej jakością ES nadrabiają - bo inne 'wiodące' marki to jakościowo żal.pl
wątek zamknięty
Dla mnie nr 1 to brąz  🤣, cena  200 zł dzwoniłam do sklepu, ostatni rzeczywiście 240 zł
wątek zamknięty
Ten szaro-rozowy jest przesliczyny. Zastanawiam sie czy lepiej by wygladal z szarymi czy rozowymi owijkami. ??
wątek zamknięty
Klami, jak dla mnie szare owijki 😉
wątek zamknięty
Pięknie... 240zł.. 😵  a ja chciałam jeszcze brillanta z nowej kolekcji i 2 anki...  😵 Przestane odwiedzać to forum...  😁
wątek zamknięty
Achaja, tez tak wlasciwie mysle. Szczegolnie, ze ten rozowy jest "za rozowy".
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 sierpnia 2010 12:52
bjooork, już była debata na ten temat. ja z eskadronów jestem bardzo zadowolona. a ceny cottonów są ok.

200 zł to b.dużo. gdyby były po 150 to już zupełnie inna bajka  😁

edit:
ma ktoś zdjęcia esów tych superior albo excellent wszechstronnych pod skokówką?
wątek zamknięty
Tak w ogole to jestem bardzo ciekawa jak pod siodlem wygladaja te pady z poprzecznymi pasami. Chyba srednio.... tak na ile jestem w stanie sobie to wyobrazic.
wątek zamknięty
Klami, i ( tu ofc. moje poczucie estetyki) za mało tego różu, żeby "poświęcać mu" owijki, a szary akurat ładnie widać 🙂
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 sierpnia 2010 12:58
Wiem, że byłą debata, ale czy w związku z tym nie mogę wyrazić swojego zdania? 200 pln za czaprak, który ma mi służyć  ponad 3 lata bez przetarć i zeszmacenia to nie jest kwota wygórowana. A z całym szacunkiem cotton Eskadrona z ostatniej kolekcji (kupiony z resztą na Towarze) ma obecnie przetartą lamówkę...  🙄

Dla mnie rachunek jest prosty- jeden cotton na sezon to w perspektywie 4 lat wydatek większy niż 200 pln na ES
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 sierpnia 2010 12:59
z poprzecznymi znaczy tymi po skosie czy pionowymi?  🤣 jak mi się uda to zaraz machnę jakąś malutką wizualizację...

a tu kantar eskadrona z nowej kolekcji. chyba jeszcze nie było:
wątek zamknięty
Bjooork   moja najstarsza anka ma 3 lata , sporo już przeszła a nadal wygląda super a z cottonami to różnie bywa  😉 ja kupuje tylko ciemne cottony bo nie lubię śladów po siodle a one przy drobnopikowanym jasnym czapraku sa nieuniknione prędzej czy później.

Anki mnie nie zachwycają , es ładny... ale ja to czekam na eskadrona  😉
wątek zamknięty
Wiem, że byłą debata, ale czy w związku z tym nie mogę wyrazić swojego zdania? 200 pln za czaprak, który ma mi służyć  ponad 3 lata bez przetarć i zeszmacenia to nie jest kwota wygórowana. A z całym szacunkiem cotton Eskadrona z ostatniej kolekcji (kupiony z resztą na Towarze) ma obecnie przetartą lamówkę...  🙄

Dla mnie rachunek jest prosty- jeden cotton na sezon to w perspektywie 4 lat wydatek większy niż 200 pln na ES


Ale nie oszukujmy się... Nie kupujesz czapraka co 3 lata...  👀
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 sierpnia 2010 13:05
nie kupuje raz na 3 lata, ale mam es, które tyram już tyle czasu (albo i dłużej) i żyją mają się świetnie i nie ma potrzeby kupowania kolejnych (a jedynie fanaberię 😉)
wątek zamknięty
ale tu chodzi o długość użytkowania jednego( i jego stan) a nie częstotliwosć kupowania  🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 sierpnia 2010 13:09
to jest i tak kwestia indywidualna. ja mam cottony które mają 3 lata i są baaardzo konkretnie użytkowane. do tego często prane i nic.
poza tym jednorazowy wydatek ponad 200 zł choćby nie wiem ile miał służyć. akurat w moim przypadku boli po kieszeni.
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 sierpnia 2010 13:17
cóż jestem typem, który wciela w życie zasadę, którą kiedyś na starej volcie przedstawiła sznurka - ludzi z ograniczonymi funduszami nie stać na słabej jakości/tanie rzeczy  (a tym bardzie słabej jakości rzeczy drogie)- wychodzę więc z założenia, że wolę kupić coś droższego, co posłuży znacznie dłużej.

PS. oczywiście żeby nie było nikomu do portfela nie zaglądam 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 sierpnia 2010 13:20
na szybko wizualizacje pierwszego czapraka...
wątek zamknięty
ooo sei skąd jest to zdjęcie? dlaczego u nas nie ma ich jeszcze w sprzedaży  😤
wątek zamknięty
sei, o te po skosie wlasnie mi chodzilo. Srednio to wyglada moim zdaniem.

Achaja, ciekawe czy Eskadronowe climatexy by odcieniowo pasowaly. Hmm...

disco, to zdjecie to przerobka.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 sierpnia 2010 13:28
Klami, mnie się te po skosie podobają  😡

a tu jeszcze zrobiłam szybkim rzutem te pionowe (trochę proporcje mi uciekły  🤬 herb byłby większy a pasek szerszy 😉 ):
wątek zamknięty
Klami a takie buty 😉 dzięki
wątek zamknięty
Hmmm... tak w sumie to ten pionowy pas slabo wyglada.
wątek zamknięty
Mi się bardziej podoba ten skośny. I kantar eskadrona też nice.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.