tulipan

Konto zarejstrowane: 28 kwietnia 2009
Ostatnio online: 23 czerwca 2024 o 19:10

Najnowsze posty użytkownika:

Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: tulipan dnia 20 marca 2024 o 12:07
Masz aplikację FEI, albo na ich stronie bazę wszystkich substancji zakazanych i gamma oryzanolu już tam nie ma 😉 Co do testosteronu nie mam pojęcia, wiem że kiedyś gamma oryzanol był pozytywny na doping, a teraz już nie jest.
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: tulipan dnia 20 marca 2024 o 11:57
Gamma oryzanol nie jest na liście substancji zakazanych przez FEI
PSY
autor: tulipan dnia 28 marca 2023 o 08:56
Ja mam Staffika już 8 rok i przez te te wszystkie lata 0 agresji wobec ludzi. Wszystkie Staffiki jakie znam nie przejawiają żadnej agresji do ludzi, zero, NIC bo te psy naturalnie pozbawione są agresji wobec człowieka. Obcy może temu psu wejść do mieszkania i nie uświadczy niczego więcej poza radością. Dobrze wychowane psy tej rasy również nie są agresywne wobec innych psów, nie inicjują ataków, są odwoływalne w 100%. Oczywiście jeżeli się puszcza je samopas w grupie różnych psów i pozwala na samodzielne rozwiązywanie konfliktów to na pewno skończy się bitką. Tylko, że według mnie żadnego psa, żadnej rasy nie powinno się puszczać samopas do obcych psów w ramach zabawy. Zadziwia mnie ilu właścicieli psów to robi i do tego podchodzą do każdego napotkanego na spacerze psa, żeby się poznały, pobawiły, etc 😫 Ja jestem fanka TTB jako psów tkzw. do towarzystwa. Są na prawdę łatwe do ułożenia w porównaniu z innymi rasami, można się z nimi bawić w różne sporty, albo tylko spacerować i też się dobrze w tym odnajdą. Wystarczy tylko znać historie tej rasy i odpowiednio sobie tego psa wychować.
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: tulipan dnia 06 listopada 2022 o 10:27
Perlica, Key Flow Sensi Care
Końska Rewia Mody XV (2021)
autor: tulipan dnia 20 maja 2021 o 11:06
Taki efekt można osiągnąć robiąc klasyczne korki szyte, bez drucików 😉 Dużo zależy od budowy szyi, rodzaju i długości grzywy i umiejętności zaplatającego. Dla przykładu na moim gniadym ogierze z wielką szyją i długą, grubą grzywą oraz na moim rudym wałachu z krótką i cienką grzywą i cienką szyją. Tak się prezentowały po nocy, czyli drugiego dnia.
Jak dbać o plecy jeźdźca
autor: tulipan dnia 09 kwietnia 2021 o 19:35
Przede wszystkim trenowanie całego ciała - trening motoryczny, playometria, aktywne rozciąganie, poprawa własnych dysproporcji i wad postawy, zwiększenie świadomości ciała. Kluczem do dobrego jeździectwa (bezbolesnego) jest nie uprawianie tylko jeździectwa  😉
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: tulipan dnia 29 marca 2021 o 12:25
mindgame, nie wiem jak 2 miarki paszy z energią ok. 9 mogą rozwalać mózg, wydaje mi się to dziwne bardzo.


Zapraszam do mnie 🤣 Przestawienie z jednej paszy 9 na inną 9 dało kolosalną różnicę. Na tyle kolosalną, że z ''niespodziewanie odpalam wrotki co 10 minut na hali, którą znam jak własną kieszeń, mimo że pracuję 6x w tygodniu, chodzę na karuzelę i padok'' mam konia, na którym pierwszy wyjazd na czworobok po sezonie halowym był super miły, także że od razu pojechałam na stępa na tor  😉
Kącik Ujeżdżenia
autor: tulipan dnia 11 marca 2021 o 06:52
tulipan, Z tego powodu ? Przecież można przeciąć gumeczkę i już nie są przytwierdzone, trwa to 0,5 sekundy.

Dobrze,że mój koń nie potrzebuje nauszników, bo sama bym się denerwowała,że mu majtają, a planuje pojechać jakieś ujeżdżenie otwarte w tym roku, bo ma być na Partynicach.Ja nie potrzebuje gumeczki, mam wielkie, błyszczące, brylantowe i długie naczółki, które perfekcyjnie trzymają nauszniki i przy okazji świetnie wyglądają.

