KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka, moim zdaniem pieknie wyglada !
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 września 2010 19:10
Zairka, moim zdaniem średnio. ale kiedy przyjdzie zima i grota będzie czarna jak węgielek to super 😉
wątek zamknięty
pokemon KONIK

http://konik.com.pl/

Dzięki 🙂 ale widzę, że nówek jeszcze nie ma, a z poprzednich są po 265.
Zostaje Okser, który mi dzisiaj w ogóle nie chodzi  👿

Zairka ładnie, klasycznie. Na pewno nie szałowo, ale całkiem ładnie.
wątek zamknięty
Zairka dla mnie bez szału, ale tragedii nie ma 😉 ja bym ją widziała w czymś a'la butelkowa zieleń 😉
wątek zamknięty
Zairka,
bez szału. Serio. Macie o ile pamiętam ładniejsze kolorki!
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
19 września 2010 19:24
pokemon, zobacz w amigo, bo ostatnio zimówkę wine za 249 widziałam 🙂 napisz jaki rozmiar potrzebujesz to pomożemy szukać  :kwiatek:
wątek zamknięty
pokemon xxagaxx chetnie pomoże szukać  😁

Zairka Mi się ona najbardziej podoba w lavender  😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 września 2010 19:33
Zairka dla mnie bez szału, ale tragedii nie ma 😉 ja bym ją widziała w czymś a'la butelkowa zieleń 😉


😲 chyba troche przesada..
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, nie ma szans, dobrze zamknięta 😉 poza tym chyba da się ją jeszcze kupić 😉

kujka, przeprzefajnie w roście!!

Zairka, dla mnie ujdzie, macie lepsze kolory choćby te brązy ostatnie 😉
wątek zamknięty
Zairka czemu przesada? wyrażam swoją opinię tylko 😉 napisałam, że tragedii dla mnie nie ma, co znaczy dokładnie to samo, co wygląda przeciętnie - tyle 😉
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 września 2010 19:45
Hmm według mnie też kiepsko, w sensie tak jak napisała _kate, widziałam was już w dużo lepszych zestawach kolorystycznych 😉
wątek zamknięty
no właśnie Dramka skoro szukałaś i nie znalazłaś to znaczy że nie ma.... Ja nie wiem ile razy już było pisane że kolekcja wejdze pod koniec września. Wystarczy wejść na stronę:

www.equishop.pl --> który wychodzi że już za chwikę wrzuci na stronkę nową kolekcję
www.okser.pl
www.amigo.pl

I widać czy jest nowa kolekcja czy nie ma.... naprawdę to jest takie trudne??

Zairka zdecydowanie nie dla niej ten kolorek.. przynajmniej w porównaniu do innych cudeniek które masz 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
19 września 2010 20:16
Zairka  a mi tam się podoba ! trocę się zlewa ale to pewnie światło  😁 Ale co do numer 1 to chyba ten ES sportive !  😍 i jeszcze jak teraz ten napierśnik doszedł ! 💘
wątek zamknięty
xxagaxx  🤔wirek: ale w Mustangu jest nowa kolekcja, a jeżeli jest w mustangu..

wątek zamknięty
xxagaxx  🤔wirek: ale w Mustangu jest nowa kolekcja, a jeżeli jest w mustangu..




taa jest, tylko ze wysyłka pod koniec wrześnie kiedy to....... dostaną tą kolekcje!
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
19 września 2010 20:22
chyba Aga i Dramka nie przypadły sobie do gustu  😁

przepraszam za  🚫 ale musiałam  :kwiatek:
wątek zamknięty
Przykro mi bardzo że nie śledze wszystkie wątki i kolekcje  🙄
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 września 2010 20:49
Zairka czemu przesada? wyrażam swoją opinię tylko 😉 napisałam, że tragedii dla mnie nie ma, co znaczy dokładnie to samo, co wygląda przeciętnie - tyle 😉


wiesz dla mnie tragedia to chudy zaniedbany kon, z niezrobionymi kopytami, w zle dobranym brudnym sprzecie i poszarpanym brudnym czapraku...a nam chyba nie mozna tego zarzucic poza tym ze kolor sredni 🙄
wątek zamknięty
Zairka, yyy ale to jest takie powiedzonko- bez tragedii.
U mnie też się tak mówi 😉
wątek zamknięty
[quote author=breakawayy link=topic=14623.msg711346#msg711346 date=1284921721]
Zairka czemu przesada? wyrażam swoją opinię tylko 😉 napisałam, że tragedii dla mnie nie ma, co znaczy dokładnie to samo, co wygląda przeciętnie - tyle 😉


wiesz dla mnie tragedia to chudy zaniedbany kon, z niezrobionymi kopytami, w zle dobranym brudnym sprzecie i poszarpanym brudnym czapraku...a nam chyba nie mozna tego zarzucic poza tym ze kolor sredni 🙄
[/quote]

Zairka weź relanium kobieto 😉 Kazdy może mieć swoje zdanie na temat tego jak wygląda koń w danym kolorze... A skoro tragedii nie ma, to w czym problem?  😉 😉 😉
wątek zamknięty
Zairka to źle mnie zrozumiałaś 😉 chodziło mi właśnie o coś w stylu, że w moim guście wygląda to przeciętnie, nie rewelacyjnie 😉 przepraszam, jeżeli odebrałaś to inaczej  :kwiatek: to jest właśnie powiedzonko, jak napisała Burza - koń po prostu nie wygląda w tym czapraku tragicznie 😉
wątek zamknięty
Zairka a mnie się podoba, taka klasyka. Przerzucasz się na brązowy osprzęt?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 września 2010 21:01
ja caly czas mialam brazowy osprzet i na zairze tez, ale oglowia mialam duzo ciemniejsze, ochraniacze tez i napiersnik chwilowo mialam czarny bo po zairze swoj brazowy sprzedalam 😉
teraz musze uzbieram na brazowe sztyblety i sztylpy zaluje ze nie mialam wiecej kasy jak azbuka sprzedawala komplet sergio grasso 😕
wątek zamknięty
mam takie odczucie , ze jak sie nie wychwala twoich kompletow Zairko to sie denerwujesz🤔  👀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 września 2010 21:35
😵 zwlaszczaze ja pierwsza go  zkrytykowałam 🙄
dzisiaj jakis nerwowy dzien na volcie 😉
edit:
jestem juz za stara żeby sie tym zamartwiac i emocjować, poprostu breakaway moim zdaniem zle dobrala slowa
tragediom dla mnie bylo jak Caira ubierala Shreka w Anky a miala brudny i poskeljany popreg sznurkowy, zle dobrane siodlo..albo jak jej kobyla miala kopyta jak narciaz ale anky byla.. to jest dla mnie TRAGEDIA
wątek zamknięty
shreka ? tak sie kon nazywa o ja hehe 😉 u nas sie "mówi" szału ni ma = tak sobie 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 września 2010 21:43
z tym sie zgodze! 100% ja tez myślałam ze w granacie bedzie jej ladniej, a jest ponizej przecietnej- ale zeby zaraz ze tragedii nie ma..
wątek zamknięty
to już kończąc to tragedię 😀😀 zapraszam na moją, bo ilość jest tragiczna  😵 😵 Co prawda już kilka jest w drodze do nowych właścicieli ale i tak









wątek zamknięty
aga, wariatko !!  😲
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 września 2010 21:49
same pieknosci 😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.