Olsztyńscy voltowicze

MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
15 czerwca 2013 16:58
hanexxx- a może trakena od p. Machlowicz?
To przy okazji ja też się przyłączę do szukania stancji... Na prawdę można zwariować  😵
szukam kawalerki (max 1000zł) lub mieszkania 2 - 3 pokojowego (max 500-600zł na osobę) jak najbliżej Kortowa (Brzeziny, Mleczne, Generałów). Słyszałyście coś może? Załamuję się powoli... 🙁
W centrum chyba na Mazurskiej? (na przeciwko dawnego sklepu jeździeckiego Aquino) jest wolne mieszkanie - jeden duży pokój, kuchnia i łazienka. Całkiem ładne. 1200zł miesięcznie. Zaraz obok jest przystanek dziewiątki (kopernika-mickiewicza).
a ja sie pochwale ze po kilku mscach przerwy wracam do pracy od lipca do Novum-a. postaram sie zorganizowac zawody jakos w okresie sierpnia, niedlugo zaczniemy organizowac rowniez odznaki  😀 takze gdyby ktos szukal fajnego penjonatu w okolicach szczytna to zapraszam  :kwiatek:
***allexandra*** Ciesze się że tak to się potoczyło 🙂
***allexandra*** Fajnie, że jednak się ułożyło. W takim razie czekam na ujeżdżeniówki w sierpniu 😀iabeł:
hej czy ktoś w ostatnim czasie zdawal egzamin teoretyczny na kursie instruktora jazdy konnej i moglby powiedziec jak on teraz wyglada? czy losuje sie zestawy czy poprostu zadaja pytania wszyscy odpowiadaja raziem czy kazdy wchodzi osobno?
Moniqa 3pokojowe na mlecznym za ok 1500zl calosc Cie interesuje?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
20 czerwca 2013 21:37
hej czy ktoś w ostatnim czasie zdawal egzamin teoretyczny na kursie instruktora jazdy konnej i moglby powiedziec jak on teraz wyglada? czy losuje sie zestawy czy poprostu zadaja pytania wszyscy odpowiadaja raziem czy kazdy wchodzi osobno?



tu masz wątek o kursie na egzamin instruktora 🙂
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,71.1410.html
oferta pracy !

Poszukuję dobrze jeżdżącej, pracowitej osoby do stajni w Belgii.
Dobre zarobki, komfortowe zakwaterowanie, samochód.
Dość pilnie
Jak tam zawody w Mierkach ludziska? Chwalić się fotkami i wrażeniami. Jest powód do tego, żeby żałować, że nie udało mi się przyjechać?
kosteczka tak !! bo w konkursie niespodziance były do wygrania worki owsa 25kg 😀 na fotki jeszcze czekam, ogólnie było super koło 10-12 koni, większość jechała LL w mini tylko pare osób i w L 2 osoby, ale parkur był dość trudny bo na maxa kręty!!

organizacja super, to chyba na tyle 😉 jak dostanę fotki to na bank się pochwalę
10-12 koni???? ale lipa  😵
Nie uważam że taka lipa; ) bo np. 2 jechały na 1 koniu. Było sporo widzów. Mam fotki to zaraz się pochwalę : D
przyznaję, że parkur był ciężki, a ja się rano dowiedziałam że startuje 😀 😀
Kontra z L.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
23 czerwca 2013 18:16
To i ja dam z LL. Fot. J. Juszkiewicz.
Czy już wszyscy wiedzą o tym, że w przyszłą sobotę - 29.06.2013 nie ma zawodów w Dercu? Zostały przeniesione na inny, na razie nie określony termin.

Wrzucam nową aktualizację kalendarza, już bez Derca.

I mam pytanie. Robimy jesienny kalendarz hubertusów?

Edit: Zapomniałam. angelika95, w takim razie bardzo żałuję, że nie dałam rady dojechać na zawody. Niestety chwilowy brak transportu, który przeraża mnie coraz bardziej. Jak w zeszłym roku udało nam się obskoczyć prawie każde zawody, tak teraz stoimy  👿
Witam. Chciałam zapytać co sądzicie o stajni Ekwador-robson ? Czy moglibyście coś mi powiedzieć o tamtejszych trenerach ? Z góry dziękuję i pozdrawiam 😀
mils   ig: milen.ju
27 czerwca 2013 14:50
Olsztyniacy! Ma ktoś z Was do pożyczenia fogrurt?
Olsztynscy voltowicze!  :kwiatek: organizujemy za 3 tyg w stajence naszej Novum egzamin na odznaki  😅 dajcie znac gdyby był ktoś chętny! oprócz tego chchemy w sierpniu zrobić zawody - skoki i ujeżdżenie! myślałam o terminie 24.08 ale wtedy sa zawody w Dąbrówce. czy macie jakieś propozycje co do terminu? i czy byłby ktoś chętny?  :kwiatek: 😅
Alleksandra mi daj proszę dać znać na prv. Ja osobiście nie mogę ale mam napewno jedną jak nie 2 osoby, które chciałby wystartować u Novum. Zachęciłam znajomą do pojechania w zeszłym roku pooglądać u Was zawody i stwierdziła, że za rok pojedzie u Was pierwsze zawody. 🙂
na pewno będę się odzywać  🏇
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
10 lipca 2013 19:17
Olcia my też bardzo chętnie przyjedziemy na zawody  🏇
Ja również o ile będę miała kasę na transport i w końcu uda mi się kupić siodło docelowe 😤
A ja przypominam o tym, że już za tydzień w niedzielę są zawody u mnie. Mamy kilku fajnych sponsorów, a patronem medialnym będzie gazeta Ostródzka.
asior   -nothing but eventing-
11 lipca 2013 17:42
Orientuje sie ktos ile kosztuje pensjonat w Mycynach i czy maja jakies wolne miejsce od konca wrzesnia? Plany nieco mi sie pozmienialy i musze konia zabrac ze soba na studia. Bede wdzieczna za odpowiedz.
mils   ig: milen.ju
11 lipca 2013 18:09
asior poszło PW. 😉
Słyszałam o nowym sklepie jeździeckim w Olsztynie. Ale nie wiem nic po za tym, ani gdzie się znajduje ani nic. Być może poszła jakaś plota..
Ktoś wie coś na ten temat?  🤔
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 lipca 2013 18:30
Może chodzi o Equi-Point na Żołnierskiej?
nie właśnie nie chodzi o E-P, ja tez słyszałam cos o nowym sklepie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się