Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 września 2011 12:52
Strucelka
U mnie strupków nie było w ogóle, jedynie przy przemywaniu łuszczył się naskórek.

A to, że tatuaże uzależniają, wiadomo nie od dziś 😎 Ja powoli zaczynam zbierać kasę na kolejny 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 września 2011 13:09
Pauli a no chyba, że tak 🙂
Ja osobiście znam jedną osobę która ma tylko jeden tatuaż, ale i tak przymierza się do następnego :P reszta znajomych ma min. 2, a w większości 3 😉
Strucelka,
to ze nie masz strupkow to bardzo dobrze. Nie wolno dopuscic do ich powstania, bo wtedy po jego odpadnieciu bedziesz miala w jego miejscu ubytek w tatuazu 😉

Ja ponad pol roku wytrzymalam bez mysli o nastepnym, ale-o zgrozo- ostatnio zaczynaja mnie nachodzic takie rozne...wizje  🙄 ze moze by tak nadgarstek......czy cus..? 🙄
Coś na humor.
Mam pytanie  🙂
Miesiąc temu zrobiłam kolczyka w pępku. No a teraz mam się wybrać na rezonans kręgosłupa i na pewno będę musiała kolczyka wyjąć.  Będę go mogła potem normalnie wsadzić, prawda?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
25 września 2011 14:12
Strucelka, tak jak napisała kasska nie powinny się pojawiać żadne strupki, jak się robią to albo źle dba się o tatuaż albo był robiony niesterylnie i nie higienicznie
Łosiowa w sumie to nie musisz nawet ściągać (ale lepiej dla własnego poczucia bezpieczeństwa to zrób) bo rezonans nie powoduje rozgrzewania się/eksplozji  😁 żadnych implantów, kolczyków ani chipów pod skórą (to tylko taki mit, że coś się z nimi dzieje). Więc w ogóle się nie przejmuj i spokojnie możesz go potem włożyć.
Scottie   Cicha obserwatorka
27 września 2011 18:02
Just Cherry, a tu nie chodzi o to, że może zaburzyć obraz/wynik/odczyt badań?
Pewnie, że taki kolczyk rzutuje na obraz. Na pewno będzie trzeba wyjąc.
Łosiowa, ja wychodzę z założenia, że jak się wyjęło, to da się włożyc z powrotem. 😉 Czasami najłatwiejsze to nie jest, ale bez przesady, dasz radę.
Scottie oczywiście, że to ma znaczenie, tak samo jak nie można z naszyjnikiem itd. Ale skoro chipy i implanty nie przeszkadzają, to mały kolczyk na pewno też nie.
Scottie   Cicha obserwatorka
27 września 2011 20:41
Zawsze chyba można się zaopatrzeć w jakiś bioplast i na czas badania wsadzić w dziurkę, żeby później nie szarpać się z kolczykiem.
kup retainer (in. zatyczka do zakrywania "dziur" 😉 ) i powinno nie byc problemu, koszt tego cudeńka ok.10zł
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 października 2011 21:31
czy jeśli idę do studia to potrzebuję dowód osobisty, czy wystarczy inny dokument potwierdzający mój wiek?
chodzi mi o to, czy mogę iść do tatuażysty dzień po urodzinach czy muszę czekać na dowód
mój tatuażysta opowiadał, że dużo osób przychodzi w dniu osiemnastki, ale nie dopytywałam czy i jak to sprawdzał. Mnie tylko zapytał. 😉
Łosiowa - ja nie musiałam wyciągać 🙂
ja nawet jak robiłam kolczyk to musiałam pokazać, bo inaczej nie było mowy żeby mnie wpuścił na fotel, więc myślę że tym bardziej będzie chciał jeśli chodzi o tatuaż
dzisiejsze, jeszcze świeże 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 października 2011 16:23
dostałam coś podobnego w ulotce z Restyle.pl 😉
gdzie takie znajdę?
klik



też to zobaczyłam i od razu "gdzie to mogę znaleeźć?", ale myślę, że w zwykłym sklepie z biżuterią raczej nie będzie takiego cuda, szczególnie, że przypuszczam iż było na zamówienie robione (bo idealnie pasuje, a każdy ma inny kształt ucha..) ale zawsze zostaje na e-bay'u szykać : D

edit, bo przypadkowo zacytowałam zdjęcie
madmaddie , tutaj masz takiego węża: http://www.restyle.pl/product-pol-593-Kolczyk-nausznica-Nowa-Trojwymiarowa-wersja-WAZ-na-prawe-ucho.html poszukaj w sklepach z gotycką biżuterią 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
19 października 2011 03:16
Jako, że chyba ten wątek będzie najodpowiedniejszy:

Dziewczyny potrzebuję na "wczoraj" stacjonarny sklep z biżuterią typu kolczyki/bransoletki itp. poszukuje biżuterii na ślub i wesele (chodzi mi o coś taniego, ale jednocześnie eleganckiego).
Będę mega wdzięczna za wszystkie odp. :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 października 2011 15:27
MissTake dziękuję  :kwiatek:
mógłby mi ktoś polecić dobry salon tatuażu w Wawie?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2011 20:25
Wyszukiwarka nie działa 🤔
Jest tu ktoś, kto ma surfacebar między piersiami? 🙇
Totalnie zachorowałam 😵 Bardzo migruje? Długo się goi?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 października 2011 20:33
Strucelka Scottie miała tradycyjnego surface'a 😉 Migruje dość mocno, ale jeżeli wyjmie się raz, a drugiego zrobi pod zrostami to jest mniejsze ryzyko, ze wyjdzie.
mi z tego miejsca wyszły 3 microdermale, które teoertycznie miały być na amen 😉

goi się tak jak każdy surface- ok 2 miesięcy, ale może i dłużej

emade blackstar czy hand of god. Ale wszystko zależy jaki styl Cię interesuje 🙂
Przez Was kupiłam tego węża. Mam nadzieję, że nie pożałuję. Urzekł mnie 🙂

Sprawdziłam co to ten surfacebar i jak to wygląda między piersiami i od razu naszło mnie pytanie. Jak tu zrobić masaż serca jeśli zajdzie potrzeba? Przecież te kolczyki są idealnie w miejscu ucisku.
Swoja drogą mnie to się totalnie nie podoba, paskudztwo, no ale co kto lubi 😉
Wydaje mi się, że uciska się poniżej tradycyjnego miejsca gdzie robi się ten kolczyk, na linii sutków. Poza tym w razie takiego zajścia, akurat kolczyk będzie najmniej ważny dla sanitariusza...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2011 20:46
Edytka 2 miechy? O kurde, dość długo. No nic, muszę chyba zasięgnąć po prostu fachowej porady w studiu i tyle 😉
Tak, na linii sutków, ale jak patrzę po zdjęciach, to na różnych wysokościach ludzie to sobie robią. Podczas RKO jasne, że nikt nie będzie się przejmował, ale takimi szpilami można narobić dużo szkód. no, ale tak jak pisałam, co kto lubi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się