Gry ,,Wyjdź z pokoju"

THINGS ... are but czyli.... jak nie Things to polacz slowa ktore podalas :]
ehh.........ja niby znam angielski ale takie zabawy słowne po polsku lepiej pewnie by szły :P
Musż ejeszcze pogłówkować, ale póki co słoewa oz not i open nic mi nie mówią i nic z nich slożyć nie mogę.

A mozesz mi tylko powiedzieć co to ma być?? To jest jakaś nazwa?? rzeczownik??
not thing.... 😉 rzeczownik w sumie 😉 mozna go jednym ciagiem na diagramie olozyc
lol :P debil ze mnie.. number 4 czeka :P

edit
już nr. 5 😀😀
he he brawo 😉
wciaga, nie? a muzyczka powala po prostu :]
wciąga jak cholera... a ten 5 to zakręcony jest... Czy te słowa na lustrze mają znaczenie?? Bo nawet na zoomie cieżko je odczytać.. coś w stylu seek drama coś tam...

No i wpisałam już mirror jako hasło i mne przesnioło na kolejną stronkę... IS NOT MIRROR, MIRRORS LIES.. ale nie wiem kiedy kłamią.... ehhh
bo zle wpisalas :], haslo masz dobre ale kombinuj. Tu sa czasem takei bonusy do wyprowadzania w pole 😉
ok już mam 🙂 teraz wciąż 5.......ale już druga część..
no w zasadzie odpowiedzialas 😉 wiec zakladam ze masz odp 😉
a nastepnego sama za chiny nie moge sobie przypomniec i siedze i mysle 😀
moze ktos wiecej sie skusi na pomoc 😉
nie wiem czy ktoś w ogóle się zabrał. Bo nie powiem, wkurzajace jak cholera.. te zagadki są  kosmiczne.. a te 5b też jakieś chore.... ehhhhhh myślę intesywnie skąd jest to S
no z tym s cos jest, zastanawia mnei jeszcze nazwa pliku jpg (w kodzie zrodlowym) i.... i sama nie wiem ... wszystko mnie zastanawia  🤔wirek:
czytałam wskazówki na forum tej gry...nic mi nie dały.

Kolory mają mieć znaczenie niby.... ten biały i niebieski, no i to S.... ehhh ciężko..

Daj znać jak Ci idzie,

PS> a tak w ogóel to Ty już wszystko przeszłaś??
a w zyciu, kiedyś namiętnei siedzieliśmy grupa na tym i na wyścigi myślelismy w jakies 20 osób, cześć sama część w podgrupach 😉
doszlam do ok 20 poziomu (dokladnie nie pamietam) a jest 72
a teraz na 6 wejsc nie moge 😀
heheh no coś w tym jest.. W grupie jest pewnie łatwiej bo zawsze co dwie głowy to nie jedna :P
No ale my tak raczej sobie nie pomagalismy, w wielkiej desperacji delikatna podpowiedz czy kierunek dobry. Tylko siedzieliśmy nad tym... uuu... dłuuugo 😉
Wszystko przed tobą 😉
Szkoda ze wiecej osob sie nie wciagneło 🙁 może by ktoś wymyślił...
A jakie wskazówki miałaś z forum? ja tam nie moge wejsc jakos
ok zaraz Ci je wypisze :P boże, ale utknęłam konkretnie. ZA CHOLERĘ NIE WIEM O CO CHODZI :/

on the other side are mirrors and mirrors again... i think some words are to be reflected in some order...

edit: GOT IT!!! lev 6's on my way!

you have three colors they mean sth and you know what they from the right side of the pict, now just use what you know

The thing is, some words are to be put away...

what you see on the right?? three colors, you have the same colors on the line, just use this and you'll get THE WORD you need

a clue: stand in front of a mirror, what has changed? do the same on this stage

So if you try to find a solution, first get the characters, then try to compose them. Characters can be schematically determined by the the colors and their position (mirrors/notmirrors - try to find out what this means!

first, you really don't even need that "s" there, you could solve it without that.

second, imagine you turned gravity upside-down. What would fall where?

What helped me is to figure out where on earth the S came from. After you figure that out, using the color-clues will make everything cake.

you can see how it works from this "s"
what mirror does..? so what you should do..?
what non mirror does..? - you can see "s"...
think, think, think

Think what a mirror would do to what it reflects.
Think which letters are the ones which u need to use.
The 'S' at the top is part of the answer.

You need to understand how do use the colored lines. Then use them on the letters.

If you're on the second part, then use the colour rules on the right to work out the correct word

just understand what mirror is, when it lies and when it's not.
next just figure system of corect writing of letters to make words...
somtime it helps when u took em upsidedown =]
it's logical, and not so hard riddle=]

okay I got to 5b and kinda get the clues but my problem lies in what the heck one of the words is!! under DOOM is it "clown"? cus I can't get it to work....

As for 5b...Look at the hints below the pic and the colours, and then apply them to the letters in the pic.

well maybe 2 words are all you need?

1st part: why is everything mirrored and what is the main theme of this lvl?

