Howrse gra :)

Ode mnie też🙂
Alabamka, potrzebujesz jeszcze?
Tak, tak ja ciągle chętna bo muszę hodowlę ruszyć, dziękuję bardzooo, piszcie tylko gdzie oddać  :kwiatek: :kwiatek:
jeżeli chodzi o mnie to nie musisz oddawac🙂 a bynajmniej nie teraz... dzialaj dzielnie z hodowla. w ramach wdzieczności prosze o gratki🙂
Dziękuję bardzo, bratki oczywiście poszły  :kwiatek: :kwiatek:
a ile chcesz?
mam 90 szt. mogę się podzielić troszkę, bo nie wiem co mam robic dalej a pomóc nikt mi nie chce  🙁
Isabelle w czym pomóc?? bo chyba nie jestem w temacie??
co sprzedac, co kupic, czego sie pozbywac, a w co zainwestowac, pieniazków nie mam duzo, ale troszkę fantów, kuponik tylko jeden, bo ja taki troszkę laik jestem, a nikt wizji nie ma jak pytam za ile dzieciaka sprzedawac, czy wogóle sprzedawac, dałam Dunce autoryzację, ale tez nie miala pomysłów 🙁
Isabelle uuu jak tyle punktów masz to wbijaj do nas, do hodowli cobów  😀 Aktualnie jesteśmy na takim poziomie PG, że gdy masz bliźniaki to zarobisz kupon na drugim spokojnie 😉 Myślę że warto, ja szybką instrukcję Blupowania itd. mogę ci naskrobać 🙂
Kto się wymieni za RO??
Blupować chyba umiem, tak bynajmniej na to liczę😀

mam jednego coba, dziadostwo okropne ale z motylem 😉 w cobach zupelnie żadnej sztuki nie mialam 🙂

punktów juz nie nabijam, bo nabijalam na trzech motylach, ale olalam skoro i tak nie zużywam, bo nie mam wizji co robic dalej 🙁 wchodzę tylko po to zeby obrobic konie i czasem byle co byle czym pokryję, ale bez przekonania, bo sprzedaje najczesciej ponizej ceny krycia 🙁


a na com mi sie odechciewa grac, bo po co, skoro nie mam dostepu do lepszych ogierów :/ a te z kryc, to niedawno moj byl najlepszy, teraz nie wiem, a i tak inne byly gorsze niz moja klacz🙁

na com niegram... konto zalozone przed wakacjami ma staz 5 lub 6 dni😉 jezeli chodzi o pl to u mnie tez niestety ciezko... niby zaczynalam z luzytanami i fryzami... no ale niemam ciaglego dostepu do kuponow wiec zostaje z tylu. ale jakbys cos potrzebowala to wal na PW jezeli bede potrafila to pomoge😉
Cierp1enie, dopiero weszłamw  ten wątek, a szkoda. Ale wysłałam Ci RO w cukierku 🙂
poszło 🙂 masz?

Wygrywasz…

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

    * Żaba
    * 800 Equus
    * 5 rzep
    * 2 punkty dorastania
    * 3 mieszanki energetyczne

Wygrałeś składniki do swoich eliksirów!

    * 1 x Podkowa
    * 1 x Łuska Smoka
    * 1 x Pierścień Nibelungów
    * 1 x Wąsy Lewiatana
    * 1 x Młot Waligóry

Wygrywasz…

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

    * Czarna Orchidea
    * 1 000 Equus
    * 15 rzep
    * 2 jabłek

Wygrałeś składniki do swoich eliksirów!

    * 1 x Podkowa
    * 1 x Łuska Smoka
    * 2 x Pazur Boruty
    * 1 x Ogon Syreny


miałam 2 RO i 2 puszki więc zdobyłam zaczarowaną dynię 🙂
ja nie marnuję rogów. bo dziadostwo jest, a eliksirów i tak zapewne nie zrobię wiecej, troszke diamentów mam chociaz wreszccie😀
kogo rzucić 4 PD? chciałam alabamkę, ale wyskoczyło, że ma limit
fathex - bardzo chetnie😉
poszło 🙂
a mi sie nie chce oporzadzac koni. pewnie wieczorem sobie pyknę po prostu, zeby się wytrenowaly i pojdę spać.

tak sie człowiek dorabia 100 PD

z lenistwa i "niechciejstwa"  😵
Baaardzo dziekuje🙂😉))
dziś zdobyłam : dynie, kamień filozoficzny i 50tys 🙂
Kto chcę kupić konto:P  dla zainteresowanych więcej danych :P
Dziewczyny, ratujcie  🤣  ma ktoś jakieś rzeczy z CR na sprzedaż ? 😉
a co potrzebujesz??😀
a co masz ? 😉 zapraszam na pw.
Mojej siostrze znudziło się granie i konie idą na sprzedaż po 500. Nie ma fajerwerków, ale może komuś się spodoba. Login Dixieland. 😉
Jak zdobyć Krew Manikory ?
Minka, była bym zainteresowana Alhambra i Forta .
Ok, już wystawia. 😉 Na iguhh, tak?
To ja Ankarę bym chętnie wzieła  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się