Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 sierpnia 2011 17:32
croopie super🙂 w sumie nie liczylam procentow wiec tak wzielam to ze to ten rabat 😉 juz sie nie moge jej,a wlasciwie dwoch doczekac choc ubolewam, ze nie bylo czekolady. ale niebieski da sie przezyc🙂
domiwa, 134 z 269 to 50 % 😉
Ja też zamówiłam dwie, jeśli będą fajne, wezmę więcej. Bardziej nie mogę doczekać się ogłowi 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 sierpnia 2011 17:51
hehe no fakt. jakos z gory ta cena mnie tak sklonila, ze juz nie liczylam. A oglowia polecam. Mam w sumie jedno ale ciagle jest super.
No i szkoda ze na 145 sie konczy bo bym miala paru chetnych ale na wieksza niestety.
Dava   kiss kiss bang bang
28 sierpnia 2011 18:05
Pasiak 145 jest mały (mój koń nosi taki rozmiar a pasiak z Hooks'a ma 155 i jest ok.)
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 sierpnia 2011 18:26
No niestety teraz nie bylo w ofercie 155.
Czy ktoś z Was zamawiał z Hooksa derki zimowe? Jak wygląda rozmiarówka? Czy 155 faktycznie wypada jak polskie 155? 🤔
DZIEWCZYNY - w HOOKSIE jak krowie na rowie - 3 opisy pod rabatem 15%, wystarczy kliknąć dla pewności - TYLKO kaski, oficerki i kamizelki ochronne obejmuje!

a Equi jeszczei niedostępna, co i tak nie zmienia faktu, że rabat obejmuje ww, a to co przecenione np pasiak polar po prostu takie jest i już
już jestem, dostałam listę osób od Endurki, osoby, które nie dostały pw z brakami-całe ich zamówienia są kompletne, kurs walut należy brać stąd:
http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/kursy_walut/kursy_walut_aktualne/main
kurs wynosi obecnie 0.4694 , czyli przyjmijmy 0,47 PLN. Osoby, które nie dostały jeszcze nr konta, proszę o kontakt
Lista dziś idzie do hooksa i  NIE MA możliwości domówienia czegoś po tym terminie
asds   Life goes on...
30 sierpnia 2011 15:09
mi sie sprawa wyjaśniła...ogłowie mi wyprzedali...🙁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 sierpnia 2011 20:56
Ode mnie pw poszlo jak cos bo nie wiem czy nie zaginie w czasoprzestrzeni 😉
Equi poprosze o kontakt poniewaz do tej pory nie otrzymalam zwrotu pieniedzy za towar ktory do mnie nie doszedl.
Nie odpisujesz tez na pv dlatego pisze tutaj.
Czekam na kontakt.
odpisałam Ci, musiało nie dotrzeć, jak nie odp pisz na maila, zawsze pewniej 😉
Co do naszego zamówienia poszło do hooksa, teraz czekam na resztę wpłat i mam nadzieję, że paczka będzie u nas w przyszły piątek  😅
chciałam tylko uzmysłowić osobom, które będą zwlekać z zapłatą, że rzeczy z promocji szczególni są ograniczone i im później wpłynie kasa, tym większa szansa, że się wyprzedadzą wcześniej i znów będą braki :/
ash   Sukces jest koloru blond....
01 września 2011 10:04
ile osób potwierdziło zamówienie? dużo nas jest?
15 osób, do teraz 3 przelewy :/
Dava   kiss kiss bang bang
01 września 2011 10:33
No to powodzenia, jak szybko wszyscy nie wpłacą to pożegnacie się z promocyjnymi rzeczami  i później znowu przez 5stron wątku będzie pisane co nie przyszło i dlaczego i kto komu jeszcze kasę wisi  😀iabeł:
ash   Sukces jest koloru blond....
01 września 2011 10:34
masakra!!!!! 👿 👿
ash   Sukces jest koloru blond....
01 września 2011 10:35
mam nadzieję, że equi poda jakąś ostateczną datę czekania na kasę!
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 września 2011 16:23
Ode mnie przelew poszedl wczoraj jak dostalam dane do niego wczoraj🙂 a kto jeszcze nie zaplacil?
chyba łatwiej byłoby powiedzieć kto zapłacił  😎

ale moze od rana coś jeszcze doszło...
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 września 2011 17:33
😉 no w sumie moze i racja.
dzisiaj doszło kolejne 5 przelewów, mam nadzieję że jutro dojdzie reszta, jeden idzie pocztą, więc trochę potrwa-ale za ten najwyżej założę
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 września 2011 20:56
Equi mysle, ze odrazu pisz od kogo doszly i na kogo czekamy.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 września 2011 07:42
Pocztą to idzie mój, ale jest juz w drodze od wczoraj wiec mam nadzieje, ze gora w poniedziałek pieniadze beda u equi. Wplacalam w zasadzie od razu po otrzymaniu danych do przelewu  😉
Przelew zrobiłam dzisiaj rano, nie wiem czy dojdzie jeszcze dzisiaj, ale jeśli nie, to w poniedziałek 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 września 2011 17:29
Czyli jak wyglada sytuacja?Powiedzmy mamy 2 przelewy w zawieszeniu, ale od uzytkowniczek, ktorych mysle mozna byc pewnym🙂 a reszta?
Ode mnie przelew poszedł wczoraj.
i jak się sprawy mają? na ile przelewów jeszcze czekamy?
chciałam tylko uzmysłowić osobom, które będą zwlekać z zapłatą, że rzeczy z promocji szczególni są ograniczone i im później wpłynie kasa, tym większa szansa, że się wyprzedadzą wcześniej i znów będą braki :/


Właśnie zobaczyłam na stronie Hooksa, że nie ma już w ofercie derki, którą zamówiłam 🙁 Tak więc uwaga jak najbardziej słuszna.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
04 września 2011 18:48
yyy jakiej??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się