Olsztyńscy voltowicze

Dzieki dziewczyny, chyba werska Ratiny jest dla mnie prostsza  :kwiatek:
Bea1, missk, czy ja też mogę liczyć na foty? Bo wybieram się do Kobyłochy. Pewnie będę jechać Py i Ly 😉 Z chęcią kogoś poznam z voltowiczów !
Też chcę foty, jadę na 2 L P 🙂
Jak ktoś nas podrzuci z Olsztyna samochodem  😁 To jasne 😉
U mnie samochód cały zajęty + jadę z drugiej strony ..  🙁
Angel, do Marengo dojedziesz najprościej ulicą Leśną (zaczyna się przy rondzie na Bałtyckiej) a kończy na osiedlu redykajny. Na Leśnej przed oczyszczalnią ścieków skręcasz w prawo w osiedle (szutrowa droga) jedziesz prosto, nigdzie nie skręcaj i wyjeżdżasz przy Biedronce 🙂


Pomyliłam się, tam powinno być: skręcasz w lewo w osiedle przed oczyszczalnią

tylko jakoś nie mogę tamtego postu edytować  🤔
Bea1, missk, czy ja też mogę liczyć na foty? Bo wybieram się do Kobyłochy. Pewnie będę jechać Py i Ly 😉 Z chęcią kogoś poznam z voltowiczów !
Jasne ,ze mozesz liczyc-tylko ostrzegam-zaden ze mnie fotograf 😡-zwykly pstrykacz,na zwyklym aparacie (ale zawsze lepszy rydz niz nic :lol🙂.Do zobaczenia w sobote                          Bede miala 3 wolne miejsca w samochodzie,ale ja jade ze Szczytna
a ja musze sie pozalic  🙁  nie robie wiecej zawodow ujezdzeniowych bo nasz regiona to jakas pomylka  🤬 kazdy jeczy prosi o ujezdzeniowki a jak przychodzi co do czego to nikt nie przyjezdza bo ma 150 powodow na "nie". tylko wydajemy kase na sedzie i nagrody niepotrzebnie i mamy po  6 osob w konkursach ujezdzeniowych - dla porownania wczesniej w L bylo 11 a w P 7. dobrze, ze przynajmniej strona skokowa nie zawodzi  :kwiatek:
moze sie ktos jeszcze zdecyduje z olsztynskich voltoviczow???  😅 🙇
***allexandra*** ja miałam jechać ujeżdżeniówki, ale okazało się, że nie mam konia 🤔
***allexandra*** - weź, ja z koniem zjeżdżam do Olsztyna, a Ty chcesz zrezygnować z ujeżdżeniówek? To się nazywa moje szczęście  😁  Przemyśl to jeszcze proszę  :kwiatek: Nasz start masz zagwarantowany w każdych jakie zorganizujesz  :kwiatek:
Moniqa - bylam dzisiaj w Mycynach i zrobilam wow na ta ich hale. Wyglada faaajnie  👀 🙂  Tylko to cholera daleko... ;/
Angeel - haha, a nie mówiłam że jest efekt wow?  😁 no niestety, odległość średnio zachęcająca, ale idealnie być nie może...  Stajnia już w Mycynach skończona? ja ją widziałam jeszcze w trakcie budowy.
A tak btw, to myślę, że spokojnie dasz radę z dojazdami do Marengo - mówię to doświadczona codziennym pokonywaniem tej trasy 😉 (tylko, że ja jeżdżę drogą podaną przez Olkę - bliżej na kortowo)
Stajnia jeszcze nie skonczona, ale podobno do pazdziernika ma byc skonczonych kilka boksow, dla tych, ktorzy sie zdeklarowali ze przyjda tam. Ja samochodem nie bede miala problemow, gorzej jak babka co dzierzawi ode mnie konia ma dojechac autobusem ;/
da radę ja teraz zaczynam jeździć z likus do szkoły i też na konie a to dwa różne końce Olsztyna🙂

