Końska rewia mody cz. V (2011)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 czerwca 2011 13:41
Maddie na razie do podziwiania  😂 na pewno na słońce cottona nie wezmę bo od razu zrobi się buury ;/
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
02 czerwca 2011 13:49
O! Super! Jest co podziwiać 🙂 Super szybko dotarł!

Jeszcze znajdzie się DL 😉
wątek zamknięty
To nasze klubowe czapraki 😁 Herby były naszywane 🙂
[img]https://lh4.googleusercontent.com/[/img]

🙂
wątek zamknięty
croopie, wszyscy Wam ich zazdrościli na AMPach 😍
wątek zamknięty
piękne te herby  😍 
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 17:22
do mnie tez dotarło cudeńko od s. :kwiatek: 😍
i tez mam foto hazlowo-zółte 😁
wątek zamknięty
Zairka piękny ten euro-star, jak zdjęcie hazelowo-żółte to brakuje gelba  🤬  ot. doszło moje pw ?  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 17:28
gelb jest w stajni w pace 😉
doszlo twoje PW :kwiatek:
wątek zamknięty
  😎 to proszę o fotki w tym esie i przy okazji w gelbie.. może stwierdzisz, że Ci się znudził czy coś  👀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 17:47
  😎 to proszę o fotki w tym esie i przy okazji w gelbie.. może stwierdzisz, że Ci się znudził czy coś  👀


gelb to jeszcze nowka z metkami, nie mial kiedy sie znudzic 😁
wątek zamknięty
nówka z metkami  😵
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
02 czerwca 2011 17:57
Zairka, masz nowego gelba  💘 kolekcyjnego?  👀
i jakiego masz łądnego stripe ina 😀 porównaj sobie z brillantem VSD, są identyczne na wysokość!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 18:06
to exclusive 😉
nie mam teraz w domu VSD ale mam polopad

a propo polopadu chyba sprzedam go albo kupie wiekszą pralke 😵
2 razy płukany a i tak zostają zacieki od proszku 👿
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 czerwca 2011 18:12
Zairka to pierz w ŻELU ! nie zostanie ani smugi ! Sama mam tyle anek i mnie to dobijało jak zostawały smugi a teraz ich nie ma  😁 
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
02 czerwca 2011 18:15
Zairka Raaany, ależ ten ES jest cudowny!  😜
Aktualnie przeszła mi miłość do Hazela, przerzucam się na Anki. Całe szczęście, że Euro-stary mają dziwne podszycie i jeżdżą mi na koniu, więc aż takiego parcia na nie nie mam 😉 Chociaż są rewelacyjne  😎
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
02 czerwca 2011 18:22
Maddie ale przecież Euro stary i Anki mają takie same podszycia (siateczki), a przynajmniej w takim zawsze żyłam przekonaniu  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 18:23
ja za to ciesze sie ze anki stare zle leza mi pod siodlem 😁 nowe sa o 3 nieba gorsze ale i tak mam 1 shitake bo mi sie kolor podoba 😉

es jest boski! co prawda marzył mi sie w odwrotnej kolorystyce ale jeszcze kiedys uda mi sie tamtego zdobyc, ja dla odmiany teraz przechodze z eskadrona na esa mam juz dosc stesu przy kazdym praniu brillanta, na nowe impulsy szkoda mi kasy bo i tak są gorsze niz esa.

zgrzeszyłam teraz tylko 1 eskadronem ale od dawna do mnie mowil.... komplet oberzyna melange+ owijki
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
02 czerwca 2011 18:24
es jest boski! co prawda marzył mi sie w odwrotnej kolorystyce ale jeszcze kiedys uda mi sie tamtego zdobyc, ja dla odmiany teraz przechodze z eskadrona na esa mam juz dosc stesu przy kazdym praniu brillanta, na nowe impulsy szkoda mi kasy bo i tak są gorsze niz esa.

