Końska rewia mody cz. V (2011)

Anetkis: zdecydowanie na gniadosza!
wątek zamknięty
Zairka ,a mogłabyś mi powiedzieć gdzie znajdę owije w takim razie ?  🙄 :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 czerwca 2011 12:52
qniara http://www.gnl.pl/polarowe-bandaze-p-91.html?manufacturers_id=4 napisz do Gabi i pokaz jej foto czapraka powinna Ci pomoc :kwiatek:
wątek zamknięty
A kto inny ma wiedzieć, jak nie ty 🙂 To przecież twój koń i ty będziesz w tych padach potem jeździć 🙂 Ja moje opcje podpowiedziałam 😉

Niby ja będę jeździć, ale ja to równie dobrze bym wybrała różowy pad z pomarańczowymi owijkami.. Dlatego wolę się spytać, bo nie podawałam kolorów, których bym na pewno nie wzięła, tylko chodzi tu o to, by jednak Demon wyglądał dość estetycznie jak na niego narzucę jakiś pad ;]
wątek zamknięty
Anetkis, skoro tobie jest wszystko jedno, dla kogo to robisz ? Komu chcesz się przypodobać, dziewczynom z forum ? Wstawiać ładne zdjęcia i chwalić się ile masz czapraczków ? 😉 Tobie ma się podobać twój koń, tobie ma się podobać czaprak. Jeśli nie masz zmysłu estetycznego, nie robi ci różnicy w co jest ubrany, to po co ta cała dyskusja teraz ?
Liczysz na to, że ktoś wskaże ci co masz kupić i w co ubrać konia ?
wątek zamknięty
amen
wątek zamknięty
croopie - nie, nawet nie wstawiałam tu zdjęć Demona w nowych padach itp. i nie mam zamiaru 😵 Kiedyś kupiłam owijki brązowo czerwone, brązu wgl. nie widać, bo oczywiście nie dopasowałam do konia. Nie chce się przypodobać, chcę jednak bym to co kupuję jakoś wyglądało. Raczej liczę na podpowiedzi, który kolor najlepiej pasuje. Wiesz generalnie nie mam zmysłu estetycznego, co nie oznacza, że nie chce by mój koń wyglądał estetycznie. Chciałabym byśmy wyglądali jakoś na zawodach, treningach, terenach, zdjęciach itp., no i jednak uwielbiam kupować pady, czapraki i tego typu rzeczy, ale nie mam pojęcia jak będzie dany kolor pasować na daną maść, danego konia. A wiem, że Wy macie ten zmysł i wiecie co najlepiej pasuję, dlatego też się pytam. A jeśli nie chcesz pomóc to po prostu nie pisz, bo jednak mam zamierzony cel by do Was napisać - nie chcę wydać 130zł na marne jeśli okaże się, że w np. danym padzie wyglądamy jak buldog ubrany w różową sukieneczkę.
wątek zamknięty
Anetkis, ale twojemu koniowi będzie pasować to, co ci się będzie podobać. "pasuje do maści" to pojęcie bardzo względne. Jeśli masz wątpliwości co pasuje do gniadego konia, poprzeglądaj jakże obszerną forumową galerię, możesz sobie nawet włączyć filtrowanie na maść i sama zdecyduj jaki kolor wygląda ładnie a jaki nie.
Opieranie się na cudzych opiniach do niczego nie prowadzi poza tym, że nikt nie będzie Cię szanował, ale to tak na przyszłość, rada starszej koleżanki, która zakłada brązowe owijki do granatowego czapraka. 😉

edit. tylko pamiętaj, że żeby zdecydować, trzeba trochę pomyśleć 😉 Przydatne. 🙂
wątek zamknięty
croopie - OK, dzięki ;]
wątek zamknięty
Czy owijki eskadronowe sky będą pasowały do padu Anky sky  :kwiatek: ?
wątek zamknięty
starszej koleżanki, która zakłada brązowe owijki do granatowego czapraka. 😉



takie zestawienia jak dla mnie  są  bardzo spoko 😎
wątek zamknięty
Nie wiem cyz to dobry temat ale nie za bardzo wiedzialam gdzie to napisać,
jeżeli cos nie tak to przepraszam...

Ja sobie kupiłam dzisiaj czaprak granatowy ze złota lamówką- łezka,
niestety jest on ogroooomny i zastanawiam się jak bedzie wygladać pod małym siodłem?
Czy bardzo razi po oczach jak czaprak jest za duzy pod siodło?
wątek zamknięty
Nuna zależy jak bardzo jest wielki. Zobacz na koniu, bo może tylko wydaje Ci się, że okazał się duży  😉
wątek zamknięty
na koniu nie patrzylam ale patrzylam pod siodłem moim i bardzo wystaje.
jutro dodam zdjęcia.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 czerwca 2011 19:40
kolebka wydaje mi się że eskadrony będą jaśniejsze . ale tylko 2-3 tony .
wątek zamknięty
I wkoncu Ruda w PINKI. ;D
1. w cieniu
2. w słońcu
😉

ogromne zdjecia
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duze zdjecia!
wątek zamknięty
Pierwsza fotka bomba  💃
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
22 czerwca 2011 20:46
Druga!! Na pierwszej ciemno, druga jest taka pogodna  💃
wątek zamknięty
a tu jeszcze dodam takie o ;p

edit.  😡

tu tez za duze
wątek zamknięty
natt92 Pierwsza fota jest piękna  😜 Bardzo jej ładnie w tym kolorze : ) a na ostatnim zdjęciu bardzo mi się podobają te cieple kolory.
wątek zamknięty
Alaska daj znać czy uda Ci się dobrać owije do Irisha 😀😀


Dam, dam ale myślę, że to będzie ciężkie zadanie.
Póki co po zakupie padu jestem totalnie spłukana z kasy i może to trochę potrwać.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 czerwca 2011 22:08
Doszła dzisiaj do mnie derka z Jarpolu bakłążan z herbem i kopara mi opadła 😵
NIespodziewałam sie ze bedzie tak piekna, tak dobrej jakosci i tak solidnie wykonana... jest absolutnie cudowna 😜 😍
Eskadron przy tym to szmata 😁
DEB  👍 :kwiatek:
wątek zamknięty
Będą zdjecia ?  😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 czerwca 2011 22:25
beda ale juz nie dzisiaj :kwiatek:
wątek zamknięty
natt92 Ruda w pink cuuuudownie  👍
Zairka już sobie wyobrażam Grotę w bakłażanowej derce.  😍
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
23 czerwca 2011 09:44
Zairka, cieszę się że jesteś zadowolona 🙂
wątek zamknięty
natt92 wstaw jeszcze raz zdjęcia w mniejszej rozdzielczości bo tamte modki usunęły, a chętnie popatrze na rudą w pinku🙂

a tak na marginesie rostowy impuls🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 czerwca 2011 15:39
chilli, rost wygląda na kobyle bomba  💘
wątek zamknięty
Jeszcze raz wstawiam PINKI. 😉

przepraszam za 'znow za duże zdjęcia'  😡

natt ogarnij sie! znowu zdjecie jest za duze!
wątek zamknięty
chilli2, przepiękny ten impuls!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.