Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Facella - zapewne koń nie chciał wejść więc starała się go przekonać, że przyczepa "nie gryzie" nawet gdzieś artykuł o tym był w SK albo KP - mam ten numer gdzieś...
więc nie czepiajcie się już na siłę.
wątek zamknięty
a ja przypominam, ze do filmow jest inny watek.
wątek zamknięty
to jest dobre

(w sumie tu filmików się nie dodaje, ale uśmiałam się)


ups  😡  równy post z Katija  😡
wątek zamknięty
Widzę, że w tej stajni wsadzanie dzieciaków na samowolkę bez kasków to normalka. Faktycznie "reklama"...
wątek zamknięty
Wcale nie samowolka. Wsiadły tak tylko do tego filmiku. Obok stała instruktorka, która nad wszystkim czuwała.
wątek zamknięty
Aha, czyli jak jest instruktor to konie nigdy się nie płoszą/nie brykają szczególnie na łące, czy co to tam było? nieodpowiedzialność i tyle

żeby nie było offa
http://stajnia-karina.bloog.pl/foto,3104815,gal,247772,index.html#next bardzo bezpiecznie
wątek zamknięty
Nie napisałam, że jest to bezpieczne, czy odpowiedzialne. Napisałam tylko, że cała ta zabawa była za zgodą instruktorów i pod ich okiem. Samowolka byłaby, gdyby same wzięły sobie konie i bez niczyjej wiedzy wsiadły na nie.
wątek zamknięty
dokładnie tak!
uważam, że już trochę przesadzacie!
czyli jazda konna ma być zawsze w "opancerzeniu", nie można zrobić już czegos poza granicami bo zaraz wielkie halo, MASAKRA!! 😤 🙇
wątek zamknięty
E tam, ja w "gówniarskich" czasach uwielbiałam spędzać wolny czas na grzbiecie mojej ukochanej kobyłki. Tak właśnie luzem, na wybiegu. Przez jakieś dobre 3 lata koń ani razu się nie spłoszył, jestem cała i zdrowa. Owszem, mogło się coś stać, ale nie popadajmy w paranoję.
Teraz pewnie ubrałabym kask. Pytanie tylko co dałby mi kask przy upadku na trawę 😉 (zakładam oczywiście wybieg/pastwisko oczyszczone z wszelkich klamotów, większych kamieni itp.)
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 września 2011 21:29

http://www.photoblog.pl/mojesiwe

to to samo jest, jeden link do zdjęcia, drugi do niestety znanego tu już fotobloga...
wątek zamknięty
[quote=photoblog mojesiwe]zdj kradzione hihih;*[/quote]
wątek zamknięty
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
26 września 2011 21:49
wątek zamknięty

http://www.photoblog.pl/mojesiwe

to to samo jest, jeden link do zdjęcia, drugi do niestety znanego tu już fotobloga...



matko!  😲
zastanawiam się czasem, czy człowiek aby na pewno jest homo sapiens!?...
wątek zamknięty
czyli jazda konna ma być zawsze w "opancerzeniu"


Na obozach lub innych tego typu rzeczach (nawet na jazdach pod opieką instruktora) owszem MUSZĄ być. Żadna ubezpieczalnia inaczej nic nie wypłaci (i raczej nie wymyślili sobie tego powodu z kosmosu). Ty z kolei w drugą stronę przeginasz.
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/dzarolajna/104072741  nie wiem czy było ale naprawde mądrze 🤔
wątek zamknięty
Moim zdaniem kwiatek

http://www.photoblog.pl/megunia4/104335948/ergo.html

Zawsze mnie uczyli, żeby koń nie chodził z wodzami za siodłem.
wątek zamknięty
ogarnijcie sie z tym co wrzucacie, bo ten temat ma coraz mniejszy sens.  🙄
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
27 września 2011 18:35
Szara, gdzie Ty widzisz wodze założone za siodło? Ja widzę wodze przełożone przez strzemiona i jedną która się za łęk zaczepiła 🙄
wątek zamknięty
Just Cherry - wydaje mi się, że obozy są od tego żeby wesoło spędzać czas nie uważam, że przeginam bo wszystko było robione pod okiem instruktora (nie mówię, że to popieram) ale na prawdę, wydaję mi się, że są inne gorsze rzeczy wymagające TWOJEJ uwagi, a nie jakies dzieci, które chciały nagrać filmik na oklep pod okiem instruktora!! 😤 😤 - sorry ale nie mam zamiaru bawić się w "błędne koło" więc  🚫  !!!!!
wątek zamknięty
ogarnijcie sie z tym co wrzucacie, bo ten temat ma coraz mniejszy sens.  🙄


