KOCHAM KINO :)

Plus opis np. "dramat psychologiczny" to na pewno działałby na masy jak straszak.
Kto pamięta klasyczne znaczenia słowa dramat?
Tylko potem takie kwiatki wychodzą. Jakby "Wiśniowy sad" nazwać komedią...

Dostałam od koleżanki Matrys. Skazani na strach i aż boję się oglądać bo podobno straszne jest
hanexxx- oglądałam i potwierdzam, mocny film. Wiele strasznych scen, ciekawe zakończenie, nie jestem fanką takich filmów ale ten mi się w miarę podobał, nie jest kiczowaty jak większość w tym typie. Ogólnie polecam, ale na pewno nie na samotny wieczór  😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 września 2013 14:17
Hotel Transilvania - fajne, aczkolwiek miałam po tym koszmary ...
Jak ukraść książyc i Minionki rozrabiają - fajne i przyjemne
dziewczyny, naprawdę ten nowy Allen taki udany? bo mnie jego poprzedni, z akcją w Rzymie, zniechęcił... a "Tramwaju..." nie oglądałam, aż wstyd przyznać, muszę nadrobić, jak będę miała dostęp  😡
za to sięgnęłam ostatnio po "Poradnik pozytywnego myślenia". Bardzo mi się podobał, takie pokazanie ludzkich demonów, ale w lekki sposób i mimo, że z happy endem, bez takiej hamerykańskiej maniery na cudowne życie. no i do tego (w moim odczuciu) prześwietna gra Lawrence 💘
hedonistka, moim zdaniem najnowszy allen jest nawet bardzo dobry. Mistrzowsko dobrani aktorzy. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w głównej roli jak Cate.
Rzym był kiepski, to prawda, ale jak się robi jeden film rocznie to nie da się utrzymywać ciągle tego samego poziomu chyba.
no też racja, ciężko utrzymać stały poziom, przy takiej ilości 😉 bo Paryż z kolei mi się podobał, taki optymistyczny. a Cate też bardzo lubię, tylko dla mnie na wieki wieków zostanie Galadrielą  😁
Riddick- okropny. Miłośnikom "Pitch Black", odradzam. Lepsze wrogiem dobrego.  🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 września 2013 17:31
Stalowe magnolie - polecam bardzo
Tania - a mi sie podobal😉 lekkie, latwe i przyjemne ;]
Dołączam do zachwytów nad nowym Allenem i Kate w roli głównej. 🙂 Ale faktycznie zakończenie smutne, byłam zdziwiona napisami końcowymi- jak to? już? 😉
Tramwaj zwany pożądaniem oglądałam daaawno temu. Muszę sobie chyba odświeżyć. Polecam też książkę. 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2013 10:08
Ja obejrzałam Pokłosie i jestem zniesmaczona tymi bzdurami. Film na faktach a w nim same kłamstwa. Historii prawdziwej za wiele nie ukazali, nawet motywy z Jedwabnego przekręcili. Dziwie się, że tyle ludzi uwierzyło w  to co film ukazał, nie wspominając o kreacji polskiego społeczeństwa na morderców i złodzieji. Wiem, że święci nie byliśmy i mamy swoje za plecami, ale bez przesady.


Za to polecam Śmiertelna Kuracja oraz The Dyatlov Pass Incident
kujka   new better life mode: on
17 września 2013 10:29
Derby, ale ten film nie mial byc historyczny, wiec nie ma sie czym bulwersować.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2013 10:36
Dla mnie jest czym, ludzie w Europie oglądając ten film uważają, że jest historyczny tak jak i spora część naszego społeczeństwa nie znającego historii.....
No,ale to moja opinia....
kujka   new better life mode: on
17 września 2013 10:44

Czyli to, ze powiedzmy widzowie to niedouczeni debile, którzy nie odróżniają historii od fikcji jest jak rozumiem wina tworcy?


to tak jak twierdzenie, ze Faraon jest beznadziejna powieścią, bo to wcale nie tak bylo w tym starożytnym Egipcie.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2013 10:48
Wyraziłam swoje zdanie(jak każdy w wątku). Jak dla mnie film nie powinien nawet powstać🙂
kujka   new better life mode: on
17 września 2013 10:52
Przepraszam za nie przepisowy post, licze sie z ostrzeżeniem, ale nie mogę sie powstrzymac...

