Końska rewia mody cz. V (2011)

Ja osker.pl mogę każdemu polecić, bo nie ważne czy zamawiałam rzeczy za 400, czy 50zł, to zawsze kontakt był świetny. Odpowiedzi zwykle dostawałam kilka godzin po zamówieniu. Paczki wysyłają szybko, nie trzeba długo czekać. Jak czegoś nie było, to zawsze proponują inny podobny produkt. Ja nie wiem, czemu macie takie złe doświadczenia z tym sklepem, ja w każdy m razie jestem bardzo zadowolona  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 grudnia 2011 21:24
ja też mam złe doświadczenia. tragiczny kontakt i baaardzo długi okres realizacji...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 grudnia 2011 00:09
No ja np. czekam ponad miesiąc na paczkę z ihaha.pl wiec jak widać nie tylko okser nawalił :P ale z okserem miałam jedną nieprzyjemną transakcję bo zapłaciłam za wysyłkę paczki ok 12zł a oni mi towar przysłali listem takie to trochę nie fer, ale cóż..  🙄
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
07 grudnia 2011 15:53
Ja tylko tradycyjnie w okresie przedświatecznym chciałabym przypomnieć ze szmatopholizm i końskie szmatki to zło..... 👀
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 grudnia 2011 18:13
asds moja mama się z tobą zgadza 😁.
wątek zamknięty
Mo rodzice też, ale no cóż, na Gwiazdkę poprosiłam o 3 czapraki, zobaczymy jak to wyjdzie, bo jeszcze Cavaliada w ten weekend 🙂
wątek zamknięty
Hahahaha. Oczywiście, że to zło.
Niestety ja chyba własnie zamierzam troche poszaleć, bo mi sie wizja zmieniła i cottony są be, za to mam wielka ochote na pady. Co oznacza spore zamieszanie w moich zbiorach szmatowych.  😉
wątek zamknięty
Dostane gdzieś derke:

Eskadron Dralon Chocochip Pink (155/165cm)    ???
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 grudnia 2011 18:32
Haha, może same szmaty to nie zło, ale na pewno zło, że tyle kosztują 😉 Niestety, ja już za stara na choinkowe prezenty w takiej ilości...
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 grudnia 2011 18:36
Szmatki są bardzo przyjemne, przelewy już nie 😁. Swoją drogą szmatkoholizm to bardzo przyjemna w przebiegu choroba. 🙂
Ostatnio jak się mnie koleżanka spytała kiedy sprzedam czapraki, odpowiedział jej tylko morderczy wzrok. 😁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
07 grudnia 2011 19:21
Ja z przerażeniem patrzę na moją powiększającą się hobbistycznie kolekcję.......
wątek zamknięty
a moi rodzice i chłopak czekają aż w końcu mi się znudzi kupowanie tego sprzętu czapraków derek, tyle tego a ja ciągle kupuje, że może w końcu wyrosnę  🤣
21 lat a tu czapraczki i dereczki nici 😀

na szczęscie z nowej kolekcji mam tylko jednego niciaka i nic więcej mi nie przypadło do gustu 🙂 za to Pady euro stara teraz mnie kuszą 😀

a co do oczekiwań na paczki to z gnl i oksera zazwyczaj czekam koło miesiąca lub dłużej....
wątek zamknięty
Klami to będzie dobre 😉 Tylko najpierw ty się zdecyduj jakie pady chcesz 😉


Mój super model wrócił 😀 Derka z kolekcji choco/petrol plus owije choco. No i oczywiście czaprak hv polo retro teal 😀



wątek zamknięty
xxagaxx dralon piękny, masz może zdjecie padu z bliska? tam jest jakis napis??

ps piękny wzorek ogolny 😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 grudnia 2011 19:35
hmmm muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona tym jak wygląda ten hv pod siodłem 🙂 edi wielki stylowy powrót  😅
wątek zamknięty
agata*  :kwiatek: Tak jest napis:



sei wszyscy to mówią. Nawet Klami która według mnie woli raczej "spokojne" szmatki powiedziała że w realu oba czapraki wyglądają naprawdę fajnie.  Ącki wraca, powoli, ale już co jakiś czas jakieś zdjęcia będą 😀 Choć na razie prezentujemy raczej "ciążowy" styl  😂 😂 Ale już bardziej głodowych porcji nie może dostawać, więc liczę że po powrocie do pracy brzuch zniknie.
wątek zamknięty
xxagaxx dziękuję 🙂 :kwiatek:

jak dla mnie pod siodłem znacznie lepiej niż "sam" (luzem 🙂 )
wątek zamknięty
xxagaxx, hehe. Ano musze sie zdecydować. Na razie mysle o polopadach i anky. Nie wiem tylko jak te anky by wyglądały pod moim siodłem.
Szmato-Edek reaktywacja.  😉

A te HV Polo o dziwo mi sie podobają.
wątek zamknięty
Jak miło Edka widzieć  😉
Mój borok w szmaragdzie:
wątek zamknięty
Nawet fajne te HV Polo, chociaż to logo jak dla mnie trochę za bardzo ozdobne.  😀
xxagaxx, co masz za siodło?
wątek zamknięty
Altria :kwiatek: Prestige Meredith

Azbuka ładnie mu 😉 A czemu takie małe zdjęcie? 😀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
07 grudnia 2011 20:31
xxagaxx


Miodzio  w tym Edzio wygląda 🙂


Azbuka


Slicznie rudemu w tym kolorze
wątek zamknięty
Dziewczyny doradźcie. Potrzebuję jakiegoś ładnego, schludnego czapraka, chętnie padu pod ujeżdżeniówkę.
Przede wszystkim przemawia do mnie klasyka. Nowe Anky zdecydowanie odpadają, są za małe. Cottony pod ujeżdżeniówkami średnio mi się widzą, brillanty chyba nie ta klasa jakościowa  😉 Rozważam polopad, aczkolwiek szarpnie mnie po kieszeni.
Może coś z tańszych marek a równie ciekawego?  😉
Będę na targach w Poznaniu, na co warto patrzeć? :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
07 grudnia 2011 20:37
Jarpol....do koloru do wyboru  😎
wątek zamknięty
xxagaxx ale mu obłędnie w ES-ie 😍
wątek zamknięty
Jarpole małe  🙁
wątek zamknięty
Jarpole małe  🙁


To fabryka marzeń  😉 można zamówić większy.
wątek zamknięty
To może i my się pokarzemy, znowu🙂
Więc co powiecie o Anky Fuchsia, które lepsze ?
https://picasaweb.google.com/106349668580189665302/NadzafIInni#5683504158158582018

https://picasaweb.google.com/106349668580189665302/NadzafIInni#5683503806959446050


Nici Cream z Pinki-Smurf
https://picasaweb.google.com/106349668580189665302/NadzafIInni#5674187395715096626

Nici Olive
https://picasaweb.google.com/106349668580189665302/NadzafIInni#5674185402151750002


wątek zamknięty
Pierwsze 🙂 Nawet przyzwoita ta Fuchsia 🙂
wątek zamknięty
Demonowa, strasznie ciężko uchwycić jej kolor, ale jest przepiękna 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.