Proszę, na moim wybuchowym Boleczku:


Kącik Ujeżdżenia
autor: tulipan dnia 10 marca 2021 o 17:51
Nie mogą być przytwierdzone bo komisarz po przejeździe ściąga i sprawdza czy nie ma stoperów w uszach  😉 czy innej waty, kulek, itp.
Kącik Ujeżdżenia
autor: tulipan dnia 10 marca 2021 o 13:25
Mogą być wyciszające:

7.1. Nauszniki. Używanie nauszników jest dozwolone na wszystkich zawodach, mogą one również służyć do wytłumienia hałasu. Nauszniki nie mogą jednak zasłaniać oczu konia, natomiast zatyczki do uszu są niedozwolone, z wyjątkiem sytuacji opisanych w art. 428.7.2. Nauszniki powinny być dyskretne w kolorze i wzornictwie. Nauszniki nie mogą być przytwierdzone do nachrapnika.
7.2. Używanie zatyczek do uszu (stoperów) dla koni jest dozwolone tylko podczas ceremonii dekoracji.
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: tulipan dnia 24 lutego 2021 o 09:08
epka to nawet nie chce do nas wpaść w odwiedziny, pfff  👿
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: tulipan dnia 23 lutego 2021 o 20:14
Ententa i super pensjonariuszy!  😀
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: tulipan dnia 23 lutego 2021 o 13:18
PS: epk co to za stajnia o której mówisz od Tulipan?


Moja mała, kameralna stajnia tuż pod Wrocławiem. Na razie mam komplet pensjonariuszy bo aż dwoje, ale jak będę znowu kogoś przyjmować to na pewno dam znać na Facebooku i Instagramie 😉 Mamy halę, czworobok i tor do galopu na tip top podłożach, pastwiska (takie prawdziwe, trawiaste), padoki (na matach gumowych z bezpiecznym podłożem), ścieżkę przez las, myjkę z ciepłą wodą, ogrzewany socjal, solarium, codziennie sprzątanie boksów, ścielenie trocinami, siano do woli, przygotowywanie posiłków, przebieranie ochraniaczy i derek, itp. w cenie, monitoring, przystanek 2 minuty od stajni i 10 minut autem do placu Grunwaldzkiego  🙂

