Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 20:16
Moja babcia budzi mnie w niedziele o 5-6, bo nie zdążę na 12 do kościoła. 😎 Szkoda mi jej trochę, bo chyba bardziej wierzy w samą instytucję kościoła niż w samego Boga. 🙄
to u mnie od strony mamy jest zajebista  😍
ps. właśnie przeglądam zdjęcia z wczorajszej imprezo-urodziny, nie wierze, jakie tam są dzikie zdjęcia.  😲
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 20:20
Heels, ja z moją normalnie o seksie gadam, o moich byłych itp. babcia to mój najlepszy doradca w tych sprawach tak samo jak mama 😀
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 20:22
Mnie babcia uświadamiała.  🤔wirek:

Słuchajcie, nawet nie wiecie jak mi teraz przez Mils głupio... 🙁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 20:27
Heels, dlaczego?
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 20:28
Hermes, to napisz na PW to ci powiem...
Dunkaa zdjęcia z imprez są masakryczne zawsze. Ja właśnie teraz też takie mam z piątku. 😂
hahaha, szczególnie jak się pije xd. Ja wgl w pewnym momencie nie wiedziałam, gdzie mam nikona : o
i wgl go zostawiłam, hahhaha. ale już go odzyskałam.
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 20:32
a co wy pijecie? 😁 nie ładnie tak, dziewczynki. 😀
haha, Cole : D
babcia od str. mamy prze zarąbiście gotuje  😍 ... i chodzi codziennie do kościoła  🤔wirek:
a ta od str. taty pozwala na wszystko, w sumie nie muszę się pytać tylko powiem, że idę np. na ognisko i wrócę późno ( i dlatego lubię jak jestem pod opieką babci przez tydzień w wakacje  😍 )

EwuśCa skrobnę PW jak jutro się dowiem od wychowawczyni wszystkiego dokładnie 🙂


Ja lubuję desperadosy  🙂


edit. Jeździło mi się genialnie. Markiza galopy brała z zadu tak, że och, ale na początku myślałam że wyjdę z siebie, później przypomniały nam się wspólne treningosy sprzed roku 🙂
Młoda bardzo ładnie, ale na lonży. Przy okazji wsiadłam na Meteora i stwierdzam, że fajny koniur, że tak napiszę wyszedł spod mojego odwłoku gdyż zajeżdżanie przeszliśmy razem, zadowolona i dumna z niego jestem, jak z całego dnia dzisiejszego  😀
Nie lubię coli. Piję soki. 😀
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 20:38
Dunkaa i co jeszcze kłamiesz?! 😁 No ja też mam kilka grzechów dotyczących konsumowania napojów. [ drobnych, nie jestem pijaczką ]  😁 Ale już tak nie robię, za młoda jestem, po 40 😁

pippi ja jak byłam u babci na wakacje [ miałem 5 lat ] to wprosiłam się na wesele nie znajomych mi ludzi 😁

xxflygirlxx tak, soki... 😁
[...] [ drobnych, nie jestem pijaczką ]  😁 Ale już tak nie robię, za młoda jestem, po 40 😁

pippi ja jak byłem [...]

Heels czemu raz piszesz w osobie męskiej, a raz żeńskiej?  🤔  😂
.
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 20:46
Jestem obojniaczką [?] 😁 🤔zok:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 20:48
Heels, hahaha, właśnie też mnie to zastanawiało czemu piszesz w dwóch osobach 😁
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 20:50
mogę zabawiać się sama ze sobą 😁 jaka ja jestem zboczona 🤔zczeka:
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 20:51
Stare małolaty wiedza jaka mam mame😀 Właśnie 4 dzień jej nie ma w domu, fajnie.
Ostatnio mama do mnie poważnym tonem(apropo seksu) "Kasia aleTy nadal bierzesz tabletki, prawda?Nie chce być narazie babcia..."
lub ojciec : "no Misiek mam nadzieje że ty dziewica jesteś!"
Jak mi się głupio zrobiło:/
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 20:51
E tam, Heels po prostu kłamie i siedzi przed kompem pijana. 😁
trupka mi się głupio robi, kiedy mama wali do mnie teksty o okresie itp. 🙄 Nienawidzę tego.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 20:52
💃 nie jestem jedynym zboczuchem 😅
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 20:53
Hermes pjona! 😁
mils, chleje wódę ile wlezie. 😁
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 20:54
Heels, eee tam wódke, stare dobre siarczany w winie marki wino 😁

W jakimw ieku pierwszy raz piłyście?(alkohol, zeby nie było!;>😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 20:56
trupka, ja uwielbiam tematy o seksie z mamą, a jeszcze bardziej z ojcem 😜 a szczególnie mojej mamy teksty, jak ktoś mówi, żeby przy mnie nie gadać o seksie to ona zawsze " Karolina to ci może więcej powiedzieć niż my wiemy" .
mils, ja też nienawidzę rozmawiać o okresie i fazach dojrzewania 😁 
Moja koleżanka też tak ma  🤣
kiedyś byłam u niej i tata coś się pytał a ona odpowiadała za każdym razem w rodzaju męskim  👍
trupka chyba 14 .
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 21:01
trupka, pierwszy raz miałam alkohol w ustach w wieku...3 lat, jak kieliszek taty wzięłam nawet dziadek ma nagrane! 😁
.
Spoko. Ja mam zdjęcie jak wychylam kufel z piwem w wieku 9 miesięcy.
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 21:02
Hermes, mnie to jednak odrobine krepuje,szczególnie że jak ojciec wychodził ostatnio  domu a ja sami z Michałem zostawaliśmy to mrugnął i powiedział' powodzenia'...do niego o.O

Aaa czyli każda w wieku mniej wiecej gimnazjalnym. xxflygirlxx no Ty sie nie liczysz 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się