Wystawianie konia do pokazu

Witam
Jestem nowa na forum chciałam się ze wszystkimi przywitać i zadać pytanie.Od roku jestem posiadaczką pięknej klaczy arabskiej chciałam się dopytać ile lat trzeba mieć żeby zaprezentować konia?
wątek zamknięty
A możesz pochwalić się zdjęciem klaczy?
wątek zamknięty
Później wrzucę fotkę ale nie będzie zbyt wyraźna
wątek zamknięty
sorki innego nie mam (zdjęcie z lata) o to moja dama:
wątek zamknięty
A wracając do wystawy koni to szukałam ale nie znalazłam wzmianki o wieku.
wątek zamknięty
araba najlepiej oddać do profesjonalnego trenera
jaki papier ma Twoja klaczka?
wątek zamknięty
ojciec Al Maraam matka Walentyna.Ile kosztował by taki trening.Czy na zawodach wynajmuje się kogoś kto prezentuje twojego konia?
wątek zamknięty
Przede wszystkim to pokazy nie zawody. Czy wiesz, na jakim poziomie jest hodowla arabów w Polsce? I jakiego wybitnego konia trzeba mieć, żeby konkurować z państwową hodowlą?
Oczywiście, że najlepiej oddać konia do trenera bo amatorzy prezentują konie tylko w Białce a i to niezbyt często. Poziom pokazów w Polsce też jest bardzo wysoki a sposób prezentacji i pielęgnacji koni na najwyższym poziomie.
Jeżeli chcesz informacji to wyniki, rodziny,aktualności i podstawowe informacje masz na stronach państwowych stadnin i na www.polskiearaby.com. Www.janow.arabians.pl i analogicznie Michałów i Białka bez polskich znaków. Tam poczytaj historię arabów w Polsce i masz aktualne wyniki pokazów w Polsce i na świecie. Właśnie skończyły się pokazy tytularne tzw. title i jak zawsze polska hodowla pokazała klasę  😜  😅
wątek zamknięty
Silvatica wiem że ma w ofercie. Ale faktycznie fajnie byłoby uzyskać informację kto jeszcze prowadzi treningi przygotowujące konie do pokazów.

http://silvatica-black-arabians.pl/traning.html
wątek zamknięty
ośrodków w Pl jest kilka:
- MBD
- Bełżyce
- G. Kurtz
- Głowacki
- Silvatica
- Chrcynno
- U Koniuszego

Koszta to ok 1500-2000zl miesięcznie

W Białce można pokazać konia tylko w wieku 1-3 lata.
wątek zamknięty
Czy wiesz, na jakim poziomie jest hodowla arabów w Polsce? I jakiego wybitnego konia trzeba mieć, żeby konkurować z państwową hodowlą?

Eeee tam, ja znam jedną panią, co wystawiła sobie klaczkę "zza stodoły" ot tak, bo jej się wydawało, że ma taaaakiego ślicznego konika.  🙇
Epikea, to chyba Ty powiedziałaś, że kojarzysz, bo była "mocno charakterystyczna"  🤣
wątek zamknięty
dubel wątków o arabach, wystawach i czempionatach
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.