R.I.P

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 lutego 2024 11:10
Krzysztof Zapart
Aleksiej Nawalny 😓
espana, od wczoraj nie mogę przestać o tym myśleć
infantil, ja też, tym bardziej, że ta wiadomość przeszła jakoś tak bez echa.
espana, jak to bez echa? Przecież były durne zapewnienia komisarza UE typu nie spoczniemy póki się nie dowiemy jak to się stało, powołamy komisję specjalną itp. Co za brednie.... Czy oni siebie słyszą? Zapomnieli , że za naszą granicą Rosjanie mordują cywilów, że wywieźli ile tysięcy dzieci? Ale powołają sobie jakąś komisję😜😝
Naprawdę mam w firmie ludzi mieszkających w Ukrainie i nawet ja powoli już się przyzwyczajam do tego, że kolega mi mówi na callu: wiesz Ania, jest alarm bombowy, to muszę iść do piwnicy, a tam nie ma wifi, więc może przełóżmy na jutro. Wtedy ja nie wiem co powiedzieć, no bo głupio mi jak cholera.
A mi szkoda jego poświecenia bo jego celem nie było obudzenie Europy umówmy się to mogłoby zrobi wypuszczeniem wtedy tego dokumentu bez powrotu do Rosji, chciał pokazać rodakom twarz Putina a jak widać po relacjach poza drobnymi gestami jak pojedyncze kwiaty tam zero poruszenia
espérer, bo tam nie ma wolności słowa i za jedno słowo za dużo skończysz w łagrze lub jak on.
Przecież nawet na telegramie było kilka flmików, jak Pani starsza się wypowiadała , że oni Putina nie wybrali, że to oszust, ale jej to już obojętne to ona może mówić co myśli, bo jest stara.
A chłopak ten co stanął tyllko na ulicy z kartką mordercy? w 5 minut zabrali kartkę i chłopaka, i już
Urszula Białobok i Barbara Orłoś 🙁
Tomasz Komenda

Nie zdążył nacieszyć się wolnością...
Co za tragedia 😓
Ernest Bryll
Frans de Waal
Leszek Długosz, poeta
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 kwietnia 2024 15:45
Stanisława Ryster
Zofia Kucówna
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się