Olsztyńscy voltowicze

popieram Ole, mam podobne odczucia 😉
przyganiał kocioł garnkowi  😤
Słuchajcie dziewczyny, idąc takim tokiem myślenia to nie powinno się tu pisać o niczym. Ja nie znam Was, a Wy nie znacie mnie więc zupełnie zrozumiałe jest to, że nudne mogą się wydawać rzeczy, o których sobie nawzajem dyskutujemy.
Ja osobiście czytając niektóre rzeczy też zastanawiam się o czym w ogóle mowa, nudzi mnie czytanie o nich i nawet nie mam zamiaru odpisywać ponieważ one mnie nie dotyczą. Ale za chwilę pojawia się coś ciekawszego, do czego chętnie przyklejam oko i problem znika.
Ja myślę, że forum jest to po, żeby zarówno porozmawiać sobie o wielkich rzeczach dotyczących ogółu, jak również o zwykłych pierdołach, którymi interesuje się zaledwie garstka.  :kwiatek:
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
11 marca 2011 10:30
poczytajcie sobie własne posty! 🤔wirek:
Ja również popieram jedną i drugą Ole 😉 Od jakiegoś czasu wywalacie tu swoje osobiste sprawy, ja rozumiem, że to forum, ale może takie rzeczy to na PW. Pozdrawiam  🙂

Kiedy teraz są zawody u Robsona ?
Wydaje mi się, że kwestia spraw osobistych została już rozwiązana, więc to jest już zamknięty temat i nie ma się do czego przyczepiać  😉
Nie chcę być niemiła czy w bezpośredni sposób kogoś urażać, ale tak samo jak Was irytują nasze posty, tak samo nas irytują posty typu: "kiedy piwo, balety itp... ", które w zasadzie można znaleźć na co 3 stronie. Proponuję stworzyć osobny wątek typu "cała reszta Olsztyńskich voltowiczów, która swoimi rozmowami nudzi innych, bądź w żaden sposób nie jest z innymi związana wspólnym tematem". Nikt wtedy nikogo nie będzie denerwował i wszyscy będą szczęśliwi.
Jeżeli to, co piszę kogoś nudzi to nie bronię nikomu ignorować moich postów  😉

Iszka90 , trudno jest się dogadać pisząc PW do 3 osób naraz  😉
ale mu wszyscy jestesmy z roznych stajenek z olsztyna i okolic i sie znamy nawzajem, a jak sie czyta wypowiedzi tylko i wylacznie 2 czy 3 osob ktore pisza do siebie wzajemnie a reszta czyta i nie kuma o co chodzi ... ja to odbieram w ten sposob ze co niektorzy pisza post aby cos napisac-ani na konkretny temat ani nie wiem po co? staje sie to po prostu nudne i takie nieznaczace. zlwaszcza ze wydaje mi sie ze znacie sie chyba dobrze wiec jakies podziekowania  czy cos to mozna sobie powiedziec w realu czy na gadu czy jakos tam inaczej  :kwiatek: tylko uprzejmnie zwrocilam uwage i bez jakichkolwiek pretensji wiec nie ma co sie wsciekac zielona33  😉 ja ogolnei znam z 3/4 osob z tego forum i zawsze jak byly dyskusje to dzialo sie w nich co sciekawego itd a teraz sa rozmowy miedzy 2-3 osobami  ktore tak na prawde nie rozwiajaje tego fatku. jak kogos urazilam z przepraszam 😀


ps. Iszka90 zawody u Robsona sa za tydzien - 19,20 marca  😅
To może zrobimy jakieś małe spotkanie u Robsona?  😀
** alleXandra ** , co do podziękowań to muszę się z Tobą zgodzić, bo faktycznie po tych w realu, te były zbędne.  :kwiatek:

No właśnie, Wy wyszscy jesteście z różnych stajenek w okolicy Olsztyna i znacie się nawzajem. Czyli wychodzi na to, że my, odległe krańce i zadupia Olsztyńskiego, jak chcemy sobie pogadać to musimy kożystać z PW bo nikt nie rozumie naszego podgranicznego bełkotu  😁  😜
Ja jak najbardziej jestem za spotkaniem u Robsona  🏇
nie, nie kosteczka nie o to chodzi  😉 ze wy rozmawiac tutaj nie macie czy nie mozecie  czy cos w tym stylu :kwiatek:moze to zle jakos ujelam 😀 wlasnie o to chodzi ze to forum ma byc takim miejscem gdzie my - typu Ja, Ty i inne osoby maja sie poznawac wzajemnie,bo laczy Nas wspolna pasja. dzieki temu wiem np co slychac u innych osob z ktorymi nie mam stycznosci na codzien albo ktore w ogole "znam" tylko przez neta  😉 ciekawie jest poznawac i ogladac kogos foty, umawiac sie z towarzystwem na piwo, zawody, dowiadywac sie co u kogo slychac, jak maja sie jego konie, kto ma jakis nowy konski nabytek  itp itd... ale juz mniej przyjemnie jest gdy ciagnie sie dyskusja miedzy dwoma,trzema osobami, dyskusja dosc prywatna i malo interesujaca dla wiekszosci osob z forum. nie twierdze oczywiscie ze wszystko co ktoras z was gdzies kiedys napisala jest nudne i niepotrzebne - bron Boze  😀 gdyby nie to forum to nie wiedzialabym nic o Tobie, a wiem juz nawet ze  Twoj maz jest luzakiem mojego kolegi Pawla - wiec wnioskujac ten watek dziala prawidlowo  😅