Zawsze można jechać na cottonach  😉
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
02 czerwca 2011 18:28
kodusiowata a tu Cię zadziwię  😎 Są inne, macałam, macałam i na prawdę są inne. ES pod siodłem leży fajnie, ale... źle mi się w nim jeździ. Czaprak lata na koniu, dziwnie się siedzi. Za to anka - trzyma się dzielnie. Na prawdę, może tego nie widać, ale siateczki są różne

Co do Eskadrona - uwielbiam cottony 😉 Świetne są, fajne kolorki i fajna jakość.

Na allegro komplet owijki + pad ESa cream za 2 stówy... Gdyby nie to, że jest to DL to już byłby mój  😵
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 18:28
cottony rzadko mi sie podobają, cotton podoba mi sie w gelbie, greenie, chilli i takie mam jeszcze ewentualnie moglabym miec toffee 😉

pozatym 2 cottony 1 strip in, a jakosc bez porownania 🏇
wątek zamknięty
dziewczyny jest gelb exclusive lub limited ? i tak w ogóle czym różni się exclusive od limited ? I gdzie można dostać ?  😡
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
02 czerwca 2011 18:37
Bo czapraki się płucze wężem ogrodowym  😁

Co prawda miałam tylko dwa euro-stary (dziwnie oba wylądowały u Zairki), ale Morninglight na pewno ma inną siateczkę niż Anky, a creama nie pamietam  😡

Wy przechodzicie z ES na Anky, z Eskadrona na ES itd. A ja podtrzymuje, że się całkowicie wyleczyłam i wyprzedałam. A co najważniejsze nie mam żadnej pozycji na liście do zdobycia.  💃
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 18:39
wyprzedalas? NIE! ja wiem doskonale jakie Ty tam jeszcze perełki przedemna chowasz 😜
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
02 czerwca 2011 18:43
jakie  👀 ja nic nie wiem  😁
wszystko z czym byłam w stanie się rozstać poszło w świat, lub chciałabym, żeby poszło. Zostały jakieś tam resztki. Przygarnęłabym sobie tylko cottona toffika, bo ostatnio stwierdziłam, że to najpiękniejszy kolor, i chyba nawet wolę cottona od brillanta  🤔wirek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 18:45
hahaha własnie mam to samo, tez stwierdzilam ze cotton toffee ładniejszy od brillanta 😁
a co ci zostalo jeszcze na sprzedaz?
wątek zamknięty
brillant toffee jest okropny  😀iabeł: za to cotton piękny 😉
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
02 czerwca 2011 18:50
z tym okropny to bym nie przesadzała. Mnie się nie podoba, że w tych nowych brillantach (od 2007r) lamówki są takie luźne, jakby za dużo materiału zostawiali i się marszczą, wygląda to niechlujnie. Wcześniej były cieńsze i ciaśniej obszyte.

Zairka, to Ty mi teraz konkurencję do toffeeka robisz?  😀iabeł: Kup sobie lepiej brillanta petrol/turkis  😂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 czerwca 2011 18:54
ale ty chcesz vsd ja vss i ja zadowole sie exclusive 😁
wątek zamknięty
Nie wiem, mnie się nie podoba aczkolwiek nie widziałam go na żywo, tylko na zdjęciach i mnie się nie podoba, nie będę pisać co ten kolor mi przypomina 😉

co do lamówki to i cottony z daawnych kolekcji miały lepiej wykonane lamówki, bo miały takie "płaskie", które się nie marszczą tak jak te nowsze...
wątek zamknięty
doszła moja paczuszka od przewspaniałej S.  :kwiatek:  :kwiatek:  i aż muszę się podzielić zdjęciami, bo dawno nie cieszyłam się tak z żadnych czapraków  💘
brillant hellblau/bleu/cognac,polopad gelb/toffee i brillant turkis zkol petrol-turkis z owijami  😅




akzzi i cottony i brillanty ze starszych kolekcji są jak dla mnie też lepiej wykonane. i lamówki i materiał i wykonanie i... kolorystyka  😉  (bardziej się starali?  😁 )


a kolekcja toffee-gelb cała piękna :P tam chyba ani jednej brzydkiej rzeczy nie było  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.