Howrse gra :)

aha bo ja sprzedaję właśnie takie luzytany po 50-60tys
mimi:Ile razy trzeba tłumaczyć, żebyś zrozumiała?  😵
Popatrzcie jaką super prezentacje zrobiła mi wabankowa 🏇 👍
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=108679
czemu tak było napisane " dla limonkowej " ?
eee niewiem. juz napisalam do Autorki🙂
pomoże ktoś ?
wygrać 30 zawodów + postarzyć trochę konia z OM, do wykorzystania jest 6 CO 🙂
ChemiK, Ja cie przepraszam ale śmiech mnie dopadł jak wleciał mi z hukiem konik a tu potem taka piosenka  👍 Pod tym względem wymiata  😁
Ja jak na razie zrobiłam 2
Moja: http://www.wix.com/izabela2701/berta
Cierp1enie: http://www.wix.com/izabela2701/rosolowa

tylko nadal nie wiem jak wstawić w okno howrse, na razie podlinkowane siedzą  🙁
Alabamka Twoja prezentacja jest super. szczegolnie pierwsza strona!!
Bosz, ja zaraz wybuchnę! 👿
kupiłam konia z zj na sprzedażach za 1 kupon, a teraz jakieś dziecko neo do mnie wypisuje, że mam jej oddać tego konia, bo osoba od której go kupiłam okradła ją! -.- trudno! co ja matka teresa z kalkuty? że będę jeszcze tracić kupony bo dzieciak dał się oszukać?
i jeszcze teraz 10 jej przyjaciółeczek mi przysyła non stop wiadomości ODDAJ JEJ KONIA!!!
Masakra... Chyba zgłoszę do moda, bo się nie da. Co zablokuję to z innego konta mi ktoś pisze. -.-
albo jej multikonta. niedaj sie. Ty masz konia uczciwie
No właśnie o to chodzi. Że sobie spokojnie jak gdyby nigdy nic, kupiłam konia z zj (kolekcjonuję właśnie konie z jabłkiem), a teraz ona mi tu szczeka, że jestem arogancka, bo jej nie chcę oddać konia.  🤔wirek: Chyba nawet nie zna znaczenia tego słowa. Powiedziałam jej, że jak go chce, to niech stawia na stół 2 x objęcia i koń do niej wróci. Ona mi sto minek pod tytułem "ja puaczeęę 🙁(((" wysyła i non stop pisze, że kocha tego konia i go chce... -.-
dzieci neo na howrse  :/ 🤔wirek:
Pogadam jeszcze z nią chwilę, a jak nie poskutkuję, to naprawdę napiszę do moderatora. To nie była moja wina, że dała się oszukać, kurczę no!
nooo..

Legion, nie chcesz mi pomóc jeszcze raz ? 😀  :kwiatek:
Legion, to raczej jej multikonta tak się dopominają, albo chce wyciągnąć konia z powrotem i sprzedać do kolejnej osoby, żeby ją też wzruszyć opowiastką o kochanym koniku, okrutnie jej odebranym. :/ Bo żeby aż tak się przywiązać do paru pikseli na krzyż, to trzeba mieć naprawdę coś z głową. 🤔wirek:
Dunka, nie bardzo teraz mam czas... Rozmnażam fiordy, żeby jeszcze jakieś dzisiaj Paci przesłać. Ale nic porządnego mi się nie chce urodzić.. ;/
Minka, też myślę, że to jej multikonta. Ale możliwe, że oszukano ją naprawdę. Bo patrzyłam w zmianę właścicieli i było że ona sprzedała komuś tam za 500 equus na zarezerwowanych, a ten ktoś mi za kupon. Miał jej coś tam dać. ale trudno, to nie jest mój interes... Nie oddam jej go.
Alabamka Twoja prezentacja jest super. szczegolnie pierwsza strona!!

Oj, dziękuję  😡
Sama się sobie dziwie, że nawet "spoko" wyszła a robiłam ją od 3 do 5 w nocy.
Muszę coś zrobić z tandetnymi stronami bo przy głównej wyglądają strasznie  😁
rumka   niezbadane są wyroki boskie
25 sierpnia 2011 20:51
A ja pięknie proszę o gratulacje x 3 na czika1-0 , będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Legion, a nie lepiej zablokować te konta? Ja bym tak zrobiła 😉
Mitery, jej konta zablokowałam, zostawiłam jeszcze ją, chcę wiedzieć co wymyśli jeszcze. Najwyżej zablokuję, na razie milczy. Najpierw powiedziała, że sprzedała ją graczowi X, który miał jej w zamian dać konia Y, a później mi powiedziała, że jej się pomyliło, bo zamiast do gracza V wysłała onia do gracza X... Żenua.
Dziecko neo namber tu:
"witan zakupilem od ciebie konia i niestety nie zadzialalo i nie zaliczylo mi puzli wydalem 4 kupony i nic z tego nie mialem licze na to ze choziaz dwa kupony mi oddasz"
Hah, liczy, że mu oddam.  😂 Mógł uważniej czytać zadania...
pomoze mi ktoś znaleźć ukryty element ?  :kwiatek:
Paciu, wystawiłam konia. Udało mi się wreszcie coś wyhodować. -.- Wyblupuj ją.
a ja dziękuję Alabamce za moją prezentację
a ja dzisiaj się zorientowałam że mam Coba własnej hodowli z objęciami tylko dałam mu wodę młodości i teraz siedzę i się męczę bo go postarzam a ma dopiero 15 lat  🙄
PILNIE ! Ma ktoś pożyczyć objecia ? Oddam w poniedziałek, bo mam ich 11  😜
Cierp1enie: http://www.wix.com/izabela2701/rosolowa


Ja się nie znam i mogę mylić, ale czy konie angielskie to nie są raczej pełnej krwi, zamiast czystej? 👀
Bardzo możliwe, w ogóle nie interesowałam się tą rasą nigdy. Zaraz zmienię, dziękuję za wyłapanie błędu  :kwiatek:
Tak, mówi się pełnej krwi angielskiej. 😉
Coś mi się tak kołatało, ale w rasach orłem nie jestem. Dzięki za potwierdzenie. 🙂
W końcu folbluty  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się