Farmerama.com

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2011 20:43
Misskiedis, to gwiazdki te do run.


Mogłabyś mi to wyjaśnić? Do jakich run, po co i w ogóle? Nie ogarniam jeszcze większości rzeczy :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 listopada 2011 20:50
[quote author=Bischa link=topic=25735.msg1199462#msg1199462 date=1322181954]
Misskiedis, to gwiazdki te do run.


Mogłabyś mi to wyjaśnić? Do jakich run, po co i w ogóle? Nie ogarniam jeszcze większości rzeczy :kwiatek:
[/quote]

Masz dostęp do magicznej polany? Czy jeszcze nie ?
Bischa   TAFC Polska :)
25 listopada 2011 20:51
Mam jajeczne drzewko 😅
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2011 21:02
JARA, nie, ale z chęcią się dowiem co to i po co 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 listopada 2011 21:09
JARA, nie, ale z chęcią się dowiem co to i po co 😁


Za misje w spółdzielni można wygrać właśnie gwiazdki.
[img]http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0519/6483717632dca23b196fa68f7560a0bc4dd4bf10.jpg?proj=CMTool_FileUpload[/img]
widać fotę?

No i ma polanie stoi drzewo mądrości, na którym są runy - czyli za gwiazdki kupujesz jakieś udogodnienia np więcej pola, większy zbiornik na wodę itd.
Skoro nie ma tego u Ciebie to chyba dostępne jest to od jakiegoś poziomu.
NA leśną polane wejdzie w 14 poziomie 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2011 23:08
A jak teraz wezme te gwiazdki to później będą czy przepadna bo jeszcze nie mam  dostępu?
Mam jajeczne drzewko 😅


za żetony?
nudna ta akcja. siłomierz jest najłatwiejszy więc biję i biję, ale dostaję po 3 - 4 żetony i mam ledwie 73, a na drzewko trzeba 350!
Bischa   TAFC Polska :)
26 listopada 2011 19:21
Tak wyćwiczyłam kota i zbieram po 6-7 żetonów, sama się dziwię, że tak szybko poszło 😉
uciułałam już ponad 250 więc jest nieźle 🙂 no i z kotem łatwo idzie, jak dojdzie się do jako takiej wprawy 🙂
Też mam drzewko 💃 I z dwóch tajemniczych stajennych trafiłam motylki i świstaka 🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 listopada 2011 19:54
Kolejne pytanie z serii żółtodziobowych 😁 Tajemniczy stajenny- Co to i skąd to? 👀
Co jakiś czas można kupić  w sklepie za 15 florenów tajemniczego stajennego lub drzewko z którego po 5 godzinach wychodzi jakieś drzewko lub zagroda
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 listopada 2011 20:02
Oooo... Ale fajnie 🤣 To juz wiem na co floreny będą 😎
No ja też najczęściej na te cele zostawiam, ale to loteria tak jak z lotkiem 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
26 listopada 2011 20:39
Hm, ja mam jedną tajemniczą zagrodę i czekam cierpliwie, niech będą te przeklęte motyle, bo szału z nimi dostaję 😤
Tak swoją drogą, to oni są złośliwi, zawsze stajennego dają gdy nie mam skąd wytrzasnąć FL chociaż na jedną zagrodę, tu miałam 11 FL, dokupiłam dwie angorze wełny, dostałam 8 FL za misję i kupiłam jednegop stajennego, wyrośnie pewnie jakieś gówno.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 listopada 2011 20:49
Ja też zaszalałam i postawiłam sobie zagrodę, pewnie kurnik z tego będzie 😀


edit:

😅 zagroda dla kóz  🙄
Bischa   TAFC Polska :)
26 listopada 2011 22:37
A ja mam drugą zagrodę dla świetlików 😂 Myślałam, że jakieś gówno mi się trafi, a tu proszę 😎
Pytanie za 100 punktów. Do keidy jest wesołe miasteczko? Nie wiem czy wydawać te żetony, czy czekać i nabić jeszcze trochę. Chcę jajowe drzewo...
jeszcze 67 godzin, policz sobie ;p niecałe trzy dni. ile masz żetonów? u mnie dzisiaj bida, nie wiem, czy nie kupić wejściówek za floreny  🤔
Pytanie: dlaczego w oazie miłości nie mogę robić nietoperków?
Bischa   TAFC Polska :)
28 listopada 2011 21:20
Cofnij się bodajże stronę wcześniej, było to pytanie 😉 Albo dwie strony, tak czy siak całkiem niedawno 😉
dzieki😀 troche jestem w tyle z tematem🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 listopada 2011 21:36
za stajennego dostałam 2x zagrode świstaków, cóż, mogło być gorzej choć wolałabym dostać 2 różne zagrody 😉
Niby od dzisiaj czyli od 1 grudnia do 24 ma być kalendarz adwentowy^^ Czekamy 😅
już jest 😎
i to rozumiem!  🏇
Zrealizowałeś kod bonusowy. Do Twojego konta dopisane zostały następujące przedmioty:

1 x Kombajn (24 h), 1 x Stajenny (24 h), 1 x Siewnik (24 h)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 grudnia 2011 12:49
Mam to samo :P
Ale fajnie, bo na siew kalafiorów się przyda 🙂
Ja mam dużo żetonów, nudzi mnie "wesołe" miasteczko, a i tak w kretach nie dostaję nic, a w kocie jak się bardzo wysilę to 3  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 grudnia 2011 14:16
Wesołe miasteczko przecież się skończyło.
A, nie zaglądałam to takie efekty  🤣 Słuchajcie, znalazłam na mojej farmie... kalendarz adwentowy? Ale jakiś dziwny, bez większości dni, w tym 1...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się