Końska rewia mody cz. V (2011)

Lume   Klawiaturoniszczarka :D
04 października 2011 19:25
kittajka ja bym wzięła oxblood  😀
wątek zamknięty
co powiecie o gniadym w scarletred? Nada się do szmato?
wątek zamknięty
etosha - piękny jest  😍
który to już czaprak w kolekcji?
wątek zamknięty
Kittajka - chciałabym miec takie problemy jak Ty 😀 Ja bym wzieła oxblood'a
wątek zamknięty
Dziękuję , Cierp1enie . Bardzo podoba mi się czaprak euro star  z nowej kolekcji bo ma srebny sznurek i napisy .Poza tym uważam ,że jest przepiękny.
wątek zamknięty
Dziewczyny nie  wytrzymam !!!!!
POLOPAD CHOCOCHIP-PINK MÓJ !!!!!!!!!
SZUKAŁAM GO ROK ! 😍 I JEST MÓJ ! MOJE SZMATOHOLICZNE MARZENIE SPEŁNIONE !  💃

(FOT. SZMATOHOLICY :kwiatek: )
wątek zamknięty
Wiele mi sie podoba le problem który kolorek wyrać
najardziej podoa mi sie ; czerwień , nieieski ( szafirowy) , pomarańcz i limonkowy
dradzcie który najlepszy
wątek zamknięty
Konikowa to już raczej kwestia własnych upodobań 😉. Z tych kolorów które wymieniłaś, ja zdecydowanie celowałabym w szafirowy 😉.
wątek zamknięty
angie560 wielkie gratulacje 😉 cóż, ja ostatnio też opipiałam na punkcie chocochip pink i mam derkę i komplecik 😀
dziś lub jutro obstrykam  😅
wątek zamknięty
to juz faza jest... ogladam to:

i od razu mysle, ze laski maja ciuchy z kolekcji bloom.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 października 2011 09:41
katija, też tak pomyślałam! 🙂
wątek zamknięty
Nie moge odżałować ze ES wycofuje się z padów zamszowych i idzie w bawełne....bleee 🙁

Jezusmaria nie strasz!
Serio?
wątek zamknięty
[quote author=asds link=topic=41891.msg1147696#msg1147696 date=1317661108]
Nie moge odżałować ze ES wycofuje się z padów zamszowych i idzie w bawełne....bleee 🙁

Jezusmaria nie strasz!
Serio?
[/quote]


Niestety.....  👿
wątek zamknięty
emuu - jak się cieszę, że ktoś mnie rozumie 🙂  😁
wątek zamknięty
[quote author=pokemon link=topic=41891.msg1149388#msg1149388 date=1317823440]
[quote author=asds link=topic=41891.msg1147696#msg1147696 date=1317661108]
Nie moge odżałować ze ES wycofuje się z padów zamszowych i idzie w bawełne....bleee 🙁

Jezusmaria nie strasz!
Serio?
[/quote]


Niestety.....  👿
[/quote]

nie tylko nie to!
Co ja będę kupować skoro anki zeszły na psy, eskadron się szmaci?  😵
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
05 października 2011 16:41
No to teraz znow my 🙂 Anky Alt Rosa od Juliadny   😍  Uwielbiam go, serio  😜

Ktore zdjecie na szmatoholikow?










wątek zamknięty
Moria, drugie
wątek zamknięty
jak dla mnie 1
wątek zamknięty
Moje wyczekane PINKI  😅


Nie macie wrażenia że ten dralon przewrócony na "lewą stronę" jest jeszcze piękniejszy?  😍
może mam zboczenie ale te owijki bardziej mi przypominają pinki z pinki-smurf niż pink z chocochip pink... ale i tak jestem zachwycona (komplet od chili2  :kwiatek: )



Moria zdecydowanie pierwsze  😜, ładnie w słonku i fajne barwy, reszta smutna i "bez tego czegoś"  :kwiatek:
wątek zamknięty
Co ja będę kupować skoro anki zeszły na psy, eskadron się szmaci?  😵

Stare ANKY !!!! 🤣

Moria, mój ulubiony kolorek  🙂 Pierwsze zdjęcie jest bardzo ładne .

