Kącik Małolata...:D

Aniołeczek - ty no weź.. mam normalnie takie laski w klasie. Spoko. Ich sprawa co robią i z kim i gdzie, ale niech się nie żalą za chwilę jakie to one są zmęczone bo impreza, bo się nachlały w 3 i trochę, bo je chłopak rzucił bo ona latała za innym. No niech sobie takie przemyślenia, żale zostawią dla siebie. Albo dla ludzi którzy chcą tego słuchać.
Infantil, dałabym WSZYSTKO (no, prawie) za twoje włosy. Są cudne!

Sarito, jestem z Tczewa. Nikt nie wie, gdzie to, więc już tłumaczę: od Gdańska w stronę Wisły czterdzieści km.

Kuco, którego grudnia kończysz szesnastkę? Bo ja dwunastego. I trzymam kciuki za Pewną Osobę!

Aniołeczek - rozumiem Twój punkt widzenia, mi na samą myśl o balu z moim wstrętnym roczniku, gdzie wiedziałam, ze i tak skończy się na samej wódce i papierosach, a ja będę siedziała w kącie, bo nie akceptuję takich rzeczy i nawet tańczyć nie lubię, robiło się niedobrze... Po prostu na bal nie poszłam, zamiast tego na wieczorek filmowy z przyjaciółkami. 🙂
Z tego co też wiem, każdy ma różny stosunek do różnych rzeczy. 🙂 Dla mnie po prostu 13 latka robiąca z siebie pośmiewisko tylko dlatego żeby zaszpanować w towarzystwie jest żałosna. A raczej jej zachowanie jest żałosne. Jakieś ogólne zasady są przyjęte i sądzę, że mimo tego, że u wielu ludzi są różne, gdzieś granica musi być. I, żeby nie było, sama święta nie jestem, popełniłam wiele głupich rzeczy, aczkolwiek gdzieś tam w środku zawsze wiedziałam, że przypełzanie na czworaka z imprezy w wieku lat 13-15 jest niefajne i po prostu nie wypada. Może to kwestia wychowania, może światopoglądu, aczkolwiek uważam że każdy ma prawo mieć własne zdanie na ten temat i się go trzymać. W końcu człowiek uczy się na błędach.

Matuzaalem, o, dokładnie o to mi chodzi. Ogólnie rzecz biorąc, tacy ludzie są i zawsze będą. Niech sobie będą. Niech robią co im się żywnie podoba. Tylko nie tak, żeby wzbudzać swoją osobą sensację i się o to starać. Bo to jest tutaj najgłupsze moim zdaniem. Ktos lubi imprezy-ok. Ktoś lubi sobie wypić-okej, wszystko jest dla ludzi. Ale jakieś granice są.
Ja rozumiem, dla CIEBIE może to być żałosne i myśleć sobie możesz co chcesz, ale nie możesz tych osób obrażać i oceniać 🙂

Leeni dziękuje  😡
Leeni - witam 🙂

Aniołeczek - mi by to nieprzeszkadzało gdyby nie to że się właśnie tym chwalą. No ale zmieńmy temat bo się robi wątek w stylu "Kto co mnie wkurza na co dzień"
Nie obrażam. 🙂 Wyrażam jedynie swoje zdanie. Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony to przepraszam, nie chciałam.

Fakt, zaczęłyśmy z infatil dyskusję w "kto co mnie wkurza nacodzień" przenosząc ją tutaj w całkiem inne tematy. 😀
Leeni, o proszę, jak bardzo moje okolice 😎
aniołeczek - nie piszę tego dlatego że jestem urażona. Tylko nie lubię ostatnio mówić długo na takie tematy 🙂
Ja osobiście nie trawię takich osób i nie trawienie zachowuje dla siebie, ale nie narzucam im mojego zdania - to ich zdrowie i niech je sobie niszczą w takim wieku. Te które robią to tylko dla lansu, bo ich do grupy przyjmą to już jakaś masakra  😵 .
Jasne. Infatil znowu zmieniła profilowe i :
a) nie rozpoznaję jej i muszę szukać po nicku
b) jestem zła że nie mam takich fajnych zdjęć <foch>  😁
Zmieniamy temat na coś luźniejszego. 🙂 Jakieś propozycje?
Jasne. Infatil znowu zmieniła profilowe i :
a) nie rozpoznaję jej i muszę szukać po nicku
b) jestem zła że nie mam takich fajnych zdjęć <foch>  😁