Zostawiam linka do social mediów
https://www.facebook.com/clarenasportsclub
https://www.instagram.com/clarenasportsclub/
Derki
autor: tulipan dnia 05 stycznia 2021 o 10:56
Jak z rozmiarówką derek Kentucky?
wrzody żołądka
autor: tulipan dnia 30 listopada 2020 o 13:55
Ja podawałam sukralfat z posiłkiem i działał bo widać było po zachowaniu konia. Zresztą na stronie piszą, że można podawać ze zwilżoną paszą, albo strzykawką po rozpuszczeniu, albo jako pastę na jabłku czy innym przysmaku.
wrzody żołądka
autor: tulipan dnia 11 października 2020 o 13:23
Tak, nawet przez wyjątkowych niejadków  🙂
wrzody żołądka
autor: tulipan dnia 11 października 2020 o 08:06
Ulcosan poleca dr Biazik, także sprawdzony i skuteczny  😉
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 23 września 2020 o 10:21
Ja mam Garmina Vivoactive3 i z czujnikiem tętna (też Garmina) mi się sprawdza super. Treningi mam zróżnicowane w tygodniu, czyli trening siłowy z elementami plyometrii i wytrzymałościowymi, jazda konna i kolarstwo szosowe (obecnie nie wyjeżdżam na zewnątrz, tylko trenażer i interwały). Dobrze zlicza kroki, a spalane kalorie też w miarę precyzyjnie, ale to obowiązkowo z paskiem na klatce, pomiarom z nadgarstka bym nie ufała. Średnio tygodniowo mam zapotrzebowanie na poziomie 2800-3000 kcal i tyle mniej więcej jem, także u minie te pomiary się sprawdzają. W dni nie treningowe 2300 kcal, ale i tak nabijam z 10 - 15 tys kroków codziennie, także są to dane w miarę realne. Natomiast co dla mnie najważniejsze to, że wszystkie aktywności mam w jednym miejscu, mogę sobie zawsze przeglądnąć dane z treningu i do nich wrócić. Jest wodoodporny, daje radę w stajni, tylko dotykowy ekran mi trochę przeszkadza bo lubi się włączać przy nieplanowanym dotknięciu np. rękawem podczas ubierania, itp.
PSY
autor: tulipan dnia 04 czerwca 2020 o 10:13
Wszystkie TTB mogą być agresywne w stosunku do innych psów, to jest niejako wpisane w ich historię. Trzeba bardzo uważać w czasie socjalizacji za szczeniaka i później mocno kontrolować każdą zabawę. U tych psów potrafi być przez parę lat spokój, aż się włączy guziczek w mózgu i z niewinnej zabawy wyjdzie zadyma, która na pewno im się spodoba. Im bardziej intensywnie, agresywnie i głośno, tym większy fun, a z tego coraz większe nakręcanie się i w końcu może się polać krew. Ja znam miłe TTB i znam nie miłe, przeważnie to kwestia wychowania, ale niekiedy przypadku bo po prostu pies się trafił grzeczny. Według mnie to nie są trudne psy do ułożenia, ale na pewno wymagają dużej świadomości ze strony właściciela i szybkiego wyłapywania i kończenia zabaw, jeszcze zanim zamienią się w bójkę na poważnie.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 27 grudnia 2019 o 20:20
Na słabsza jedna nogę to martwy ciąg na jednej nodze, pistol squat i goblet squat. No i wykroki  🙂
Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )
autor: tulipan dnia 17 października 2019 o 10:59
Mojemu szczególnie ciągłe pocieranie rękawem i rękawiczki do jazdy dają popalić.
Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )
autor: tulipan dnia 17 października 2019 o 10:49
Mały i z dużą ilości detali rozleje Ci się. Dobry tatuażysta, skoro się nie podjął.
Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )
autor: tulipan dnia 17 października 2019 o 08:38
Dajcie spokój, ja widziałam psa w kosmosie z 1000 razy na stronach różnych artystów 😉 Według tego, że kopiowanie to ZUO powinni zakazać oldschoolu, newschoolu i neotraditionalu. W końcu to w kółko te same wzory  🤔wirek: Co jest złego w inspirowaniu się? Dobry artysta zbierze wszystko co Klient chce i stworzy nowy projekt.
PSY
autor: tulipan dnia 08 października 2019 o 12:45
tulipan, jak smartini napisała. Plus, ja podstawowo karmię suchym, mokre wlatuje dodatkowo. Niestety, przy rozmiarach mojego psa mokre by wyszło 900zł ok :< a na barfa za cienki bolek jestem.


Super sprawa dla mnie w takim razie. Zrezygnowałam z barfa bo po przeprowadzce w mojej zamrażarce mieszczą się dwie paczki mrożonych warzyw i pojemnik lodów  😡 A w spożywczym jestem raz w tygodniu... Karmię puszkami wolfa + półwilgotną alpha spirit, więc ich gotowce będą super.
PSY
autor: tulipan dnia 08 października 2019 o 10:15
Chrupki też są bilansowane ogólnie, a nie pod konkretnego psa. Także na luzie da się suplementację na barfie ogarnąć. Myślę, że nieco więcej roboty jest przy psach chorych i starszych lub z problemami, ale to inna historia.
PSY
autor: tulipan dnia 08 października 2019 o 10:11
madmaddie a jak z kośćmi przy karmieniu gotowcami meatlove? Podawałaś?
PSY
autor: tulipan dnia 04 października 2019 o 09:57
wyglądają jak zmutowane staffiki  👀


