produkty ANKY

Juliadna a zakładałaś już kiedyś na Latino ? Jak wygląda na siwku ? 🙂
julianda

jeszcze czekam na listonosza 🙁
Livia   ...z innego świata
22 października 2011 15:04
Demonowa, bo na kare się Bananka nie nadaje, ale do kasztanow czy gniadych jest super - zależy jakiego się ma konia 🙂 Gdybym nie miała karego, mojej Banany bym nigdy nie sprzedała. A tak to mam Straw, który dla karych jest żółcią idealną 😉

asds, ja też już czekam na twoją fotkę w Lemonie 🙂
Ktoś tu na anky banana polował? Widzialam przed chwila w ogłoszeniach forumowych jedną 😀
Demonowa, ja mam ciemno gniadego  🙂
Asds, ja polowałam, ale chyba zmienię i poszukam czegoś innego 😉

A do tego pana jaka Anka pasuje? 🙂 Zdjęcia z daleka, ale oddaje dobrze jego maść.
gabb. na takiego gniadego to akurat Banana w sam raz 🙂 Oprócz Bananki to myśle że fajne byłyby Oxblood/Madeira albo Dusty Lilac który jest szczególnie piękny na żywo 😍
gabb. dokładnie na takiego konika banana super, ja osobiście mam  na takiego jade i  khaki i też wygląda super
barnabik ja akurat obecnie mocno zastanawiam się nad zakupem Jade, ale na karego. W życiu nie widziałam tej zieleni na żywo, więc jako posiadaczka powiedz mi czy takie zestawienie byłoby fajne czy to kolejny mocny oczodajny kolor który odbijałby tak okropnie jak na karym np.robi to obecna Banana ? :kwiatek:
W szmatocholikach masz  dwa zdjęcia karego w jade, on nie jest  oczodajny  ale kontrast będzie i mi to się średnio podoba
Livia   ...z innego świata
23 października 2011 14:53
Demonowa, powiem ci jako posiadaczka i karego, i Anky Jade 😉 To połączenie trzeba polubić. Ta zieleń jest bardzo ładna i żywa, z karym (jak napisała barnabik) tworzy kontrast. Mnie się bardzo podoba, a akurat to moje zdjęcie dobrze oddaje kolor:

Livia, zawsze chcialam, zapytac, to fryz czy jakis miksik? bo oszalalam na jego punkcie strasznie 😡

ja się ciągle zastanawiam nad violetem. czy warto. bo jednak jest to sam kolor, a nie jakość juz, ale własnie ten violet mnie niesamowicie kusi 🙁(

myslalam ze dla rudzielca bylby ladny taki zółty, butterscotch czy jakos tak, chcialam taki ładny, mocny intensywny zółty, bo jest mocniejszy niz banana.

kurczę, i chyba brak mi też pomaranczu, bo coral jest taki złotawy, złamany, myslalam nad pomaranczką taką intensywną, bez domieszek.

na liscie zakupów jest jeszcze pink, czekamy na dofinansowanie😀
Livia   ...z innego świata
23 października 2011 15:21
bemyself, fryz 🙂 Tylko bezgrzywny, bo wytarł niestety z powodu uczulenia... i dlatego z irokezem.

Co do kolorów, Butterscotch byłby super na rudego - albo, jak ci się uda, to poluj na Sunshine - kolor podobny, a jakość starej Anki 🙂 No i jak lubisz mocny róż, poluj na Orchideę 🙂

Dziewczyny! A co sądzicie, żeby do gniadego Amber z nowej? 😉 Czy lepsza już Banana lub Jade? 🙂
Livia   ...z innego świata
23 października 2011 15:58
gabb., Amber ma jedną podstawową zaletę - możesz go teraz kupić w sklepie 😉 myślę, że fajnie będzie na gniadym. A poza tym szukałabym Banany, bo Jade'a jakoś na gniadym nie widzę 🙂
Livia, Bananę to będę szukać, wieczorem wystawię w ogłoszeniach, że szukam to może jakiś re-voltowicz ma na zbyciu 😉 Ale myślę właśnie, czy nie kupić dwóch Anek, bo jakiś czas temu pozbyłam się mojej jedynej Anki. Tylko nie wiem jaką oprócz Banany.
amber na karym by ladnie wygladal, taki mleczonozloty, delikatny, a wyrazny, elegancki. na gniadym jakos go nie widzę 🙁

