kaloszki dla konia

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
11 października 2011 12:06
domcia406 - te z futrem to trochę omyłkowo właśnie bo miałam takie czarne i futro po 1/2 jazdach było okropne a po praniu już nie żyło  🤔
serio? ja mam swoje ponad rok, piorę w pralce i ma się świetnie
ash   Sukces jest koloru blond....
11 października 2011 12:49
ja dokładnie tak jak Forta! Męczę je dzień w dzień od ponad roku, piorę w pralce i wyglądają bardzo dobrze!
A kupował ktoś kaloszki Mustanga w "mini rozmiarze" XXL ewentualnie XL ?
Jak one wypadają?
He he a moje wyglądają jak psu z gardła- ale ja je normalnie tyrałam a nie nosiłam tylko do zdjęć, do tego regularnie prałam.
furmanka   zawsze pod górkę...
11 października 2011 13:30
Czy używał ktoś z Was może takich kaloszków:  http://www.gnl.pl/kalosze-norton-antiturn-p-4130.html    ?
Czy faktycznie nie przekręcają się, dzięki temu spłaszczeniu na piętkach? 
Cobrinha ja mam XL, są mniejsze niż mustangowe XL bez futra. Wg mnie odpowiadają mustnagowym L i eskadronowym XL 
furmanka, ja mam te kalosze. sa pancerne, wypadaja dosc duze. zdarzy im sie przekrecic, jednak mniej niz innym.
Widać zależy na jakie akurat materiały się trafi. Ale poza futrem nic im nie dolega, mogłyby być tylko ciut grubsze. W ogóle, Cobrinha, one wypadają dosyć duże, przynajmniej tak mi się wydaje. Mój koń wszystkie nosił XL, a te ma L i są dobre  😉
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:... no to jak już to u nas XXL będą wchodziły w grę hehe ale i tak będę mierzyć nogę przed kupnem 🙂
Szukam jakichs trwalych a niedrogich kaloszkow do ciurania na co dzien. Mam dylemat czy wziac Fouganze, Horze czy Yorka  🤔
I mam pytanie co do rozmiarow. Mam obecnie takie kalosze na wykonczeniu :
http://www.gnl.pl/kalosze-busse-cross-p-4290.html
Mam rozmiar L (podkowy mial rozmiar 5), jaki brac rozmiar Horze, jaki Fouganzy ??
Angeel Jeśli szukasz czegoś taniego, to polecam te grube horze. Bardzo fajnie się trzymają, a rozmiarówka jest dość standardowa.
Angeel
Te pierwsze 🙂
Dokładnie tak, te pierwsze 🙂
A czy te nie obszyte brzegi sie nie "strzepia" ?
Po dłuższym czasie tak, ale jak za taką cenę, to są bardzo fajne i mają dobry rzep.
Po dłuższym czasie tak, ale jak za taką cenę, to są bardzo fajne i mają dobry rzep.

W użytkowaniu pod siodłem pożyją długo, ale przy całodziennym padokowaniu, okutego konia już takie dobre nie są 😉
Dzieki dziewczyny za pomoc  :kwiatek:
Angeel, moje mają... 2 lata? i to ostro tyrane, owszem są postrzępione ale nie tak żeby iśc do śmieci. Najlepszy zakup świata. W rzepie ani pół nitki nie puszcza, jak nowe trzymają.
Mam też te 'zamszowe' i klnę je w diabły bo po każdej jeździe dłuuuugie czyszczenie.
W takim razie juz wiem, co kupic 😀

Za to te moje Busse sa juz w takim stanie, ze za kazdym razem jak je zakladam, to sie zastanawiam czy je zgubie...
Za te pieniądze i ten czas używania tylko Horze 🙂
Angeel, za cene nieobszytych horze masz obszyte yorki. xl rozmiar jest calkiem spory. fuganza sa pancerne, najlepsze. ale rozmiarowka jest dosc mala i sa jednak drozsze.
Ja fouganzy te nieobrotowe doprowadziłam przez rok do stanu 'powiedzmy, ze na padok da radę', same dziury, nie polecam ich.
Mam te neoprenowe z yorka i są długowieczne. Rzep jest pancerny i po roku codziennego użytkowania(na padok) nadal są w porządku. Materiał trochę się postrzępił i miejscami są niewielkie ubytki w neoprenie, ale rzep trzyma super. Kosztują 30zł i zdały egzamin.
Ma ktos kaloszki PC lub Classic Equine ? Widze, że rozmiarówka skromna, M lub L. Zastanawiam sie czy mój koń zmieści sie w to L ??
Zapietki Veredus L są ok, kaloszki Eskadrona tak XL / XXL ze wskazaniem bardziej na te wieksze.
??
furmanka   zawsze pod górkę...
02 listopada 2011 12:24
furmanka, ja mam te kalosze. sa pancerne, wypadaja dosc duze. zdarzy im sie przekrecic, jednak mniej niz innym.


katija,  :kwiatek:, kupiłam w końcu te "zwykłe" bez spłaszczenia, ale rzeczywiście dość duże. (dobrze, że wzięłam dwa rozmiary  :hihi🙂
gdzie mogę znaleźć rozmiarówkę tych nieobszytych kaloszków Horze?
chociazby tu 😉
rozmiarowka
co ślepemu po oczach  😡
dzięki  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się