Howrse gra :)

łe tam, te araby to trzymam tylko zeby trzymac, wolę hanowerki. tylko nie mam cholera czym kryc :/
wabankowa, PW  😉
ale arabów jest multum ;p
wabankowa, mam takie rzeczy
Wiewiórka
x 3
Jaskółka
x 1
Żaba
x 1
Motyl
x 1


Czarny Rynek


Konik Morski
x 5
Złote Ostrogi
x 3
Podkowy Posejdona
x 2
Lira Apolla
x 2
Powiew Eola
x 2
Laury Dafne
x 2
[s]Puszka Pandory
x 1[/s]
mogę też uzbierać na coś z eliksirów
Cierp1enie ja chętnie Ci pomogę.
calore mam krew meduzy i mogę dać za puszkę 😉
krew na com? biorę 🤣 puszka na wabankowa?
wystawiłam 😉
mi niepotrzebne więc wiesz 😉
wysłałam Ci punkcik a w przyszłym tyg wyślę siodło szyte na miarę 🙂
łaaa! wabankowa, jesteś super :kwiatek: chyba mam limit, ale od czasu do czasu podrzucę ci coś na polskim 🙂 i od razu ogłaszam, że jak tylko uda mi się wyhodować rożka na pl to dostanę RO, więc i na wymianę będę chętna 🙂

Piece of Cloud
x 3
Poseidon's Horseshoes
x 3
Seahorse
x 3
Golden Spurs
x 2
Eolus' Wind
x 2
Helios' Ray
x 2
Daphne's Laurels
x 1
Artemis' Arrow
x 1
Chronos' Timer
x 1
Water of Youth
x 1
Boreas's Lunge
x 1
Poseidon's Bridle
Available equipment: x 1

Mam do wymiany na angielskim za coś na polskim : )
nie wiem, czy coś ci podpasuje, ale jeśli tak, to byłabym chętna na Poseidon's Bridle, lista jest wyżej 🙂
calore, pw 🙂
Dunkaa - jakbyś się pozbywała jakiegoś to wiesz 😀 kasę z konta co masz do oddania możesz przelać mi 🙂😉  😁 i nie zaszkodzi o przedmioty z cr 😀
bo ja już nie wchodzę na inne konta o nie 😀
dziewczyny! wiem,że ktoś już kiedyś pytał ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jak kupić RO automatycznie ich nie otwierając ? 🤔
bryziak chyba się nieda...

Moja arabska różka... 30lat, 15 pokryć i ani jednego rogacza... Miałyście już tak?? właśnie ściągłam jej róg i uśmiercam...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 listopada 2011 12:58
na 10 pokryć miałam 1 roga.
ja wczoraj na 5 kryć jeden róg, na szczęście klaczka
ale nie opłaca się sprzedawać
Hej, a ja zostałam wczoraj  szczęśliwą posiadaczką Jadeita tych eliksirów 😀 m czy ktoś już ma takiego konia i wie co robić żeby były od niego diamenty?, bo tam pisze tak: za każdym razem, gdy budzi się z jedną z umiejętności wyższą lub równą 0, ofiarowuje właścicielowi diament, wysłałam go wczoraj na zawody ale umiejętności sie nie podniosły, proszę o jakąś radę :kwiatek:
ChemiK,  też tak miałam z rożką  🤔 ani jednego roga nie urodziła.
granica 1700 przekroczona!  🏇 http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=19951460
jeśli ktoś na com szukałby krycia to mogę tanio zaoferować 🙂 wiem, że kupa bajerów, ale nie chciał wygrywać zawodów, więc go wspomagałam jak mogłam ;p
Nie chciałby mi ktoś pomóc znów wystartować pełną parą z hodowlą cobów? Ja tak długo nic nie robiłam że nie wiem od czego zacząć  🙁
Okropnie mi się howrse znudziło (już dość dawno...), z jednej strony chcę oddać (a jest to całkiem dobre konto), ale z drugiej to włożyłam w nie sporo pracy  🙄
Alten jak będziesz oddawać to ja chętna 🙂

calore gratulacje 🙂
Alten - wiesz, ja chętnie przyjmę jakiegoś fajnego konia bądź roga 🙂 jakbyś oddawała 🙂 i jakąś rzecz z cr
Bardzo potrzebuję punktów dorastania! Mogę oddać  :kwiatek:
Nick:  Berta
jak sprawdza się wydatki?
właśnie zniknęło mi 300tys  😤
Kliknij na "posiadasz xxxx xxxx equus" i potem historia wydatków
dzięki  :kwiatek:

na 6 pokryć tylko jedne róg i to ogier  😵 i jak tu odrobić straty 🙁 masakra



mam w cukierkach RO
kto chcę się wymienić za RO lub coś cenniejszego niż rzepa,pkt dorastania czy mieszanki ?
Cierpienie, o której cię odblokowali ?  😉
na następny dzień dopiero
Hah 3 raz w ciagu tygodnia mam RO w RO 😀
Alabamka ode mnie poszło🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się