Livia, jestem Twoją oficjalną fanką. i koniucha. zazdroszczę z głebi serca, tez się liczę kiedyś dorobić, takie marzenie z dziecinstwa, które nie przeszlo 😉 tylko finansów zawsze brak 😉

Orchidea jest bardziej fioletowa mam wrazenie. upatrzylam pinka, ale niestety weterynarz nam wyczyscil portfel ostatnio ;(

Gabb, zobacz w ogloszeniach, nie wiem cyz Naciau nie sprzedaje banany??
Livia   ...z innego świata
23 października 2011 16:13
bemyself, Naciau sprzedaje wersję VS o ile pamiętam 🙂

Dziękuję - ten mój koń to też moje "od dziecka" marzenie, na które pracowałam 4 lata, a i tak nie spełniłoby się bez pomocy mojego Przyjaciela 🙂
Orchidea to mocny róż, tu tylko fota była robiona w cieniu drzewa 🙂

gabb., mnie jeszcze się bardzo podobają szarości i granaty na gniadych, możesz też spróbować z Jasperem 🙂
Bemyself, tak właśnie, Naciau sprzedaje VS.
Livia, ja myślałam o Graphicie, bo Jasper mi się jakoś oszałamiająco nie spodobał.
vs tez dobre  😁
Naciau, a wysłałabyś mi zdjęcia tej Banany na pw? 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 października 2011 19:19
Anky Red 🙂

Juliadna, Czek jak zwykle pięknie :kwiatek:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 października 2011 19:56
gabb. 🙂
Demonowa mam straw i cottona lemon ale w lemonie tregednia , fuj ! Jak cały lemonowy ,a jak z szarymi owijkami to nawet ...
Livia   ...z innego świata
27 października 2011 12:42
juliadna, super mu w czerwieni 🙂

A to my w Kiwi, tylko było mocne słońce... może ktoś dałby radę nieco podkręcić kolory?  :kwiatek:

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 października 2011 21:23
Livia przytnij mu szybciutko ogon tak ponad staw pęcinowy bo zaraz będzie miał połowę mniej włosów  😉

Czekowski w Kiwi



i w Cobalcie 🙂

Livia   ...z innego świata
30 października 2011 08:42
Dobra, muszę to poruszyć, bo chyba ze mną jest coś nie tak, albo ze światem...

Przejrzałam ogłoszenia i ceny padów Anky zwalają z nóg. Dziewczyny, skąd wy bierzecie takie ceny? Jeszcze rok temu, jak zaczynałam kupować, to za rarytasowy komplet bylo 250 zł, a teraz 260 za sam pad?...

Livia, za który rarytasowy komplet było 250?
Alt Rosa, Oxblood, Cobalt sam pad - po 300zł i to nieraz ściorany na szmatę to była norma  🙄
Kolekcjonerska wartość  😉
Livia   ...z innego świata
30 października 2011 08:50
Azbuka, Hortensię kupowałam rok temu za 250 zł komplet. Za pad (sam) średnio płaciłam 170 zł. A tu 260 za Madeirę, która nawet nie jest z tej dobrej kolekcji, tylko z tej papierowej.

Chyba to nie czasy dla mnie.
Ja jak jeszcze mialam Lidera to uwielbialam go w bananie i jestem zdania ,ze super pasowal .
Dlaczego mowicie ze banana nie dla karych?
Sory za off top, ale Karola jak ty pięknie na nim wyglądałaś !!
Nie wiem kto powiedział, że Banana nie dla karych, wszystko też w dużej mierze zależy w jaki odcień wpada sierść, bo jak w brąż to rzeczywiście nie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się