LOL  😂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2013 10:53
Cieszę się, że poprawiłam Ci humor😉

(swoją drogą nie wiedziałam, że trzeba tu mieć zdanie takie samo jak inni bo każde
odbiegające jest bee; nie będę kłamać, że film mi się spodobał tylko by komuś przyjemność sprawić)


Kujka Tobie się podobał film Twoja sprawa, ale do tak niskiego poziomu nie musisz się zniżać😉
kujka   new better life mode: on
17 września 2013 10:59
Tak dokładnie jest.
i wszyscy musza mieć siwe fryzy poubierane w różowe owijki.
To Hitler nie zginął w zamachu na kino w Paryżu??????????????  😲

Derby to nie jest wyrażenie zdania, mylisz pojęcia i tyle...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2013 12:41
to co to jest jak nie moje zdanie? Nie podoba mi się tematyka filmu, jakie inne pojęcie to jest?
kujka   new better life mode: on
17 września 2013 12:48
Pokemon, to nie Polak rozpetal II Wojne Światowa?? 🤣
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2013 12:50
Nie, nie polak, a błazen z forum🙂
Możesz napisać, że film Ci się nie podobał, że był głupi.
Ale pisanie, że w filmie jest nieprawda...
A ja myślałam do tej pory, że w końcu spotkam Amidalę i JarJarBinksa  😵
Nie wiem, czy zauważyłaś, ale kino często oderwane jest od rzeczywistości.
Jak szukasz w filmach historycznej prawdy, to oglądaj filmy dokumentalne.

A! Z braku argumentów zaczynasz obrażać. To takie pisiorskie...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2013 12:53
Ja zaczynam? myślę, że Kujka ma w obrażaniu wprawę. Jakby nie mogła napisać normalnie jak Ty🙂 

(i to na tyle by nie ciągnąć tego w nieskończoność)


(nie tylko Ty, ale na szczęście jest masa innych uważających tak samo🙂
kujka   new better life mode: on
17 września 2013 13:09
Pewka, kujka obrazujka.

Ale jak widzisz nie tylko ja uwazam twoja "argumentację" za pozbawiona jakiegokolwiek sensu.
Poradnik pozytywnego myślenia - bardzo mi się nie podobał, kompletnie nie rozumiem o co w tym filmie chodziło. Gra aktorska okej, ale fabuła bardzo przewidywalna i moim zdaniem po prostu nudna.

Wielki Gatsby - bardzo na plus, świetna muzyka i ogólnie cała oprawa 🙂 Aczkolwiek Leonardo trochę pomarańczowy, jak po solarce  🤣

W kolejce czekają Nieulotne - warto ?
Nieulotne da się obejrzeć ale w sumie chyba nie warto 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 września 2013 14:22
Zmieniając temat.

Frances Ha - po zapowiedziach spodziewałam się lekkiego, beztroskiego filmu. Takiego, który daje poczucie lekkości i ciepła. I kurcze, ten film taki nie jest. Dla mnie był bardzo smutny i pokazujący, że właściwie nie ma dobrych perspektyw  🙁 Niemniej warto obejrzeć. Cieżko uwierzyć, że jest 'made in USA', bo bardziej przypomina kino europejskie.

Pewka, kujka obrazujka.
boskie  😀
mi się bardziej to podobało:To Hitler nie zginął w zamachu na kino w Paryżu??????????????  😲

😁 😁
ten tarantino też jakiś niedouczny, sama nieprawda w tym filmie 😉

żeby nie było offtopu: dziś znów męczyłam szpiega, obejrzałam go chyba czwarty raz i już zaczynam rozumieć 😀 no i niezmiennie jestem zachwycona, niuansami, klimatem, drobnymi smaczkami. przerysowany, ale w granicy dobrego smaku, dla mnie w swojej kategorii mistrzowski  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się