Wypraszam sobie! Czarny podpalany u staffików jest niedopuszczalny  🤣 🤣 🤣 Ale ten hodowca ma też STB to może jakiś mezalians?  😎
PSY
autor: tulipan dnia 03 października 2019 o 09:28
Super patent z tym dziecięcym kojcem! Ja się przymierzam do drugiego stafiora, ale na wiosnę, także na pewno się zaopatrzę w takie kojo. Szkoda mi tym razem listw przypodłogowych  🤣
PSY
autor: tulipan dnia 02 października 2019 o 13:23
No właśnie niby słyszę o takich sytuacjach, ale jakoś nigdy mnie to nie spotkało. A tutaj mi ta babka wyskakuje z pytaniem co mój pies ma między nogami, zamiast zapiąć swojego na smycz. A te historie, które opisujesz, brrr. Aż mnie ciary przeszły na myśl o tym ugryzieniu w brzuch i amstafie goniącym dziecko  🤔wirek: Ostatnio też zwróciłam uwagę kobiecie z dwoma mopsami na smyczy, które na widok mojego psa zaczęły szczekać i warczeć, a właścicielka zamiast coś zrobić stoi i czeka aż ją ominę. Wydawało mi się logiczne, że skoro mój pies interesuje się czymś tak mocno, aż wchodzi na wysokie emocje to moim zadaniem jest odwrócenie jego uwagi i zajęcie go moją osobą, żeby nie budzić w nim agresji.
PSY
autor: tulipan dnia 02 października 2019 o 12:59
O co konkretnie pytasz? Ja nie adaptowałam w jakiś specjalny sposób, tyle że przez pierwszy tydzień nie zapraszałam nikogo, żeby psu nie robić dodatkowych wrażeń. Po przyjeździe pozwoliłam obejrzeć całe mieszkanie, pokazałam klatkę, pobawiłam się i tyle. Dwie pierwsze noce był płacz, ale po chwili przestawała i kładła się spać.

A ja mam pytanie z innej beczki. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać jak reagować w takich sytuacjach. Robimy z Sigi nasz standardowy, wtorkowy, poranny bieg. Generalnie suka ignoruje inne psy, nie podchodzi, nie wita się, nie zaczepia, nie szczeka. W jej głowie tylko BIEG Z PAŃCIĄ. Z naprzeciwka nadchodzi babka i coś gada, ale nie zorientowałam się, że do mnie. Dopiero jak ją mijałam to pyta czy pies czy suka, a ja na to co za różnica? Nastąpiła taka wymiana zdań:
Kobieta: NO DUŻA!
Ja: nie rozumiem...
K: bo jak pies to mój ugryzie!
J: to proszę zapiąć swojego psa na smycz i ubrać mu kaganiec.
K: ale Pani pies jest bez smyczy to czemu mój ma być na smyczy?!
J: ale mój pies nie gryzie ani suk, ani psów i jakbym widziała, że Pani idzie z psem na smyczy to bym swojego od razu zapięła.
No i odbiegłam ze swoim psem, jej oczywiście biegł z nami ignorując jej wołanie, więc się zatrzymałam, kazałam Sigi usiąść i dopiero ona była w stanie odwołać swojego psa. Na moje myślenie: jeżeli mam psa, który gryzie to po pierwsze nie spuszczam go ze smyczy w miejscach publicznych, po drugie zakładam mu kaganiec, a po trzecie biorę za niego odpowiedzialność, a nie liczę że wszystkie napotkane psy to suki i obejdzie się bez zadymy  🤔wirek: Czy to ze mną jest coś nie tak?

I kilka fotek z cyklu pracuję, żeby mój pies miał godne życieKońska Rewia Mody XIII (2019)
autor: tulipan dnia 01 października 2019 o 08:44
Miałam je w łapkach i faktycznie są grubo mniejsze.

tulipan czyżby błękitny komplecik w dobrym należał do Ciebie?  😉


Akurat niebieski leci z Equishopu  🤣 😎 Ale mam pomarańczowe i oliwkowe już przetestowane  🙂
Końska Rewia Mody XIII (2019)
autor: tulipan dnia 30 września 2019 o 19:50
Są spoko, tylko rozmiarówka mała. Starszy model miałam M na przód i L na tył, a aktualne Mki są duuużo mniejsze.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 02 września 2019 o 13:26
Ja też potrafię mieć skoki wody nawet po 2 kg z dnia na dzień. Miesiąc ważyłam się codziennie i zapisywałam pomiary i na prawdę potrafią być kosmiczne  🤣 Ze względu na rodzaj treningu, ilość snu, stres, fazę cyklu, ilość węgli w kolacji, itp.  🤔wirek:
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 02 września 2019 o 12:38
Ascaia a mierzysz się? Przy takich wodnych zawirowaniach waga bywa złudna no i działa zawsze negatywnie na głowę jak perfekt się trzymasz, a nagle 1 kg w górę bez powodu. Centymetry nie są takie chwiejne  🙂
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: tulipan dnia 02 września 2019 o 09:20
Hej  :kwiatek:
Poszukuje musli dla seniora (zaraz 27 lat ) potrzebuje jako dodatku do pasz urozmaicenia zastanawiam się nad  .Hilight Veteran Mix  ? A może karmicie czymś wartym uwagi ? 😉


