... ślub :) ...

maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 września 2011 15:56
Dzięki wielkie! Też oglądam, oglądam i trochę żałuję, ze to już po... Ale chyba plenerowe będą jeszcze fajniejsze, mieliśmy super miejscówkę i fajne pomysły
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 września 2011 17:36
Dzisiaj jestem po przymiarce sukni ślubnej...  😜 Udało się ! Kieca która była zakupiona w styczniu tego roku jest na mnie dobra 😀
Przeżyłam nie mały horror z moją przemianą materii 🙂 (Przez  gromadzenia się tłuszczu na moim brzuchu  :hihi )
Raz brakowało mi 12 cm , innym razem 7 cm aby zapiąć zamek.
Suma sumarum nie będę musiała sobie niczego odsysać ( chociaż przydało by się )😀 ani zakładać pasa wyszczuplającego :P Jakoś to nam zgrabnie dzisiaj wyszło :P 🙂
Do kiecy dorobione będą jeszcze ramiączka ( dzięki temu pierś pójdzie nieco w górę :P ) , bardziej rozkloszowana halka i  fajowe pod ten styl bolero 😀 Nie wspomnę o prasowaniu 🙂

I mi ogromnej przeciwniczce różowego przyszło brać ślub w stylu - pink  😁 życie bywa przewrotne 🙂 Nigdy nie mów nigdy  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 września 2011 17:48
Żabeczka - ale za to jaką miałaś motywację! Brawo! A suknia ma coś w sobie.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 września 2011 17:48
dzięki 🙂
zabeczka17, piękna!!!! mi zabrakło odwagi na coś bardziej wymyślnego i stanęło na tym, że będzie skromnie 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 września 2011 18:44
Pegasuska Ale ty w dniu ślubu wyglądałaś prześlicznie. Szykownie z gracją jak dama 🙂 a ja ... wyjdę na postrzeloną wariatkę która łamie wszelkie standardy 🙂

ps. do tej pory nie mogę uwierzyć w to że jednak się w nią wcisnęłam 🙂
zabeczka17, aby tobie się podobało i abyś czuła się dobrze!!!! a reszta niech tam sobie gada takie ich prawo. A mi się twoja suknia podoba 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 września 2011 19:26
😎 spoko nigdy nie patrzę się na to  co powiedzą inni 🙂
hahaha mam to samo motto🙂
Jestem,wróciłam już jako mężatka,narazie nie mam weny pisac co sie dzialo,ale powiem Wam że bylo suer warto było to przeżyc
Dodaje jedna fote i znikam
Kocie, wygladasz pieknie 🙂 śliczna suknia  😀 wszystkiego najlepszego 🙂
Kot - wyglądasz bajecznie, jak księżniczka co uciekła z bajki 🙂 piękna suknia, fryzura
no super super
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 września 2011 00:14
kot super 🙂 wszystkiego dobrego

zabeczka17 powiem Ci, że też jakoś nie bardzo lgnę do kolorowych sukni 😀 ale ta jest śliczna 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 września 2011 07:02
Kot, gratulacje 🙂 i wszystkiego najlepszego!

Mi sie podobaja kolorowe suknie 🙂 sama poszlam jednak w biel, ale mialam duzo czerwonych dodatkow , wiec calkiem klasycznie nie bylo. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 września 2011 07:07
zabeczka17,  kupiłaś za małą sukienkę ?
kot, ślicznie i elegancko wyglądałaś 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
22 września 2011 08:04
zabeczka17 jak już mówiłam wcześniej, kiecka super! Ale powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż takiego WOW!  😅
kot ślicznie wyglądałaś!

maleństwo chwal się plenerem, który jest mega boski! 💃 💃
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 września 2011 08:05
kot - przepięknie! Więcej!