2nd part: Use the rules and colours you have been given and apply them to the letters

Eh, for 5b I don't really know what is blue and what is white because sometimes the letters get sliced in "half" between the blue and white line. For example I'm not sure whether the second "L" in "pillars" is in the white section or the blue section, or whether if the "g" in "wrong" is white or blue.

just analyze the hints "mirror does not lie reality lies" and the in the source code... color coding is very important!

My hint is Just because "Reality Lies" does not mean you should negate the information it contains.


Mówi Ci to coś?? Bo ja wciąż nie wiem jak mam połączyć kolory z literami!!!!!!!!!!
oooooo matko.... mam 😀 nie bede psuc zabawy odpowiedzią, ale...
zrzuc obrazek na dysk i porysuj sobie pionowe linie ktore podziela napis na te litery pod niebieskim i pod bialym
tym pod niebieskim (czuli pod "mirror"😉 trzeba odwrocic kolejnosc, tym pod bialym nie, no i bierzesz tylko najwyzsza litere z kazdej kolumny
aaaa... nie zapomnij ze lustro czasem odbija wiecej rzeczywistosci niz widac po stronie rzeczywistej  😀
ten dodatek z lustrzanej czesci tez trzeba dodac 😉
o boże....... własnie od 30 min zaczęłam tak kombinowac ale wydawało mi się to niemożliwe. A to jedno słowo czy kilka??

same gówna mi wychodzą :P coś w stylu do wnw ard pi ral :P chyba źle odczytałam seme te litery bo te pismo mnie dobija....

JAK TO WCIĄGA!!!!

edit
wyszło mi down i zostały mi jeszcze litery w, ard, pi, ral i zastanawiam się jeszcze nad tym S.. czy gdzies nie wcisnąć...
zgubiłaś jedno w, sama to zrobilam bo nie wpadlam na to ze ono w kolumnie tez jest najwyzej mimo ze nizej niz wn 😀 😀
z tego co masz to tak: down jest ok pozniej cos brakuje, ard jest dobrze i znowu cos brakuje, piral jest juz ok 😀
idz dalej 😉
heheh siedzę i myślę. Wiem, wiem też zauważyłam ze mi brakuje :P

downward(s)pilar :P ale nie to...ciągle myślę 😀😀 A JEDNAK D DZIAŁAxD
thx:*

Jestem w 6(6)..... wpisałam electrycity i przeniosło mnie na stronę z pytaniem:

What is electrycity?? Teraz to się zamieszałam :P ale twardo myślę 😀😀

MAM xD teraz 6(66)
gratulacje 😉
to tylko dodatkowa wskazowka... tzn forma hasla jest odpowiedzia na to pytanie 😀

chyba zdominowalysmy watek 😀
Też się zaczęłam w to bawić wciąga strasznie ale trudne siedze od 3 dni i dopiero 7 poziom no i nie obyło się bez pomocy z zewnątrz 🙂
heheh ja etż właśnie jestem na 7 🙂 cieszę się zę Toffi do nas dołączyłaś 😀

a co rozumiesz przez pomoc z zewnątrz??
Wpadłam na jakąś stronę gdzie ludzie udzielali sobie wskazówek tak jak Wy tutaj 🙂 ale przezornie nie zapisałam adresu i nie mogę jej teraz znaleźć
a masz jakieś wskazówki do 7 ??
Niestety nie męczę się na razie sama i prawde mówiąc ciężko mi to idzie
Ja sprawdzałam na forum ale generalnie angielski jest pewnego rodzaju blokadą.. Bo trudno wpasc na słowo którego sie nie zna...

Co mnie wkurzyo to to że w URL musi być htm anie html jak to było do tego 6(66) potrzebne.. a troche pomysłów już sprawdzałam a tu się okazuje że źle i muszę od początku :P
to ja podpowiem do 7 troszke :]
jest kilka etapów ale jak sie wpadnie na poczatku to leci jak lawina 😉
wiec... podpowiedz do poczatku... odpowiedz macie przed soba, tylko wpisac i leciec dalej 😀
trza tylko wymyslic co to to zielone cudo jest a podpowiedz bedzie obrazkiem, w sumie to bedzie nawet 7 obrazków.... najtrodniej odnalesc pierwszy. Radze klepac rozne konfiguracje i probowac, nie wiele trzeba tu myslec, raczej patrzyc 😉 i do 7 akurat nie potrzeba kombinowania z angielskim wiec tylko probowac 😉

edit
jakbys wpisala poprawna odpowiedz z html to pojawilaby sie czarna strona z czerwonym napisem .htm wiec to akurat do wymyslenia bylo 😉
heh ale chodzi o ten znaczek "_"? Szczerze to ja nawet nie wiem jak on się po polsku nazywa:P  😡 😡
nie nie... wlasnie on akurat jest niepotrzebny, chodzi o to drugie cos 😀
kolejna podpowiedz to ze w tym zielonym miedzy deadly a seven "_" tez jest niepotrzebne 😀
a ja na to podkreslenei zawsze mowilam bo nei wiem jak sie nazywa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się