Mój je na zmianę Veterana Saracena i Sixteen Plus D&H, obie polecam. Daję w połączeniu z Show Improverem i wygląda na 10 lat mniej  😉
PSY
autor: tulipan dnia 26 sierpnia 2019 o 10:51
A mi się pies zepsuł  🤣 Zaraz czwarte urodziny i staffik jakiś grzeczny, a ja się szykowałam że jej się w głowie poukłada po 10 roku życia  😜

W końcu ogarnęła się w biurze, tak że nawet na ludzi wchodzących do pokoju nie reaguje
Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )
autor: tulipan dnia 23 sierpnia 2019 o 20:55
Skullmaster, Voice of Ink, Rock’n’Roll, Kos sprawdzone przeze mnie i znajomych, możesz uderzać  😉
Derki
autor: tulipan dnia 20 sierpnia 2019 o 17:40
Pierz w pralce normalnie  😉
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 16 sierpnia 2019 o 20:12
Kenna - ciesz się czasem z rodzina, resztę posiłków dopasuj tak, zeby utrzymać deficyt kcal. A jak go przekroczyłaś to nie rozpaczaj i nie rób żadnych głodówek. Nie ma nic gorszego niż karanie się za nadprogramowy kawałek ciasta  🙂 Realnie nie da się całkiem wykluczyć słodyczy i przetworzonego jedzenia z życia, trzeba się z nim pogodzić  😉
Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )
autor: tulipan dnia 13 sierpnia 2019 o 15:12
Klimat ten, ale styl niestety nie. Ale zapisuję sobie bo jej maki są mega 😍
Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )
autor: tulipan dnia 13 sierpnia 2019 o 14:42
Help, kojarzycie kogoś poza Yvonne z Caffeine Tatto kto dziara w neo tradycjnym stylu, ale w klimacie słowiańskim? Przymierzam się do kolejnej dziarki i na razie wygrywa nasz wrocławski Pietro z R'N'R, ale szukam inspiracji. Ma być rękaw z kilku kompozycji współgrających ze sobą, bez koloru, maki, zboże i jakieś zwierze, może dziewczyna. Takie klimaty  😜
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 07 sierpnia 2019 o 12:36
Mini bandy prędzej czy później puszczają, mi ostatnio wystrzeliły przy monster walku, a później przed TV jak aktywowałam poślad. W ogóle od kiedy dostałam zalecenie od fizjo, żeby poprawić pośladki ze względu na kolana to nie dość, że gumy mi pękają to jeszcze w spodnie ledwo wchodzę tak mam spompowany tyłek i uda  🤣

Ostatnio sobie kupiłam mini bandy Tiguara i gumy HMS (chociaż miałam nadzieję, że już wyrzucę i będę się podciągać bez  🤔mutny🙂, ale jak się sprawdzają napiszę za kilka miechów.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 27 czerwca 2019 o 08:10
Też nie znam syndromu nie jedzenia w upał. Dzisiaj na siłowni się chłopaki zachwycali jak to im redukcja idzie bo im się jeść nie chce przy tej pogodzie, a mnie ogarnął gromki śmiech  🤣 Może odrobine mniej głód doskwiera, ale nie aż tak, zeby posiłek opuścić  😁
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 24 czerwca 2019 o 15:49
A ja wróciłam wczoraj z Izraela i od dzisiaj znowu mini ścinka. Najpierw pozbędę się wody, a potem kolejne 1-2 kg tłuszczu i kolejny wyjazd 🙂

Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 16 czerwca 2019 o 13:57
Ascaia - wydawało mi sie, ze nie muszę za każdym razem dodawać formułki: chyba, ze ktoś ma próblemy hormonalne lub inne zdrowotne, które komplikują ten proces i jest wyjątkiem od reguły  😉
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 16 czerwca 2019 o 11:11
O, właśnie te badania. I fajnie opisana cała koncepcja. U mnie się sprawdzają diet breaki, aż się zdziwiłam jak dobrze organizm zareagował. Dużo bardziej wole 2-3 tygodnie na 0, niż cheat meale.

