Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

ita- mogłabyś podać ulicę? Bo się jeszcze bardzo nie rozeznaję w terenie  😡

tam chyba nie ma ulicy, sama nie wiem
to jest osiedle ugorek, stare kino obok lewiatana
musisz dojechać na 124/424 na przystanek ugorek i idziesz wprost na lewiatana i po prawej masz ciucholand
angie560 możemy się wybrać razem, to koło mojej babci 🙂
Dzięki za info 🙂
Ktoś się pytał o grawera
WAGRAF na ulicy Pędzichów ( przy Długiej )  oferuje grawerowanie
Ja pytałam.Dzięki  :kwiatek:  Trafiłam koniec końców do dziadka na Szewskiej.

A odnośnie jedzonka dobrego/niedrogiego,to polecam bar w budynku Sądu,ul.Przy Rondzie 7  😁 Z racji częstego przebywania korzystam.Pyszne sałatki,zestawy lunch.Świeże i niemałe.
Dziewczyny poszukuję dla kolegi Włocha, który przyjeżdża na erasmusa pokoju ale wg niego KONIECZNIE w ścisłym centrum miasta. Pokój na 6 miesięcy, jest gotów za nie płacić do 1000zł, byłabym wdzięczna za wszelkie informacje, jakbyście miały jakąś taką wiadomość 🙂
Jak bardzo ścisłe centrum wchodzi w grę? Mój chłopak w zasadzie ma wolny pokój, i planuje wynająć, okolice parku wodnego...
tak ścisłe, że nie dalej niż 5 minut na nóżkach do rynku (Basztowa to było już za daleko 😉 )
tak ścisłe, że nie dalej niż 5 minut na nóżkach do rynku (Basztowa to było już za daleko 😉 )


skoro basztowa za daleko to może kryptę w mariackim wynajmie... będzie mieszkał na samym rynku wtedy albo kram w sukiennicach?
😜
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 sierpnia 2011 10:15
😂 😂 😂 Ita - padłam  😂 fakt, niech kryptę wynajmie..tylko czy mu tysiąc styknie?? 🙄
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 sierpnia 2011 11:07
Czy jest tu ktoś kto mieszka z Zakopanem lub bywa w miarę często?
Potrzebuję pomocy, chciałabym żeby ktoś sprawdził coś dla mnie w jednym sklepie na Krupówkach.
:kwiatek:
Ada napisz na PW o co chodzi, koleżanka powiedziała, że jak będzie w ten weekend na Krupówkach to chętnie sprawdzi 🙂
Ja będę w Zakopcu niedługo, ale wątpię, czy będę na Krupówkach - no chyba, że to mega pilne...
Czy ktoś z Krakusów wybiera się w poniedziałek lub wtorek w stronę forumowej Metki?
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 sierpnia 2011 15:31
Kaktus, poszło pw  :kwiatek:
szepcik, dzięki  :kwiatek:, na razie poprosiłam o pomoc Kaktus, zobaczymy co ona zdziała  😉
przekazałam już rano koleżance, pisała, że jest w Nowym Targu ale postara się wpaść też do Zako 🙂
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
28 sierpnia 2011 08:41
Czy ktoś z Krakusów wybiera się w poniedziałek lub wtorek w stronę forumowej Metki?

dziś moja koleżanka jedzie 🙂
Tusia, jaką szkoda, że tak późno napisałaś. Szukam transportu do Met albo dobrej duszy, która pomoze mi w dworcowych przesiadkach.
Sprawdziłam na stronie e-podróżnik. Mam bus o 14. Nazwa przystanku początkowego to Kraków R.D.A. Co to znaczy?
Regionalny Dworzec Autobusowy 🙂 czyli zasadniczo ten, koło Głównego, pociągowego
No to super. Nie powinnam zabłądzić.
Gdzie kupuje się bilety? W jakiejś kasie czy u kierowcy?
Jeśli jedziesz busikiem to na pewno u kierowcy 🙂
abre, Zależy od przewoźnika, nie wszystkie można kupić w kasie. Ale, o ile zostały miejsca, chyba wszystkie można kupić u kierowcy 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 sierpnia 2011 10:50
Kaktus,  :kwiatek:
Dzięki 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
02 września 2011 15:26
A do jakich klubów warto zajrzeć? Muzyka najchętniej house'owa, chcętnie coś współczesnego. Mogą być lansiarskie 🙂
Cień, Prozak, Rdza - te polecam najbardziej 🙂
W Atmosferze i Aferze bywa fajnie, ale ciasno no i często średnia wieku jest ok.18 😉
Lubię imprezy w Gorączce, tam zawsze fajna muzyka, zawsze się dobrze bawię.
Kolebka- w kręgu barmanów, klubowiczów itp Gorączka potocznie nazywana jest rzeżączką 😉
Jeżeli chodzi o lansiarskie kluby to na pewno Frantic i Base, następnie Cień, Rdza, Hedonic, InBlanco (kolejność przypadkowa) a na dobitkę Kitsch 😉
Na Kazimierzu to Taawa, chociaż chyba podupada, a ostatnio fajne imprezy odkryłam w Pozytywce 🙂
o tak tak,wpadłam przypadkowo(po dłuuugiej przerwie)do Pozytywki i powiem,ze miło.
Na Kazimierzu Opium organizuje fajne imprezki w pt i sb,warto sprawdzić.
Z rockowych polecam Kazamaty na Dietla.
Natomiast JazzRock jakos podupadł czy mnie się tylko zdaje?  🙄

Który klub polecacie dla takiego grona wiekowego ok 30tki  😁 ? Wpadają do mnie znajomi z Płocka i nie bardzo chce ich zabrać do Gorączki czy Prozacka,gdzie małolatów full i tłum,zaduch,chamstwo. Hmmmm... coś z kulturką potrzebuję  🤣
jazz rock stał się bardzo komercyjny i tylko w niedziele warto tam przychodzić...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się