Ochraniacze

ashtray w horseteam już nie ma?
Ma S-ki Single Lock. A ja potrzebuję S-ki na przód i M-ki na tył. Z Double Lock'ów też ma parę, ale nie wiem jaki rozmiar. Na razie nie dostałam też odpowiedzi na maila.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 grudnia 2012 09:40
Poszukuje kompletu ochraniaczy z wysokimi tylami kolor czarny i ew bialy.
ktos cis gdzies widzial ? Dodam ze roz pony/cob
W tym nowootwartym pasikoniku ww byly  stosunkowo niedawno, moze cos zostalo?
Pamiętam, że były na stronie (też S-ki), a teraz brak.
Raczej WW już nigdzie nie dostanę, dlatego szukam czegoś innego, ale podobnego. 😉
Zazdwon lepiej, nie zawsze internetowi sie zgadza, I moze mozna jednak zamowic.
ma ktoś premier equine air cooled brushing i może się wypowiedzieć na ich temat coś niecoś?
Arimona nawet jeśli by były to tylko S-ki. A ja potrzebuję też parę M-ek (na tyły). Rozmiar M był dość chodliwy i nigdzie się nie uchował. W związku z tym nie szukam WW tylko ochraniaczy podobnych do nich.
Z racji poszukiwań ochraniaczy dla Kluska, kiedyś sporządziłam sobie rysunek poglądowy... właśnie na niego natrafiłam robiąc porządki.
Załączam, bo przy okazji jest rozpisane jak wypadają wymiary w ochraniaczach Woof Wear w rozm. MXW czyli niby dla koni z grubszym nadpęciem - może komuś się przydadzą
ma ktoś premier equine air cooled brushing i może się wypowiedzieć na ich temat coś niecoś?


u nas w stajni są ale Kevlary
i bardzo fajne, właścicielka chwali
i robi im "crash test", który póki co przechodzą bdb
SMB Żyrafkowe 😀 Dla mnie są bombiaste, zobaczymy jak w użytkowaniu😉

xxagaxx szał w ciapki  😁  😜 Koniecznie zdaj potem relacje jak się sprawują.
xxagaxx, bajer 😀
BRy pro max po praniu wyglądają jak nowe, jestem nimi zachwycone.

Pytanie do użytkowników veredusów olympus: znalazłam gdzieś tabelkę, z której wynika, że koń o grubości nogi od 20 do 24 cm powinien mieć  przody Mki. Prawdziwe?
anai masz w stajni Veredusy Mki i Lki a ty się jeszcze pytasz o rozmarówkę? :P
Czyli wywiad stajenny przede mną 😉 Masz Mki może?
Na mojego słonia? Nie, ja mam Lki. Ikebana nosi Mki 😉
anai, taka jest teoretyczna rozmiarówka Veredusa. Raczej się sprawdza. Zresztą u nas nie powinnas mieć problemu z wyborem, bo zarówno M jak i L sa w stajni niejedne.
Mogłabym polecić ochraniacze SMB VenTech, gdyby nie fakt, że po trzech miesiącach codziennego użytkowania urwał mi się jeden rzep ehh...aczkolwiek ochraniacze bardzo fajne i wzasadzie jestem z nich zadowolona gdyby nie ten rzep, no ale przyszyłam i jakoś się trzyma :P

Mam pytanie odnośnie ochraniacze BR, nie byłoby dziwnie jeśli pojechałabym w komplecie BR na zawody skokowe?? wiem głupie pytanie, ale się nad nimi zastanawiam, bo bardzo mi się podobają :PP

Mam pytanie odnośnie ochraniacze BR, nie byłoby dziwnie jeśli pojechałabym w komplecie BR na zawody skokowe?? wiem głupie pytanie, ale się nad nimi zastanawiam, bo bardzo mi się podobają :PP

rasco, też się nad tym zastanawiam 😉
(edit. Chociaż wydaje mi się, że tyły są za ciężkie)
anai, no właśnie, ale jako komplet świetnie wyglądają :P nie chyba jednak na zawody skokowe odpadają:P
Dlaczego odpadają ? Nikt nie zwraca uwagi na zaciski zapięte tak, że koń chodzi jak kaczka, a noga wygląda jak baleronik w siatce to kto i dlaczego miałby miec coś do tych BR ??
Klami no właśnie. Ja już kiedyś pisałam że są to ochraniacze pełne, więc przód nogi też jest chroniony, wiec jak ktoś ma konia średnio podnoszącego nogi, to nawet jak się puknie to nie poczuje tego mocno więc to moze byc jedyny minus.
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
10 grudnia 2012 10:42
Szukam białych ochraniaczy podobnych do Woof Wearów, których nie można już nigdzie dostać. :/ Ktoś może ma pomysł gdzie coś podobnego można kupić?



Tu chyba mają całą rozmiarówkę i kolory, a sklep w W-wie 🙂 http://allegro.pl/ochraniacze-double-lock-brushing-boots-woofwear-i2859188066.html

edit: usunęłam zdjęcie z cytatu...
Dostałam moje professional choice'y. Fajnie zrobione, baaardzo leciutkieeleganckie, rzepy wydają się megamocne, myślę, że będą się spisywać. Tylko za pierwszym razem zapięłam je tak,jak wydawało mi się 'po bożemu', czyli ostatni rzep w kierunku zadu, dopiero potem doczytałam na opakowaniu, że własnie wierzchni ma iść do głowy  😀 Wzięłam Ski, bez problemu zapina się w nim noga angloaraba, nie mówiąc o kucykowej, który to kucyk własciwie na tylnych nogach też by dał radę w Skach.
dziunka, gdzie zamawiałaś?
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
13 grudnia 2012 21:23
zdarzyło się komuś ,że ochraniacze pękły od mrozu?
odkupiłam od użytkowniczki  ochraniacze,dziś pierwszy raz założyłam, w połowie jazdy patrzę a połowy przodów po wew stronie nie ma  😵
dodam ,że tyły w jak najlepszym porządku,koleżanka jeździła rownież w ochraniaczach i nic. Co zimę jeżdżę w ochraniaczach i nic takiego się nie stało a tu nagle taka niespodzianka  🤔wirek:
Cobrinha - na allegro 😉
zachorowałam na białe BR, tylko pytanie - czy one długo będą białe, czy do pierwszego wyjścia na plac?
ma ktoś może brązowe BR'y Pro Max i mógłby obfocić na nodze konia?  :kwiatek:

Testowałam ostatnio Veredusy Carbon Gel Vento- rewelacja! pierwsze wrażenie- taka delikatność i elegancja przez nie przemawia 🙂 A są takie ładne, że szkoda zakładać do codziennego ciurania 😁 więc czekają na wiosenne starty
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się