Kącik Małolata...:D

Gniadata   my own true love
08 sierpnia 2014 22:21
ja sie cieszylam ze bede miec rosyjski... do pierwszego miesiaca pierwszej licealnej 😉 teraz chyba pojde na hiszpanski, w sumie dobrze by bylo kontynuowac po gimn chociaz do francuskiego tez mnie ciagnie bo piosenki w tym jezyku uwielbiam, no ale w sumie jeszcze troche czasu do namyslu mam
Retna   nic nie zmieniać
11 sierpnia 2014 16:41
Gniadata, francuski jest dla mnie niefajny - piosenki miło się słucha, ale niekoniecznie miło uczy tego języka 😀 W gimnazjum się męczyłam 3 lata i spasowałam 😉
Gniadata   my own true love
11 sierpnia 2014 20:27
ja to sie najbardziej ciesze tym ze moge isc na jeden semestr na franc a jak nie przypasuje - przepisac sie hiszpanski😉 wiec jeszcze sie zobaczy w sumie
vicke   Marzeniami żyłem jak król
18 sierpnia 2014 19:32
Małolaty jaka tu cisza! Jak wakacje? Moje wlaśnie dobiegły końca. Miałam pierwszy dzień szkoły dzisiaj  😍 😍 😍
Haha oczywiście najprzystojniejszy chłopak w klasie to uwaga uwaga.. Wojtek.  😁 I ogólnie szkola jest swietna!
Ooo ja bym szła na hiszpański.
Teraz mam do wyboru francuski, niemiecki, hiszpanski <----- od drugiego poziomu, i włoski od pierwszego. Więc nie moge wziąc nic innego jak tylko niemiecki..  🤔
no ale. AHHHH!  😍

Juz kilka tygodni nie jezdze. tak mi tego brakuje. ratunku  😕


edit: dopisek
Retna   nic nie zmieniać
18 sierpnia 2014 19:52
Ale... Jak to tak, że już szkoła? Co to? Liceum? 😀

Vicke Ale super! Moja koleżanka wyjechała do Belgii i tez dziś pierwszy dzień szkoły  😀 Powodzenia tam!
Gniadata   my own true love
18 sierpnia 2014 20:36
Haha oczywiście najprzystojniejszy chłopak w klasie to uwaga uwaga.. Wojtek.  😁


no wiadomo! Wojtki najlepsze chlopaki 😜
Retna   nic nie zmieniać
18 sierpnia 2014 20:40
A, vicke, ja od ponad tygodnia jestem na L4 i nie mogę jeździć, nosi mnie i konia okropnie (tzn, jest grzeczny, ale już ma po dziurki w nosie lonży :hihi🙂, w środę wsiadam, bo chyba zwariuję 😀

Jeżeli jeszcze kiedyś powiem, że nie lubię jazdy konnej, to sama się trzasnę w twarz 😎
co tu tak cicho? ja mam duużo newsów, dwie sesje w międzyczasie (końska, niekońska), także mam troszkę zdjęć 😀 w niedzielę jadę na długo wyczekiwany wyjazd 🏇 no i chyba najsmutniejsza informacja, będę musiała nosić okulary, co prawda wiem, że to kwestia przyzwyczajenia, ale nie widzę się w okularach 😵
borkowa pokazuj zdjęcia jak już się chwalisz.
Ja wyjeżdżam jutro na weekend z mamą do znajomej, pewnie wyskoczymy gdzieś na jazdy jeśli się uda wcisnąć i ogólnie będzie szał ciał  😜
borkowa chwwwaaaal się 😀 Ja nosze okulary od 6r.ż wiec xD mam obecnie wadde -4.25 i -4.50.
U mnie raczej newsów nie ma, o tyle że byłam na wolontariacie na Baltica Tour <3 Fantastyczna impreza, baardzo polecam. Pozatym co? z fantastyczniej jazdy ostatnio zrobiła się d.pa, bo rozgrzewka,ujeżdżenie wszystko super a potem skoki i  😵 zaczełyśmy wyłamywać. Zaliczyłyśmy więcej wyłamań niż podczas ponad 2letniej współpracy ( żeby nie było tak strasznie, to sprecyzuje-aż 3 wyłamania, wszystkie mam nagrane). I to nie były takie złośliwe, tylko ot moje niepewność. I nic z tym nie zrobiłam. I to mnie boli. Zrezygnowałam po prostu, skoczyłyśmy coś małego i koniec. Takie małe załamanie.
Matu- to się chwal jak coś  😀
Czesc Malolaty. Dawno mnie nie bylo, ale podgladalam. :p
borkowa okulary nie sa az takie zle, mozna sie przyzwyczaic. 😉
A co do newsow to moge sie pochwalic, ze zdalam brazowa odznake. 😀
iwonka gratuluje.

