Końska rewia mody cz. V (2011)

morganka śliczny  ten czaprak, ale rękawiczki jak fajnie się prezentują  😍 to są te dwukolorowe Roeckl Light Grip? bo też właśnie się do nich przymierzam🙂
wątek zamknięty
Widzialam na koniu i piekny jest ten szary light cord  😉

Porownanie Es'a light cord z brillantem negro po 3 latach ciezkiego uzytkowania - light cord troche sprany ,eskadron sprany i przetarty do gabki  😉

I musze sie pochwalic rodzice mi sie szmatoholizmem zarazili  😎 Z oburzanymi minami zabronili mi sprzedac polopad lavender  😵


No moi ostatnio to samo  😜 jak sie rozpoczął mój szmatocholizm to pamiętam ile ja sie nawalczyłam żeby móc kupić jeden czapraczek a potem przez 2 tygodnie nie słyszeć że po co mi tyle tego i że to ostatni, że więcej nie będzie. I sie zaczęłam upierać i gdzie tylko była okazja to wracałam szczęśliwa z nową zdobyczą do domu  😁 i poza coraz częstszymi zakupami zaczęłam rzucać nazwami kolekcji tak że moja mama jest już w stanie dzisiaj rozróżnić maritima od nightblue moona  😁 i ostatnio z wielkim fochem zabroniono mi sprzedawać szokemelego coffe latte którego i tak sprzedałam na rzecz łezki yellow z nightblue moona i brillianta nougata   😂

morganka ja nie wiem co takiego ma w sobie twój koń ale ja go taaaaak strasznie lubie  :kwiatek: świetny jest 🙂

i jak dam rade najprawdopodobniej wstawie jutro karego w impulsie walnut, brilliancie corianderze i w brilliancie royal z royal/navy 🙂


EDIT: literówki
wątek zamknięty
morganka  no taki beżowy (jasny)
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 11:16
Walerii, jest szał! beige to najlepszy kolor tej kolekcji  😀 tego jednego cottona sobie nie odmówię  🤔wirek: 😁
wątek zamknięty
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
29 czerwca 2011 11:16
Demonowa dziękować bardzo 🙂
briliant nougat? foty masz?

Magdzior rękawiczki są naprawdę super, może troche za jasne do fraka.
ale tak na codzień to nie bardzo się nadają bo ta biała lamówka troche po oczach wali 🙁
wątek zamknięty
morganka no właśnie ja te pod kątem zawodów o nich myślę, chciałam całe granatowe, ale te są takie eleganckie, na co dzień mam takie całe czarne już się trochę poprzecierały..
wątek zamknięty
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
29 czerwca 2011 11:21
to na zawody są super 🙂
wątek zamknięty
morganka nie bo tego nougata ja mam dopiero wstępnie zarezerwowanego i czekam aż mi przyjdzie kasa za tego szokemela, ale jak tylko będe miała to wstawie 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 11:34
🤬 Zairka  🤬 zaklepałam tego lightcorda z herbem  😍 mam nadzieję że nie zawiodę się na jakości. i będzie się ładnie układał pod siodłem.
należy mi się taki prezent po tej cholernej i chorej sesji  😵 która wciąż trwa... więc spadam do nauki 😉
no i jak mi się uda finansowo to sobie sprawię owije granatowe takie jak ma monny białe  😁 dziewczyny wykonczycie mnie!
pominę już fakt, że u minerwy podoba mi się jeszcze kilka szmat. ale muszę najpierw nabyć ujeżdżeniówkę  😂
wątek zamknięty
sei a po co ujeżdżeniówka, lepiej nabyć więcej szmatek  😂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 11:44
ale muszę mieć pod o te szmaty wkładać  😁 a te co mi się podobają są w sam raz dl  😀iabeł:
siodła też już mam na oku. ale jeśli już to będzie to prezent od taty. więc trzymać kciuki żeby nie zmienił zdania i żebym znalazła odpowiednie 😉

dziewczyny jak dorwę się do mojego konia teraz po powrocie do łodzi to aż iskry będą szły! co najpierw focimy? chyba cottony bo one szybko do prania pójdą. nougat czy marone? 😂

musiałam...  😜 🤬
wątek zamknięty
sei pięknie  😍

a ja gdybym nie miała innych wydatków to poważnie zastanawialabym się nas ES light cord lub super light pro candy bo tam mnie kuszą i kuszą...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 czerwca 2011 12:51
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/45/1277#i zamienic na tego light corda? 👀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 12:53
hmmm trudne pytanie bo wam w tym moon super... no ale ten lightcord jest także obłędny  🙄
zairka jesli lightcord uklada sie rownie dobrze pod siodlem - zamien 😉
wątek zamknięty
Wybaczcie, że zamęczam was tymi pytaniami, ale chciałaby żeby Gery jakoś wyglądał w tym eurostarze  😁

lub granatowy:
[img]http://www.koniesklep.pl/Img.ashx?Id=2816&w=200&h=200[/img]

edit.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 13:23
granatowy jak dla mnie.
wątek zamknięty
sei
Ekstra ! Szarości są dla Was stworzone  😅

Geronimoo
Imo szary  😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 czerwca 2011 13:27
Geronimo ten szaru jest obledny dopiero na zywo, bo on jest stalowy  😜
wątek zamknięty
Precelek
merci  :kwiatek:
wątek zamknięty
zairka, armara- no też tak myślę, że on będzie najlepszy jeżeli już mam kupować euro stara, dzięki za pomoc  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Rodzicow nie oddam  😁

Geronimoo Bierz szary bedzie super  😉
wątek zamknięty
Pad + owijki Anky Navy        http://re-volta.pl/galeria/foto/41960
Pad + owijki Anky Teracotta (w rzeczywistości troche żywszy kolor)           http://re-volta.pl/galeria/foto/41959
Jak się podobają?  🙂
wątek zamknięty
k.o.n.i.a.r.a., drugi zestaw świetny 🙂 Wreszcie się jakichś porządnych fotek dorobiłaś! Tylko nie za nisko masz tego hanowera? Czy to kwestia ujęcia?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 czerwca 2011 16:46
k.o.n.i.a.r.a. w Terra super! W Navy też fajnie, ale nie ma aż takiego szału 🙂
wątek zamknięty
k.o.n.i.a.r.a. - w navy super  😜 zdecydowanie kolor dla siwego
wątek zamknięty
Livia, tulipan, Dzionka dziękujemy  :kwiatek:
Dzionka może być, że troche za nisko leży nachrapnik, ale zapinam go dość luźno, więc mógł się obniżyć. 😉
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
29 czerwca 2011 18:10
letnia wersja dwóch ES'ów
Stripe-in ebony/umbra/iceblue:

i light cord:


coś ostatnio szmatoholizm do mnie przemawia i mam ochotę na kolejny czaprak  😵
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 czerwca 2011 18:28
olciiik strip inie super ! Ten pad jest śliczny !

To ja wczoraj pakowałam się przed wyjazdem do Krakowa i mi zrobili foto z ukrycia jak gadałam z mamą  😁




chilli & Dekoracja 🙂



i to co przyszło z Holadnii 🙂


Sand mnie BARDZO zaskoczył jest MEGGGA gruby !




Pasiadaczki Oxblooda niech mi powiedzą czy to właśnie OXBLOOD  ?
wątek zamknięty
juliadna, co ja bym dała za tą czerwień...  😜 gratuluję zakupu 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 czerwca 2011 19:09
Cobrinha niestety bez owijek 🙁 ale damy radę 🙂 muszę  😁 ja polowałam rok.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.