To zdjęcie w pełnym rozmiarze wcale nie jest fajne niestety  😵
Hihi, w ogóle ciągle mi zjadasz N w nicku, infaNtil  😀
infantil, ja też.  😵 Teraz się zorientowałam.  :kwiatek:
InfaNtil - sorki. Nie zauważyłam tego wcześniej  😡
Żaden problem 😉
infantil - wymyśliłam sobie za trudny nick dla mojego czerepa. Znowu chciałam napisać infatil  😂 Skąd masz takie fajne zdjęcia? Chodzisz na jakieś sesje zdjęciowe full frofeszional? czy z jakąś koleżanką/ jakimś kolegą?
kortina  tak  🙂
To z zielonej szkoły zdjęcie, przez koleżankę zrobione  😀 Na żadnej full profeszjonal sesji nie byłam, bo się nie nadaję, każde zdjęcia mam przez koleżanki robione, nawet takie powiedzmy stylizowane, jak te : klik i klik   😀iabeł:
infantil - no wiesz co.. musze się kiedyś przejechać do tych twoich koleżanek żeby mi zrobiły taką sesję. Od zawsze taką "mroczną" albo "pin up" chciałam ale nikt mi nie umie porządnego zdjęcia zrobić wyostrzonego, nie umie doradzić jak się mniej/więcej ustawić żebym nie wyglądała jak wieluń  😁
Zdolni znajomi to skarb! Szkoda, że moja najzdolniejsza kumpela mieszka we Wrocławiu 🙁
Matuzaalem ja na każdym wyglądam jak kaszalot  👿 ,więc gorszej osoby wychodzącej na zdjęciach gorzej niz ja nie ma na tym świecie
infantil - oj skąd ja to znam. Moja najlepsza przyjaciółka z najlepszych też miała talent do robienia zdjęć i to jakich  😜 Ale wyjechała za granicę z rodzicami. Kontakt mamy już nie taki jak wcześniej, gadanie na skajpaju o znajomych których nie znamy zrobiło się szczerze powiedziawszy nudne.

Dama - jesteś pewna? bo jak ja widzę swoje zdjęcia (szczególnie te których nigdzie nie dodaję bo wyglądam jak zawsze czyli - grubo, brzydko, jak dzieciak z podstawówki) to mnie coś bierze..
Gniadata   my own true love
17 czerwca 2013 20:47
e tam dziewczyny bez paniki - nie widzialyscie moich zdjęć, to nie wiecie co to prawdziwa padaka 😉
Alleluja! Skończyłam prezentację na gegrę  😅 Mam nadzieję że chociaż z 4 - 5 dostanę bo nie zamierzałam całego popołudnia aż do teraz zmarnować na geografię.
Matuzaalem ażebyś wiedziała! Piąteeczka musi być, w końcu to koniec roku! 😀
Gniadata - na 100 pamiętasz mnie z Dzikowa, o ile mylę osoby.
Dama - w sumie na piątkę u Snikersa nie liczę. Babka się na mnie uwzięła bo nijak mnie geografii nauczyć się nie da. Sama do jednej kartkówki którą inni uczą się godzinę max 1,5 ja muszę poświęcić min. 3  😵
Gniadata   my own true love
17 czerwca 2013 20:58
o matko jedyna Dzikow? kiedy to bylo 😁 to kto Ty w takim razie?
O siemasz..
Zawsze z bratem to jeździło 😀
Gniadata   my own true love
17 czerwca 2013 21:01
oo hahahah jesteś siostra Buły? dobrze mysle?
haha, tak 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się