Uwaga uwaga - sesja plenerowa! Zdjęcia masakrycznie pozmniejszane, ale ducha widać.











fotograf: "dobrze, dobrze, strzelajcie do psa!" (ofc udawaliśmy, pies był mega namolny i chciał, żeby mu wciaż coś rzucać)







Można się zachwycać  😎
maleństwo, bajeczne!!!! aż brak mi słów🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 września 2011 08:16
Dziękuję. Warto było czekać, hehe
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
22 września 2011 08:19
zabeczka17, Kieca śliczna, i masz rację z tymi ramiączkami. Będzie idealnie.
Kocie bardzo elegancko wyglądasz, wszystko dopięte na ostatni guzik i pięknie zgrywa się w całość. No i Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia.
maleństwo, szczena mi opadła, sesja świetna. I ta góra sukni, bardzo mi się podoba.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 września 2011 08:25
super malenstwo! 🙂
maleństwo, jak ty przepięknie wygladasz!!!!!!! Kwitniesz kobieto!
kot, gratulacje!! 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 września 2011 09:08
Bardzo dziekuje wszystkim  za opinie🙂 to i tak  dopiero stan sorowy bez dodatkow. efekt z bolerkiem bedzie zupelnie inny 🙂

JARA tak przyznaje sie bez bicia klamalam i zacisnelam zeby.
kieca w stycniu byla o dwa rozmiary za mala. pozniej byla prawie dobra w kwietniu znowu za mala. w koncu zacisnelam posladkí przeszlam konkretnie na dukana. I efekt mam taki jak na fotkach 😉

kot- moje gratulacje wygladalas bardzo kobieco 🙂

malenstwo- sliczne fotki bardzo efektowne 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 września 2011 11:55
Dzięki dziewczyny! Bardzo miło mi to czytać.

armaquesse - wiesz, to jeszcze na oparach szczęścia ślubnego, teraz już pomału dopada mnie rzeczywistość :p
No to ja was jeszcze pomęczę ostatni raz paroma nowymi zdjęciami i spadam obserwować nowe fotorelacje przyszłych żon 😉
ze świadkami

takie troche dziwne...


trzeba złowić kolacje dla męża 🙂


to mi się bardzo podoba


mały fotomontaż 🙂




i takie które pomimo, że nas nie widać bardzo mi się podoba

Mam nadzieję, że nie oberwie mi się za ilość... 🙂 ale jakoś tak nie mogę przestać oglądać tych zdjęć...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 września 2011 19:21
Pegasuska, to w oknie baaaardzo fajne 😉
To już te od fotografa?
parę z tych tak, ale tak mi cyka po pare fotek bo nie ma czasu obrobić a ja już go męczę a że to mój kolega to nie chce za bardzo naciskać bo i tak cykał wszystko za darmo.
Dziekuje wszystkim za życzenia,gratulacje,i inne miłe słowa,ciesze sie że wygladałam w oczach innych tak jak chciałam,czyli kobieco.Staralismy sie wszyscy a najbardziej moja wspaniała rodzina,żeby było wszystko dopięte na ostatni guzik 😜
Troche relacji:
Wszystko było super małe opóznienia bo starszy druzba sie zapodział,pojechaliśmy do koscioła chwilka czekania bo trwała popołudniowa msza,Ksiadz wyszedł nam na przywitanie,i poszlismy ksiadz swietnie rozluzniał atmosfere, czas do przysiegi minał jak z bicza strzelił
Kazanie trafione w sedno ,mówił poprostu o nas(zna nasza historię).Najsmieszniejszy był moj malżonek,jak ksiadz poprosiłł o podjęcie obraczek,no to moj ślubny oczywiscie zebrał swoja i wsunał na palec mowie okej poszlo mu gładko bo jego na moj palec była mocno luzna,no ja nie mialam takiego luzu,wiec nagwintowałam mu palec moja ciasna obraczka-no co jak tak chcial 😁 Pozniej sie zamienislismy.
Bałam sie czy wszystko z muzyką wypali,bo niespotkałam sie z moim zespołem wczesniej dostalam jedynie płyte z kawalkiem wesela, które grali,i nie mialam o co sie bac,bo byli tak genialni,że nie schodziłam z parkietu(tak,tak królowa densfloru),Lokal super,jedzenie pyszne i bardzo duuużo (nie dalo sie nie przejesc)Kelnerki tez bomba,no a moi goscie mistrzowie świata mało bo mało ale wszyscy sie super bawili nie było zgrzytów,niebyło nikogo by siedział smutny.
Warto bylo mieć ślub,zeby miec takie wesele w dośc ciezkim roku dla Nas.
Dziewczyny wszystkie śliczne i te przyszłe i te swieże meżatki.Szkoda że mineło ale zawsze mozna robic huczne rocznice hihi
Dodaje kilka fot
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 września 2011 20:51
Kot czy Ty wyszłaś za Kurta Cobaina? 🙂

Slicznie wyglądaliście 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się