Howrse gra :)

Poszło na sisisęx3 ; )
enselle, może następnym razem się uda 😉
Swoją drogą latały mi TYLKO 2 balony, na dodatek w różnych dniach.
Ja też miałam tylko 2 baloniki przez 2 dni ;/. Myślałam, że więcej będzie ich latać...
Rydon: Koleżanka mówiła, ze to zależy od tego ile się siedzi i ile stażu się ma. Ja od założenia nowego konta mam 4 dni stażu i dostałam 4 balony, a jakoś długo nie siedzę.
Szukam osób do hodowli fryzów. Ma ktoś dobrego ogiera? Moja klacz dogania elitę 😉.


mój ma UM904
Wstawiał ktoś pracę na Czarną Perłę kiedyś?
Potrzebuję pomocy co do formatu. Wkleiłam konia na to tło, zapisałam a gdy próbuje wczytać już na howrse, jest informacja, że błędny format
Bardzo proszę o pomoc  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 sierpnia 2011 23:54
Folgując swoim paskudnym żądzom chciałam Wam się pochwalić moją pierwszą stworzoną( i już wysłaną! 😀 Czeka na akceptację :>😉 maścią i jednocześnie pierwszym rysunkiem w GIMP'ie 😀
Co o tym sądzicie? 🙂 Mogę nieśmiało liczyć na jakiekolwiek głosy podczas losowania...?  :kwiatek:
super Ci wyszło
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 sierpnia 2011 10:12
Czarownica, a ten koń się nie przewróci? No chyba że to jakiś dziwny inochód 😎 Rysunek fajny tylko poza mi nie pasuje, ja bym zrobiła tak jak w kłusie czyli podniesione nogi naprzemienne 😉
enselle, ja mam staż dosyć wysoki, a na howrse siedzę długo, więc kto wie, może im krócej siedzisz, tym wiecej dostajesz : D
CzarownicaSa, świetna ta Twoja maść 🙂 A na te nogi można przymknąć oczy po prostu ;p

Aaa, mam jakieś wybrakowane Coby, co krycie to moje klacze rodzą ogierki...
Na kanadyjskim Howrse:

You have won...
Find out now what you have won with the horn of plenty...
Made-to-measure bridle
800 Equus
5 turnips
3 aging points
Sapphire: Keep an eye out for it. It should be arriving very soon!
2 caloric mash
http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?cheval=4290031 - fajna klaczka na sprzedaż. 🙂.
Pilnie potrzebuję dwóch kuponów lub gryfa. Wymiana lub oddam kiedyś jak zarobię na nie! Błagam, błagam, błagam! ;D
Rożek 😅 a klacz pokryta o 18:23😲9
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=4300088
A u mnie już drugi dzień żadnego rożka..
Ha! I mi też urodził się rożek! W końcu! 😀
http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=4287586

No, to teraz zbieramy rogi 🙂 Albo kupony 🙂 Za dwa dni powinna być nowa promocja 🙂
Pilnie potrzebuję dwóch kuponów lub gryfa. Wymiana lub oddam kiedyś jak zarobię na nie! Błagam, błagam, błagam! ;D


mam gryfa
Jasnowata zły link.
kto się zajmie moimi rożkami dziś i jutro?  :kwiatek:
Ja też mam gryfa.
Gospodarstwo hodowlane: Zdobądź 1,20 potencjału genetycznego w czasie zabaw z dwoma źrebakami, które wyhodowałeś

Nr 69
Gospodarstwo hodowlane: Wyhoduj jednorożca

Nr 63
Handel: Sprzedaj konia za, co najmniej, 1 Kupon

Fajne zadania żadnego nie umiem zrobić  👿       

mimi11mimi wysyłajcie zaproszenia 🙂 i napiszcie jak zrobić Gospodarstwo hodowlane: Zdobądź 1,20 potencjału genetycznego w czasie zabaw z dwoma źrebakami, które wyhodowałeś
ej hallo ludzie muszę wykonać zadanie żeby sprzedać konia za kupon więc tak .... ja wam sprzedam Dami za 1 kupon bo ma KF a ja wam oddam złote ostrogi i konika morskiego piszczie na howrse nich mimi11mimi
Złapałam róg obfitości w balonie 🙂 Kto chce, kto chce? Kto pierwszy ten lepszy 😀
ja chcę ! 😀 na zaćjesz 😀
Mam w balonach siodło i rzepę, jacyś chętni?
Ja chcę! Na sisisax3 . 
Was też tak ciągle wylogowuje z gry, czy to tylko mój laptop?
U mnie jest okej, nic się nie wyłącza.

Rydon: dzięki za punkty dorastania  🙇 były mi akurat potrzebne  😉
Nie ma za co 😉 W końcu mogłam sie odwdzięczyć ;d
Bazik, u mnie wszystko jest ok cały czas.
Kto chce Laury Dafne?
Bazik, wylogowuje, niestety jakis błąd chyba sewerów, większośc ludzi tak ma, ja sie logowałam przez google i szału mogłam dostać, nie zdążyłam  cokolwiek zrobić a juz byłam wylogowana, weszłam przez Mozillę i jest troche lepiej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się