Kącik singla ;)

Szukałam, szukałam i nie znalazłam takiego wątku więc postanowiłam założyć. 😀
Mamy wątki o miłości, rodzicach, dzieciach więc mam nadzieję, że ten również się sprawdzi. Domyślam się, że jest tutaj dużo osób, które nie są w związku, bo... bo nie chcą, bo nie jest im dane, bo nie mają szczęścia w miłości, bo bycie singlem im bardziej odpowiada - jest wiele możliwości. Tak więc liczę na ciekawe spostrzeżenia na temat bycia singlem, wady, zalety - dosłownie wszystko. Co wy na to?  :kwiatek:
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2016 14:24
wątek zamknięty
Myślę, że to nie do końca identyczny wątek jak ten, który założyłam. Tutaj chciałabym czytać tylko i wyłącznie singli - i tych zadowolonych z takiego zycia i tych mniej. Tamten wątek nie ma aż tak sprecyzowanej zawartości  🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2016 14:49
Można to według mnie spokojnie kontynuować w tamtym, podlinkowanym wątku.
Zaraz będzie pięć wątków o singlach, podobnie jak o dzieciach.
wątek zamknięty
😵
Podlinkowany przez Jare watek to Singiel, związek - wybór czy konieczność?
Doprawdy myslisz, że nie ma "aż tak sprecyzowanej zawartości"  🤔
wątek zamknięty
Sprecyzowaną może i ma, ale nie do końca pokrywającą się z tytułem tego wątku - założycielka chce, żeby tutaj wypowiadali się tylko single, a tamten wątek, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy dyskusji na temat bycia singlem vs bycia w związku, tak mi się wydaje 😉
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2016 15:14
Wystarczy poczytać podlinkowany watek i jest tam wszystko, cały przekrój: wady, zalety, powody itd.
Ponadto to jest revolta, tu nie ma wątków tylko dla singli, tylko dla hetero, tylko dla psiarzy 😉 Pojawia sie osoby w zwiazku, mężatki, rozwodki, wdowy i zaraz zacznie sie przepychanka p wyższości bycia singlem nad posiadaniem gpsa 😉
wątek zamknięty
Znaczy ja to wszystko wiem, że zawsze się zacznie dyskusja z wielu stron i że nie ma sensu zakładania totalnie nowego wątku 😉. Tylko napisałam spostrzeżenia na temat tego, jak to widzi założycielka tego wątku 😉
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
10 lutego 2016 15:23
nie jestem singlem, wypowiedzialam sie, zatem zniszczylam idee przewodnia watku, zatem tym bardziej jest dublem tamtego  😜

poza tym - jak go modzi nie zamkna to znowu przybiegna posiadaczki ogierow, ze jak to tak, single maja dwa watki a im zamkneli i jakie to niesprawiedliwe   😂
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.