Programy z gwiazdami

Bischa   TAFC Polska :)
09 marca 2009 09:38
Nie jestem w stanie tego cholerstwa oglądać , mnoży się to jak grzyby po deszczu , nie wiem po jakiego grzyba  🙄 Taniec z gwiazdami czy Jak oni śpiewają jeszcze ok , ale taniec na lodzie ? Albo z cyrkiem  🤔
Jedyne co oglądałam , to pierwsza seria "Jak oni śpiewają" i to nie wszystkie - raz widziałam i usłyszałam jak śpiewa Włodek Matuszak ( Proboszcz z Plebani 😉 ) i dla niego oglądałam , bo byłam pod ogromnym wrażeniem  😀 Kolejnych nie oglądałam , aż do soboty - dostałam smsa od mojej przyjaciółki "Marcin w Jak oni śpiewają !" . Chodzi o Marcina Kwaśnego - jest bratem ciotecznym mojej przyjaciółki  😉 Zrobił na mnie niesamowite wrażenie głosem , byłam pewna , że 3 szóstki dostanie 😵 I jest moim faworytem obok "Bercika" czyli Krzysztofa Hanke  😜
To temat uniwersalny - dla zwolenników i przeciwników tego typu programów  😉
Mnie to za specjalnie nigdy nie interesowało. Wszystkie takie programy są robione pod publikę i tylko czekam, aż będzie "sadzenie ziemniaków z Gwiazdami" czy "praca na fermie z Gwiazdami" 😁
koleżanka podesłała mi odcinek big brothera, z tą całą jolą rutowicz jak ją zamknęli przy kurach i świniach. Dobre pół godziny parskałam śmiechem do monitora. 😉
A Krzysztof Hanke jest w ogóle dobry. Za postać Bercika w Świętej Wojnie powinien jakąś nagrodę dostać  🙂
Bischa   TAFC Polska :)
09 marca 2009 10:09
Dokładnie . Bercik rządzi  😅
Mnie to wkurzała Cichopkowa ( moja ciocia fajnie na nią mówi - Pochilpek  🤣 ) w Jak oni śpiewają , na szczęście ją wykopali , chociaż w sobotę była w jury jako czwarta . Nie cierpię też "You can dance" a raczej jury  🤔


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się