Dokładnie !! Nie wrzucajcie byle czego, byle coś wrzucić, bo to nie ma sensu... Nie musicie na siłę, poczekajcie aż znajdziecie coś naprawdę dobrego.
wątek zamknięty
tak z ciekawosci sobie poogladalam
http://moje-starty.blog.onet.pl/Zawody-w-jeziorkach,2,ID334276476,n

panna zawodniczka, i komentarze, jak to mlode konie robi i dlatego tak wyjatkowo skaczą, i ciezka praca zrobila z niej tak wybitna zawodniczkę. serdecznie polecam komentarze i opis po lewo, mnie bynajmniej dość rozbawilo 😉
wątek zamknięty
najlepsze jest lista upadków 😂 styl w locie też niczego sobie 🙂
(i bynajmniej nie równa się przynajmniej :kwiatek🙂
wątek zamknięty
(fakt, czlowiek sie nie skupi i zrobi kwiatka w watku o kwiatkach, a tak kocham nasz jezyk:P dzieki :kwiatek🙂

mnie sie najbardziej podoba i tak lista komentarzy, przepiekne 😀
wątek zamknięty
ale żeby siedemnastolatka pisała "przyjaciulki", "prubie", "ogulnie"... wrr, aż źle się to cytuje ;p
nie no, to jest boskie, cytat z komentarzy  😂
Odwalic sie gówniary ! Widac ze jeździcie w jakies stajni rekreacyjnej I macie " instruktora" . Widac ze nie rozumiecie podstaw skoków ! PEwnie raz wam wasz "instruktor" powieedział że nie macie sie kłasc na krzyzaku to teraz piszece ze natal za bardzo sie kładzie... Zal?
Jak wam sie tak baredzo nudzi to polecam teraz zrobic cos porzytecznego i np posprzatac pokój :P napijcie sie melisy i wszytsko bedzie ok 🙂😉
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
27 września 2011 21:12
Widocznie dziecię na polskim nie uważało.
Chociaż przy takiej ilości błędów, to aż mi się nie chce wierzyć że ona ma 17 lat.

Jedno pytanie:
Ile ona miała lat jak zajeżdżała/układała/trenowała etc. swoje konie?  🤔
Przyznać się do błędu - niemożliwe, a szkoda..
wątek zamknięty
najbardziej spodobał mi się zarzut wobec jakiejś laski, że skoro ma tyle koni do roboty, to nie mogłaby prowadzić bloga, bo nie miałaby czasu 😵
wątek zamknięty
z SKJ Tradycja? hmn, ja kupiłam stamtąd konia : D,ale chyba nie poznałam żadnej Natalii  😁
wątek zamknięty
ta dziewczyna teraz ma 19 lat, ma tez photobloga 😉 a błędy to podobno stąd, że ma dysleksję czy tam dysortografię 😉

zalcia97 a jak Ty kupowałaś konia z Siedlnicy to jej już chyba tam nie było z tego co pamiętam 😀
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
28 września 2011 20:11
Ani dysleksja ani dysortografia nie zwalnia człowieka z pisania poprawną polszczyzną. Co to jest za tłumaczenie, sama mam dysortografię i wstyd mi jak nie dopilnuje i zrobię jeden błąd,a na około mnóstwo dysortów nawet bez badań którzy mają święte prawo walić byki no bo przecież z tą przypadłością inaczej się nie da  😵.
wątek zamknięty
ale ja wiem, nie bronię jej, tylko mówię jak ona się z tego tłumaczy 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.