Bush mi chodzi o to, ze jeżeli czyimś celem jest spalenie jak najwiecej kalorii to lepszym wyborem będzie rower lub bieganie niż trening siłowy. Z tym nie da się dyskutować. Ja nie wnikam w to co kto robi ze swoim wolnym czasem bo tak na prawdę to jak się chce schudnąć wystarczy mniej żreć. Jak ktoś nie ma czasu na aktywnośc to powinien tez trochę zaoszczędzić na ruszaniu żuchwa  😉 A jak chce dużo jeść to musi sie dużo ruszać.

Ja trenuje siłowo, ponieważ 15 lat jazdy konnej zrobiło mi niezłe dysproporcje mięśniowe, a do tego mam kilka wrodzonych wad postawy, które trening siłowy pięknie prostuje. Np. uniknęłam operacji rekonstrukcji wiązadeł w kolanie i operacji barku  🙂 Wygląd to dla mnie dodatek, dlatego moje podejście do odchudzania jest bardzo luźne. Bardziej interesuje mnie żywienie niż skrajne odtłuszczenie. 

Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 16 czerwca 2019 o 10:31
Wezcie pod uwagę, ze na redukcji spada nam neat i po chwili zachodzą adaptacje metaboliczne. Nagle okazuje się, ze moje 0 z 2500 spadło do 2350 bo organizm sobie przyoszczędzil tu i tam. Wtedy nawet trzymając dietę mamy mniejszy deficyt. Dlatego ja wole dołożyć aktywność niż mniej jeść. Siłowy zawsze 4 razy w tygodniu i koń 5 razy. A już najlepiej jest wejść na 2-3 tygodnie na 0. Czytałam badania, gdzie dwie grupy redukujące były podzielone na tych co robią ciągła redukcje i tych co robią w systemie 4 tygodnie tną, 2 tygodnie na 0. Ci drudzy zgubili % więcej tłuszczu.

Trening siłowy nie służy do spalania kalorii. To się robi dieta lub inna aktywnością.


Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 15 czerwca 2019 o 13:23
Bieganie i rower to chyba top 2 opcje cardio na spalanie. Ja lubię jedno i drugie, przy czym rower jest dużo łaskawszy dla moich skontuzjowanych kolan  🙂 Trening siłowy jest do rzeźbienia sylwetki, ale deficyt kaloryczny raczej niewielki daje. W porównaniu do np. biegania.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 14 czerwca 2019 o 12:34
Meise jadłospisy na pewno są fajne, zawsze jak miałam gotowe diety rozpisane to lubiłam te pomysły na posiłki właśnie. Dzięki temu zakupy proste i gotowanie bez kombinowania. Także tutaj Cię rozumiem w pełni 🙂 A wiedzę mam taką trochę ponad podstawową, po prostu interesuje mnie szeroko pojęte żywienie i to jaki wpływ ma jedzenie na nasze ciało. Eksperymentuje na sobie, trochę czytam badań i opracowań i tak sobie wypracowuję nawyki i schematy. Trafiam na różnie ciekawostki związane z żywieniem sportowców i uczę się swojego organizmu. To lubię najbardziej  😀 Co do ABS to tak. Generalnie brzuch to była moja najmocniejsza partia jak zaczynałam na siłowni, właśnie od jazdy. W zasadzie większość elementów steruję brzuchem, także jakbym się na maksa odtłuściła to by pewnie kaloryfer wyszedł. Ale za bardzo lubię moją tkankę tłuszczową i tak mam tylko delikatny zarys mięśni 😁
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: tulipan dnia 14 czerwca 2019 o 12:05
Fajnie, że jesteś zadowolona i przede wszystkim dobrze czytać, że masz już diagnozę  :kwiatek:

A ta dieta to jakaś kolejna wariacja na temat detoksów i diety wysokobiałkowej, żeby szybko zgubić pierwsze kilogramy (wody i glikogenu). Spokojnie mogłaby się składać z 4 i 5 fazy, ale wtedy byłaby po prostu dietą  😉 W skrócie 1g węglowodanów wiąże 4g wody i to cała magia tych pierwszych, szybkich efektów diety. Dlatego masz fajny brzuch bo Ci się forma odsłoniła 🙂 Ja potrafię z dnia na dzień "przytyć" o rozmiar spodni jak się najem węgli i tak samo potrafię "schudnąć" jak je obetnę. Piszę to tylko, żebyś miała świadomość co to za mechanizmy.