mam pytanie jedzie ktoś rano, rano do Kobyłochy i ma wolne miejsce i mógłby mnie zgarnąć z Olsztyna? powró bym już miała
Witam. Chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich Olsztyńskich Voltowiczów na Hubertusa, który odbędzie się w naszej stajni 29.09.2012 o godz. 11.00. Imprezę rozpoczniemy od konkursu funny games , później pojedziemy na pole na tradycyjną pogoń za lisem. Na miejscu ognisko z kiełbaskami. Wieczorem impreza do białego rana jak co roku 😉 Wszyyyyystkich zapraszam z końmi lub bez ! Zapewniamy miłą atmosferę i świetną zabawę !
Iszka - czemu tak wczesnie ? 🙁 Przyjechalabym bardzo chetnie, ale jeszcze konia nie mam w Olsztynie 🙁


Wiem ze kiedys juz padlo to pytanie, ale zapytam jeszcze raz - kto w okolicy Olsztyna wypozycza przyczepe? Potrzebna bedzie na 1 dzien, w ostatnich dniach wrzesnia. Jakies propozycje? Help !  🤔
Angeel to już u nas tradycja, że albo koniec września albo pierwsza sobota października. Jest lepsza pogoda, cieplej ... Nasz hubertus jest pierwszy, potem jeszcze powinny być w innych stajniach 😉
Angeel odezwij sie do sklepu equi-point oni mają usługi do przewożenia koni, dosyć tanio
Paula wlasnie z equi pontu wozi za 1,5 za km od jefnego konia i 1zl za 2 konie 😉
Angeel  wyslalam pw 🙂
nie słyszeliście może o kimś, kto planuje przeprowadzkę z koniem z wielkopolski? będę wdzięczna za info jakby co  :kwiatek: szukam kogoś do pary na wspólny transport 🙂
Problem w tym, ze ja potrzebuje sama przyczepe :P Jest duzo taniej, niz placic 1,5 zl za km 😉
I jak zawody w Novum ?  Jakies zdjecia ? 🙂
zawody ekstra;D zajęłyśmy 2 miejsce w mini LL ;D I dwa razy LL na czysto ale do dekoracji się nie załapałyśmy🙂
jak do jutra nikt nie wrzuci nic tutaj to jak to zrobie jak ogarne 🙂🙂
Sprobuje wstawic dzis wieczorem
zawody udane! aczkolwiek kilka osób wycofało się z ujeżdżenia w L  🤬    ogólnie zawody skończyło się przed 18. Bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy już na wersje wiosenną - na przełomie kwietnia/maja  :kwiatek:
a jutro mój Be Great zmienia domek i bardzo się stresuje!!! kto trzyma konia w Kieźlinach??? będe tam teraz często wpadać do mojego rumaczka  😅
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
09 września 2012 10:16
***allexandra*** my stoimy.  🙂
I czekamy z moją folblutką na nowego folblutowego znajomego.  😀
ooooooooo  my będziemy już jutro wieczorkiem 🙂 mieliśmy być dzisiaj ale kierowca mi zaniemógł heh. mam nadzieję że Biduś szybko się zaklimatyzuje!
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
09 września 2012 12:56
Mam do was pytanie. Czy znacie może kogoś ogarniętego na tyle aby móc mi poprowadzić raz na tydzień lub raz na 2 tygodnie trening ujeżdżeniowy? Wiem, że taki okres czasu to nie jest zbyt często ale na częstsze treningi nie pozwalają mi realia ani finansowe, ani czasowe.
Jeśli chodzi o mój poziom jazdy- to jest baaardzo rekreacyjny. Pokazuje to np. ten krótki filmik :

Dlatego pilnie potrzebuje kogoś kto by poradził, przypilnował, zadał ,,pracę domową"  😉
I jeszcze co dotyczy realiów finansowych- byłoby miło aby osoba trenująca nie ściągała ode mnie 80 czy 100 zł/godz.

Znacie może kogoś takiego? Byłabym baaardzo wdzięczna za pomoc.  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się