Końska rewia mody cz. V (2011)

Isabelle ja chcę zdjęcia!!! 😉
wątek zamknięty
Do mnie dziś dotarł szokmol burgundy i w zasadzie ma identyczny kolor jak cotton burgundy, tylko jakość o niebo lepsza 😍
Ma ktoś porównanie szokmola burgundy i charity?
wątek zamknięty
może być 5? bo się zdecydowac nie mogę😀


w słoncu


w cieniu

same owijki-dobrze oddaje kolor:


sam pad w słoncu:


sam pad w cieniu:



padzik okropnie pięknie opalizuje 😍
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 listopada 2011 16:04
Kurczę,widziałam ostatnio taką piękną kurtkę Pikeura, czerwoną z białymi elementami , z logo, raczej na jesień.Orientuje się ktoś może jaka to może być ? 😍 :kwiatek: coś a'la ten Tattini : http://www.okser.pl/tattini-kurtka-bomber-unisex-p-6125.html 


taka?


btw - jest od tego inny wątek - Jeździecka Rewia Mody  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2011 16:25
Jak kiedyś wygram furę forsy to z chęcią zakupię sobie cinnamona i coś z teraźniejszego Eskadrona. Na razie za to pokażemy się w po raz kolejny, ale z lepszymi ujęciami, w Bloomie.

Kantar plum, uwiąz, microfaser plum, owijki plum i polarówka plum na Całku. W tle przewija się Anky aquarius na Nadżafie.











wątek zamknięty
dziewczyny, gdzie moge dostac granatowego szokomola coach taniej niż w lamri (http://www.lamri.pl/schockemohle-sports/schockemohle-czaprak-coach-antracytowy-dresazowy.html)? widziałam gdzieś kolory ktore mi nie pasują za 130, 135 zł a tu jest 149. chodzi mi dokładnie o tego, VS:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBvQ4W5VEjf7STK3sQ_Nv4O9HUcWmCKhyZNaJFl4XrmXxox8of[/img]
wątek zamknięty
Bay, to jest zeszłoroczny charity, jego już raczej nigdzie nie dostaniesz.  😀  Ja swój kupiłam jakoś w marcu albo w kwietniu.

Nie mówcie, że na koniku już nie ma nowego charity.  😲  Bo nie mam opcji 'dodaj do koszyka'. Nie, nie, nie, tak nie może być!  👿
wątek zamknięty
słuchajcie, a jak z jakością tych szokmoli? przyznam szczerze że nigdy nie miałam niczego od nich, a podoba mi się ten granat który wstawiała sei. nie wiem tylko czy brać z myśla o codziennym ciuraniu (da rade?) czy zostawić na zawody...  🤔
wątek zamknięty
Ja mam coach'a charity (wstawiłam zdjęcie jakieś 3 strony wcześniej) i  z jakości jestem bardzo zadowolona.  😉  Co prawda swojego kupiłam w tym roku wiosną, więc jeszcze za dużo nie przeżył, ale wydaje mi się, że posłuży dość długo. Oby, bo go kocham.  😁
wątek zamknięty
Pilnie dziewczyny ❗ niciaka na 100 kupię a teraz mam do wyboru Lavender , plum, fuksje i nie wiem co wybrać pomóżcie co lepsze na gniadą 😀 ?
wątek zamknięty
Isabelle
kocham kocham kocham kupuje !!! Nie ma co jeszcze widze że pod ujeżdżeniówkę pasuje to też będe crazy i kupuje xDDD
Na rudzielcu pięknie się prezentuje ^^.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 listopada 2011 18:04
Szarlotka. - lavender, plum na końcu fukcja 😉
wątek zamknięty
Co lepsze dla skarego, szokmol `cynamon` z nowej kolekcji czy po prostu coach coffe latte?
wątek zamknięty
Jeszcze z dziś obfociłam  Heavy Cord petrola na siwym . Powiedzcie jak wam się podoba , to może coś nada się do szmatoholików


Ps.Milusi dziękuje za niego , właśnie dziś doszedł  :kwiatek:
wątek zamknięty
Szarlotka w takiej kolejności: fuksja, lavender, plum. 😉

Geronimoo cynamooon! 😉  😜

Tuptek kapitalne!  😜 tylko czemu ten Siwek taki brudny?! 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2011 19:21
Tuptek, tak jak heavy cordy mi się nie podobają, to na Twoim siwym jest naprawdę fajnie.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 listopada 2011 19:23
Tuptek - a nie dałoby rady jakoś brzucha wyczyścić bardziej do fotki do galerii  :kwiatek: ? Mnie to bardzo nie przeszkadza, ale na pewno było by ładniej 🙂
wątek zamknięty
ok ok . Zrobię misje Wielkie czyszczenie i postaram się jakoś to ukryć 🙂 dziś tak poglądowo szybciutko robiłam , bo dziś przyszedł mi ES . ;>a siwek uwielbia się brudzić , do tego codziennie musi być umorusany🙂
I cieszę się bardzo ,że się podoba . Jak zobaczyłam go pierwszy raz w ogłoszeniu , nie było szału .Ale na siwym sobie wymarzyłam .
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 19:51
Tuptek, jak dla mnie genialnie 🙂 Jeszcze koninkę trochę doczyść i będzie szał szałów 🙂
wątek zamknięty
Tuptek, szał w petrolu na siwym 💘
Emptyline, Całkowi fajnie w tych kolorach 🙂
A widzicie Pielgrzyma w brillacie navy z navy-green czy za nudno? 😉
wątek zamknięty
Livia i gabb dzięki :kwiatek:
jak bede miała chwile czasu gąbka i szczotka w ruch i obfoce , moze jeszcze inne 🙂
gabb mi ogólnie podoba się navy, myśle ,ze jakaś dobra duszyczka zrobiła przymiarkę łatwiej by ci było dokonać wyboru
wątek zamknięty
pojawiły się nowe exclusivy całkiem ciekawe kolory cottonów:

-atlantic green
-jeans blue
-citrus
-purple

to co następna kolekcja eskadrona będzie zielono/niebieska i cytrynowo-fioletowa?  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 21:17
Precelek, ech, żałuję że tam popatrzyłam... 🙂 Purple jest super!

Będzie ktoś robił zamówienie z ebaya? 🙂
wątek zamknięty
Precelku, a gdzie mogę je zobaczyć? Bo jakoś nigdzie nie mogę znaleźć 😉
wątek zamknięty
Tuptek, cudownie mu w nim  😜
Geronimo, cynamon!
Szarlotka. w lavenderze moim zdaniem 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 21:19
gabb, są na ebay 🙂
wątek zamknięty
Livia, właśnie zobaczyłam i chyba będę robić zamówienie z ebaya 😁
wątek zamknięty
moze ktos podac linka do tych cottonów bo jakos nie umiem znaleźć  😡 moze byc pw, bede wdzieczna  :kwiatek:
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 listopada 2011 21:37
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2011 21:38
Atlantic green może być, reszta bez polotu jak dla mnie. Zostaję jednak przy starym, dobrym plumie. 🙂

edit:
macie atlantica:
[[a]]http://www.ebay.de/itm/exclusive-ESKADRON-Schabracke-altlanic-geen-Grose-Dressur-/140650463328?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item20bf6bc060[[a]]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.