Iszka ja jestem za spotkaniem w robsonowie! proponuje sobote  🥂
kto sie jeszcze pisze?kto startuje?
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
11 marca 2011 18:04
OJjjjjjjjjjjjj zazdroszcze wam tego spotkania 😕,  ja to pewnie bede z konikami biegac w tą i spowrotem 😵
OJjjjjjjjjjjjj zazdroszcze wam tego spotkania 😕,   ja to pewnie bede z konikami biegac w tą i spowrotem 😵

Jacku przynajmniej z konikami a ja w parcy z papierami  😤
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
11 marca 2011 18:27
, po dzisiejszym zajezdzaniu 2 klaczy , chyba wole papiery 🤔wirek:
jascus - ja sie na taka robote bardzo chetnie zalapie 😀 kto ci golil Carmen ?
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
11 marca 2011 18:34
ANGEL, okej bede o topbie pamietal  🤣  Carmen golila mi Pani Jagoda P.
ja jestem za spotkaniem! ;d

a tak nawiazujac do nowych nabytkow, to przyszedl do mnie wczoraj moj nowy czaprak, ktory jest przeslodki i cudowny. Kocham go wrecz ;d Mianowicie jest to czaprak nici z kolekcji jesien zima 2009 - creme. Nie chciałam rózem krzywdzic chłopaka mojego ;d Wstawiła bym fotki jak wyglada ale jeszcze nie zgralam ;d Przepraszam ale musialam sie pochwalic! ;d;d;d
oj Angeel w stajni K. nie jest tak koloro  😉 zreszta rotacja pracownikow tez chyba o tym swiadczy 😉 Jascuc199 ma po prostu stalowe nerwy hihihi  😁
ja jestem za spotkaniem! ;d

a tak nawiazujac do nowych nabytkow, to przyszedl do mnie wczoraj moj nowy czaprak, ktory jest przeslodki i cudowny. Kocham go wrecz ;d Mianowicie jest to czaprak nici z kolekcji jesien zima 2009 - creme. Nie chciałam rózem krzywdzic chłopaka mojego ;d Wstawiła bym fotki jak wyglada ale jeszcze nie zgralam ;d Przepraszam ale musialam sie pochwalic! ;d;d;d

ja też chorowałam na nici ale chyba jestem zastara  😡
oj tam! Nici są zawsze na czasie i dla wszystkich ;d Wiec nie jesteś za stara ;d Zresztą wspomnienie lat dziecinnych(u mnie nie tak dawnych ;d) jest zaskakująco radosne ;d. Kocham czuć sie dzieckiem w takich sytuacjach ;d. Wiec jak masz ochotę to nie marudź i kupuj ;d
P.s moja mama jak go zobaczyła to mnie wyśmiała xd westchnęła tylko ze cieszy ze kupilam go za swoje pieniadze xdd
a ja dziś miałam fajny dzień , pierwszy raz zobaczyłam co mój Lary umie 🙂
i mój młodszy syn zachciał znów wznowić jazdy 🙂

ps. wklejam Karej foteczkę bo ciężarna dziś pozowała w nowym nachrapniku i naczółku
      ja sie zakochałam  😍
Karolina na Larym 🙂
i Kara z patyczkiem na spacerku z Olą
Lary z wielkim "mięśniem piwnym"
mils   ig: milen.ju
12 marca 2011 19:31
Witam. Chciałem na początku powiedzieć że to ie piszę mils, tylko jej kolega - Patryk. Bardzo, ale to bardzo pilnie potrzebuję numeru telefonu do jascus199 - miałem u niego jeździć, umówiliśmy się na jutro a ja nie wiem jak tam się dostać ani o której mam do niego przyjechać . Pomóżcie!  🙇
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
13 marca 2011 08:17
oj Angeel w stajni K. nie jest tak koloro  😉 zreszta rotacja pracownikow tez chyba o tym swiadczy 😉 Jascuc199 ma po prostu stalowe nerwy hihihi  😁
                            🙂  hmm no nie wypada mi sie wypowiadac, wiec milczę 🤔
prawidlowo  😀

zreszta tak to juz jest ze kazda stajnia ma swoje plusy i minusy  😉 nigdzie nei jest idealnie yhhh...a szkoda  😀
no szkoda szkoda ale mimo to w niektorych stajniach przewazaja minusy albo tak draznia ze nie da sie wytrzymac ;d
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
13 marca 2011 15:40
no szkoda szkoda ale mimo to w niektorych stajniach przewazaja minusy albo tak draznia ze nie da sie wytrzymac ;d
            Pensjonariusze tez draznią 😀
😍 a dziś była piekna pogoda i ja pierwszy raz w życiu miałam trening i pracę z wędzidłem na lonży  🏇
jacek - draznia draznia ;p miedzy innymi zlych pensjonariuszy wliczam w wady ;d Ja stajnie oceniam poludziach ktorzy tam sa ;d
Mam prośbe do jakiegoś posiadacza kunia. potrzebuje "użyczyć" konia na jakieś 30min lonży, do sprawdzenia siodeł i podjęcia pewnej decyzji. Byłby ktoś taki uprzejmy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się