Emuuu, ta derka  😍 😜 💘 🏇
wątek zamknięty
emuu

bo to SĄ owijki od pinki nici  😎

jak tak ubolewacie wykupujcie stare pady maxy i strip-in  🤣
wątek zamknięty
mój facet powiedział że kompletnie zdurniałam  😵 ale Naciau udowodniła że nie! To NIE jest ten sam różowy !
Faceci odróżniają chyba tylko 5 kolorów  🤔

Może nie będzie widać na koniu...  🙇
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 października 2011 18:51
Moria trzecie lub czwarte  😍 super oddaje kolory! No i wygląda cudownie w zestawieniu z czekoladową maścią Twojego konia  💘 💘

czekunio w Padzie peacock + owije WH



wątek zamknięty
Medziiik, nie wiem jak nie wstyd pisać ci na forum, jak zalegasz z pieniędzmi w wątku prezentowym. Szczególnie, że swój prezent już dostałaś. Wstyd, oj wstyd.
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
05 października 2011 19:53
Emuuu, no pierwsze mi sie bardzo podoba, ale mam wrazenie, ze jest "przeswietlone" i nie oddaje koloru, chociaz, mam wrazenie w ogole, ze na tych zdjeciach wyglada ciut inacze. Zdecydowanie wole go na zywo 🙂 Tak przy okazji, fajny ten dralon 🙂 Mialam zamiar go na Allegro kupic. Nie martw sie, faceci w ogole nie widza kolorow. Dziwne stwory :P

Azbuka, no musze sie przyznac, ale jeszcze dwa lata temu w zyciu nie pomyslalabym o rozowym bo moja mhooocznosc przyslaniala mi swiat :P W tym roku cos mi odbilo i musze przyznac, ze ten rozowy podoba mi sie jak nigdy! No jeden z najladnieszych jego czaprakow (jeszcze Shitake mi sie strasznie podoba na nim i Nougat). Na pierwszym mi sie najbardziej jego postawa podoba i minka, ale wtedy ladne slonce wyszlo i zrobilo sie strasznie jasne.

Juliadna, dziekuje 🙂 Tez mi sie podoba! Tak strasznie sie z niego ciesze :P Jak male dziecko. Jak wyciagne mojego faceta (swoja droga wysmial mnie wczesniej za pomysl rozowego czapraka i wspolczul Rivaldkowi, ale teraz mu sie podoba) na zdjecia to jeszcze owine go w owijki i tu dam 🙂 Mi trzecie chyba najbardziej sie podoba. Kurcze, i pierwsze i trzecie. Moze dam tam obydwa? A pozniej sie wybierze.
Slodki ten Twoj konis 🙂 Strasznie mi sie podoba 🙂

Edit.

Emuuu, o prosze http://demotywatory.pl/3482848/Wybor tak widza faceci 🙂
wątek zamknięty
Moria, ja właśnie na allegro go dorwałam (za 130 zł  😅 ) i za taką cenę to już nie mogłam nie kupić  😍
Dziś pink cotton był na kobyle i mocno mi "zczerniał" pod siodłem, ale myślę że to się dopierze, a nawet jak nie... narazie w świat go nie puszcze bo kobyła super słodko wygląda 🙂
wątek zamknięty
Muszę sie pochwalic że doszedł dzis do mnie cotton yellow z kolekcji royal, idą jeszcze owijki 😀
Mam nadzieje ze moje gniade będzie ładnie wyglądać w tym 🙂

ps. http://kwejk.pl/obrazek/533106/mom,,please-,horse!.html
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
06 października 2011 16:01
emuuu, nie martw sie, np. moj cotton creme mial juz wiele kolorow, mega pomaranoczowy od potu taki butterscotch 🙂, zolty, zielony i czarny i nie ma nawet po tym sladu! Chyba jest niezniszczalny!

laura_2013, haha dobre 🙂
wątek zamknięty
laura_2013, wyślę Ci je jutro 🙂

Moria, dobrze wiedzieć, że się spiera, bo przy kupnie zastanawiałam się nad tym jak będzie wyglądał po kilku jazdach 😉
wątek zamknięty
Fin to super 😀 tak własnie myslałam że to Twoje 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.