Końska rewia mody cz. V (2011)

a ja dzisiaj zgrzeszyłam 🤣 w drodze na uczelnie zahaczyłam o sklep jeździecki, żeby kupić SuperSheena i wyszłam Z tym:


wziął mnie z zaskoczenia 😀 bo ten sklep kilka lat temu zrezygnował z Eskadrona i pojęcia nie miałam, że znów będą mieli 😉
wątek zamknięty
insanity przeboski 😍 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2011 17:33
insanity, piękny jest ten kolor 🙂
wątek zamknięty
insanity, co to za kolor ? 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2011 17:36
croopie, stawiam że Aubergine 🙂
wątek zamknięty
tak jest! to Melange Aubergine 😀
wątek zamknięty
Naprawdę ładny 🙂

Jak to jest, że wszystkie tak nie możecie doczekać się swoich zamówień z nowej kolekcji, a insanity tak sobie wchodzi do sklepu i kupuje ? 😉
wątek zamknięty
ale to był jeden jedyny rodzynek 🤣 reszta ma dojść dopiero na początku kwietnia 😉 tym bardziej nie mogłam go zostawić takiego samego 🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2011 17:42
croopie, no ja właśnie też się zastanawiam, Cierp1enie też już ma swojego cottona, a sklepy ciągle nic  😲 I nawet nie odpowiadają na maile  😵
wątek zamknięty
moja siostra ma nadprzyrodzone zdolności jeśli chodzi o kupowanie sprzętu 😉
wątek zamknięty
insanity, aaalllleeee piękny  😍
wątek zamknięty
Tym bardziej jest to zastanawiające 😉 Siodlarnia.com, która wycofała Eskadrona z powodów takich a nie innych, nagle "oddaje" w konkursie cottona z nowej kolekcji, a sklepy, które najwcześniej wprowadzały nową ofertę jeszcze nie mają 🙂
Cóż, nic tylko czekać 🙂

pozdrawiam
wątek zamknięty
wziął mnie z zaskoczenia 😀 bo ten sklep kilka lat temu zrezygnował z Eskadrona i pojęcia nie miałam, że znów będą mieli 😉


Znaczy, że to było PRZEZNACZENIE i ten czaprak jak tylko powstał już widział, że MUSI trafić do Ciebie.  😁  Piękny kolor, uwielbiam fiolety.  🙂
wątek zamknięty
nie wiem co widzicie w tym kolorze, jest strasznie nijaki, w zasadzie najbardziej podobny do brązu. A nazywanie go następcą lavendera to bluźnierstwo 😉 może co najwyżej pretendować to turfa.
wątek zamknięty
Dynamiciak
Bay
Dzięki  😉
moim zdaniem wygląda jak petrol przynajmniej na nie których fotkach
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2011 19:00
disco, moze to kwestia fotki, poczekaj na zdjęcia na koniu 😉
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
18 marca 2011 19:04
disco mów mi tak dalej! Prooooszę 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 marca 2011 19:12
ja nie widzę w aubergine nic z brązu!  🤔 👀 i jest dla mnie po STOKROĆ ładniejszy od lavendera  💘
wątek zamknięty
sei, ja też, piękny ciemny fiolet, nawet podobny do hortensji (mam nadzieję)
wątek zamknięty
disco może Ci monitor przekłamuje kolory, toż to piękny głęboki fiolet 😜
wątek zamknięty
Anky Lilac i Alt Rosa.
Zastanawiam się czy to na pewno aby kolory dla jasnogniadego konia  🤔wirek:

wątek zamknięty
Precelek, nie widzą mi się na gniadych
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2011 19:45
Precelek, jak dla mnie byłoby ładnie, ale bez szału 🙂 Dla gniadych są lepsze kolory 🙂
wątek zamknięty
Fantazja, Livia no właśnie tez tak myślę, najbardziej szkoda mi Lilac, pewnie skończy się jutro na komisyjnym ocenianiu i decyzji..  🤔wirek: chociaż, może do letniego futerka  💘
wątek zamknięty
Precelku, będzie tak pastelowo/pudrowo. I pewnie ładnie. Poprzymierzaj jutro i pokaż zdjęcia  😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
18 marca 2011 20:22
insanity, przepiękny... i powinnaś dostać u mnie przycisk ignoruj, bo jak do teraz nic mi się z nowej kolekcji nie podobało, to teraz ten new cotton robi szał 😤 😍
Precelek, jak dla mnie bomba ! 💘
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 marca 2011 20:26
insanity, nabyłaś w equitomie?
ja czekam niecierpliwie aż pojawią się w gnlu. wtedy raz że lecę obczaić ceny to od razu pomacam i fotki popstrykam 🙂
wątek zamknięty
insanity piękny  😍
Precelek jak dla mnie będzie bardzo ładnie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2011 20:37
Precelek wiesz 😉 ma się tobie podobać przede wszystkim 😉 Wszystko inne to już kwestia wielu gustów 😉
wątek zamknięty
Livia, mi podobają się bardzo, pytanie czy na koniu będą wyglądać dobrze 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.