Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

ja tez mam wzdłuż. chcesz widziec wizualnie jak wygląda?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 listopada 2011 15:16
Hmm, w sumie to nie wiem 😂 podejrzewam, że bólu na stopie to nie przebije 😉
jak zwykle rozważam napis, bo w sumie na żaden 'znaczek' czy symbol nie mam jakoś pomysłu.

slojma na karku co masz? napis czy rysunek/symbol?
Z mojej strony moge powiedziec ze byl to zabieg bezbolesny....moze przy dluzszym pilowaniu jednego miejsca...ale to bardziej irytujacy niz bolesny ;-) a ciezko porownac do innych partii gdyz w moim wypadku to jedyne miejsce ktore sobie wytatuowalam.  :kwiatek:
slojma   I was born with a silver spoon!
07 listopada 2011 15:29


slojma na karku co masz? napis czy rysunek/symbol?
- na karku mam tribala
Ja w tym miesiacu zaczynam robic całe plecy w kolorze  😅 bede pewnie miała sesje z raz w miesiacu lub ciut czesciej to do wakacji powinnam się uwinąć  💃

Tatuaże na karku nie bola bo zazwyczaj tam ludzie robia sobie małe rzeczy i skóra nie zdąży się jeszcze "zmeczyc" i opuchnąć.
ciska, no to szalejesz 😅
Ja sięzbieram, żeby zadzwonić do studia i porozmawiać, ale mam stresa. To chyba jeszcze nie mój czas...
Kupilismy znieczulenie zebym z bólu czasem nie popuściła  🤣 bo kolor boli duuużo bardziej niż szary,czarny . Już sie ciesze  🙂
Swoja drogą to polecam Blue Gel , jelsi maja go w studiu i jest dodatkowo płatny to naprawde warto. Mała buteleczka kosztuje 150 zł ale naprawde nic nie czuć a po zobieniu tatuażu po ok godzinie nie czujesz ze sama sie dotykasz  😁
Ja pierwszy raz go użyłam jak miałąm robione kolorowe kwiaty na udzie i się w nim zakochałam bo jak przypomne sobie robienie łopatki to jakas masakra .
ciska gdzie robiłaś?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 listopada 2011 13:55
Możecie polecić we Wrocławiu jakieś dobre studio, które zajmuje się coverami? mam takie minimalne ubytki w tatuażu poza tym pewne części są kiepsko zrobione i chciałabym, aby ktoś z wyobraźnią estetycznie to poprawił.
powiedzcie mi laski

na co sie zaszczepić ? na żóltaczke typ.B oraz ?
Oł, to trzeba sie szczepić?

Ja się właśnie zapisałam.
Na koniec stycznia 2012.
Makabra, już się boję 😁
dla ostroznosci  😉
Zjawiskowo to wyglada  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 listopada 2011 21:37
Nat- pokaż foto  :kwiatek:

ja też styczeń  😉
Czy robiąc kolczyka w nosie można coś uszkodzić? np tak jak w przypadku języka - przekłuć żyłę, etc.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
21 listopada 2011 19:02
Atutowa, raczej nie. ale ręki sobie za to uciąć nie dam.
co tu się tak cicho zrobiło?  👀

miał ktoś do czynienia z coverem czarnego napisu? chodzi mi o krycie czarnego tuszu kolorowym. wykonalne? dodam, że tatuaż nie jest stary, ma niecałe pół roku.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 listopada 2011 21:11
Atutowa czyżbyś miała zamiar sama robić?  😀
mniej boli niż pępek  🏇
yga, tak, jeśli się upewnię,że nic sobie nie zepsuję  😁 O pępku przez wakacje też myślałam,żeby sama sobie zrobić, ale stan mojego brzucha (tutaj: przejdź wątek o dietach  😁 ) wybił mi to z głowy  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 listopada 2011 21:39
wszyscy Ci to zaraz odradzą, ale muszę się przyznać że ja tez sama robiłam i 2 koleżankom, wszystko dobrze do tej pory.
Ale ze mnie to wgl masochistka, i pępek i tragusa też dziubnęłam.
Wiem, zaraz zostanę zjedzona. Tragusa też sama? Marzy mi się, ale już robiony w salonie, jednak wszyscy mówią,że ból okropny.
Całe nasze ciało jest unerwione, więc przy odrobinie "talentu" zawsze możemy sobie coś nieumyślnie przebić  😉
Całe nasze ciało jest unerwione, więc przy odrobinie "talentu" zawsze możemy sobie coś nieumyślnie przebić  😉


Dziękuję, dobranoc  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 listopada 2011 21:55
oj tak, tragus najbardziej bolał.. w sumie moze nie bolał, ale to nieprzyjemne przebicie bo się dłużej robi  😉
Dobranoc  😁
yga dziś strzele fote i wstawie 😉
yga, rozumiem, ale one tak ślicznie, dziewczęco i delikatnie wyglądają  😜 Póki co to ja ze swoich 7 kolczyków zrobiłam tylko 1 sama - drugi na płatku ucha  😁
yga

wygląda to tak:



u mnie jest wysoko bo kiedyś zrobiłam sobie najpierw trzy znaczki. Zależało mi na tym aby było wysoko i nie było widać...potem sobie poprawiłam i "dopisałam" kolejne 6 znaczków
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 listopada 2011 13:32
i cóż oznacza?  😉
Wiem, zaraz zostanę zjedzona. Tragusa też sama? Marzy mi się, ale już robiony w salonie, jednak wszyscy mówią,że ból okropny.


mnie tragus nie bolał, też się obawiałam, ale poszło dość gładko. Fakt nie jest to przyjemne uczucie, zwłaszcza jak się zatrzyma w połowie, ale w moim wypadku nie nazwałabym tego bólem 😉
hehe a to już jest owiane tajemnicą 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się