A ja się z jeździectwem pożegnam. Ostatnia jazda w tym roku, potem tylko wypad do stajni "na kawę". Ciężko będzie ale cóż, jak to mówią życie.
karino ja póki co niewiele, bo -0,75 na lewe i prawe 😀
iwonka gratulacje!
matu będzie dobrze, może lepiej zrobić przerwę? odpuścić sobie na jakiś czas i dopiero potem wrócić? ja też już troszkę nie jeżdżę, teraz będę wracała i może będzie lepiej, inaczej będę nastawiona, zobaczymy

jedno z sesji, które najbardziej spodobało mi się 😁
Borkowa - o tym samym pomyślałam. Nowa szkoła i różne inne zajecia i czasu i kasy na jazdy będzie brakować, niestety. Chociaż w jakiś weekend wpadnę pewnie do stajni, no ale jak już pisałam bez jazd.
A co do twoich zdjęć to weź śliczna jesteś, a koń cudo  😍
matuu ja mam problem z dojazdami, bo w tygodniu mój tato pracuje od rana do wieczora, a w weekendy zajmuje się gospodarką, ale muszę jakoś pokombinować, dziękujemy baardzo :kwiatek: :kwiatek:
Przyszłam się pochwalić że byłam dzisiaj na jeźdźie - koni kupa na hali, 2 instruktorki które na pięty i inne rzeczy uwagi nie zwracała ale fajna odskocznia. No i chyba plany nie-jeżdżenia chyba się odwleka bo znajoma za tydzień też chce jechać ;dd
Retna   nic nie zmieniać
24 sierpnia 2014 22:38
Matuzaalem, bo ciężko zrezygnować z koni 😀
Aż się pochwalę, od jakiegoś czasu się nie poznaję, po 16-tu latach typowo JanuszowoGrażynowego polaczkowego bólu pupki na wszystko doszłam do wniosku, że uwielbiam moje życie, niczego bym w nim nie zmieniła i w końcu jestem na serio szczęśliwa ahh. Miłe uczucie  😁
Wilczyk, zazdroszczę, bo ja muszę jeszcze z jedną rzecz na pewno zmienić, żeby było super 😉 Aczkolwiek ostatnio, chyba odkąd zmieniłam szkołę, polubiłam swoje życie i nie narzekam 🙂
Retna   nic nie zmieniać
25 sierpnia 2014 10:17
Ja się cieszę, że skończyłam gimnazjum, bo byli tam najgorsi ludzie 🙄 Większość to takie snoby i prostaki, że głowa mała. Mnie rodzice wychowali tak, żeby nie zadzierać nosa, więc się nie potrafiłam odnaleźć wśród takiej "elity" 🤔 Teraz idę do dobrego liceum i myślę, że będę miała fajną klasę! Dzisiaj idę na spotkanie klasowe, to się dowiem 😁
Jest jeszcze parę rzeczy do naprawy u mnie, między innymi moje poczucie niższości, kompleksy i wieczny strach 😀, ale mam wspaniałego konia (którego i tak się boję), fajną rodzinę i najlepszą pasję pod słońcem. Tylko ta celiakia i problemy ze zdrowiem jeszcze trochę mi humor psują.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 sierpnia 2014 23:30
Oj czuję, że to moje ostatnie podrygi w tym kąciku🙁 jak tam przyszłoroczni maturzyści sie trzymacie? Ja zaczęłam odczuwać mega stres z nadejściem roku szkolnego i trzeciej klasy 🙁 najgorszy czas, koniki trzeba zawiesić, bo nauki tyle... Juz by mogło być po... 🙁
Ja idę do drugiej LO  a już się stresuję maturą  😜 Wybrałam sobie zbyt ambitny kierunek jak na moje umiejętności i teraz mam. No, ale od września zaczynam systematyczną naukę. Hihi, śmieszne uczucie, będę uczyła się po raz pierwszy w życiu  😜
Infantil, ja mam podobne plany, bo raczej nie miałam w zwyczaju się uczyć, wszystko samo wchodziło. Ale teraz wiem, że nie wchodziło jakoś długoterminowo. A na maturze zamierzam zdawać wszystkie 4 przedmioty na rozszerzeniu, więc będzie jazda. Tym bardziej, że polski mam podstawowy, a piszę rozszerzenie 🏇
Ja też chyba skuszę się na rozszerzony polski 😀 Oprócz tego rozszerzona matma, angielski i geografia. Myślałam też o podstawie z niemieckiego albo francuskiego (prędzej niemiecki), ale stwierdziłam, że matura nic mi nie da później i lepiej z języków porobić certyfikaty. Mam nadzieję, że nie zrobią jakiejś radykalnej zmiany jeśli chodzi o rekrutację na (póki co) interesujące mnie kierunki, bo znowu będę miała dylemat 😵 na szczęście mam jakieś wyjścia awaryjne (wreszcie!) 💃
Ja tez mam podstawe polskiego a pisze rozszerzony. Do tego rozszerzona historia, wos i angielski.  😜
Retna   nic nie zmieniać
26 sierpnia 2014 11:54
infantil, o, chyba też będę pisać rozszerzenia z tych przedmiotów, zwłaszcza że ja humanistyczno - lingwistyczny 🙂 Ale to jeszcze 3 lata! 😀
Ja piszę rozszerzenie z polskiego, angielskiego, francuskiego i matematyki.
kaszmirowa2302, z ciekawości-na jakim jesteś profilu?  I na jakim etapie zmieniałaś szkołę? Zmieniając szkołę musiałaś zmienić profil czy przeniosłaś się na taki sam? 🙂
Chodziło mi o zmianę szkoły między gimnazjum i liceum 😉 U nas w szkole jest podział klas językami i potem wybiera się fakultety. Niestety grupy fak. ustalane są przez ministerstwo, więc jestem na mat-geo. Chciałam mat-pol do matury, ale się nie da :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się