Howrse gra :)

widzę konia i 3 ramki z tekstem w twojej prezentacji 🙂 tak powinno być?
masz mnie w znajomych 😎 mogę odesłać pd na pl 🙂
Tak, howrse wszysto bierze za multi 🤔wirek:
Calore, Tobie od razu wysłałam, jeszcze za nim napisałąm posta  😎 Możesz wysłać na pl, nie obrażę się  😁 Tak, prezentacja właśnie tak powinna wyglądać, ostatnio zdjęcie mi się nie wyświetlało, albo było malutkie, stąd moje pytanie. Dzięki  :kwiatek:

To ja chyba napiszę na kontakt, że to konto mojej siostry, no bo co mam zrobic? Kompa jej zabrać? Ona ma 10 lat tylko, bez jaj  🤬
wow, czuję się wyróżniona 🙂🙂 odesłałam oczywiście 🙂 właściwie też mogę porozdawać, kto jeszcze chce na pl? mam jedną możliwość na razie. w przyszłym tygodniu też będę rzucać 🙂
Ponawiam prośbę z kupnem ode mnie konia za kupon. Kupon zwracam, konia też jak będzie się dało + prezent w postaci liry apolla albo złotych ostróg, do wyboru  :kwiatek:
jak to zwracasz konia? w sumie mogę pomóc, tylko skołuję jakiegoś bidnego konia 🙂 możemy przenieść się na howrsowe pw 🙂
Ok, już pisze pw  😉
O cochodzi z wchodzeniem przez hasło?🙂P
że znasz czyjeś hasło i wchodzisz tak jakbyś była tą osobą 🙂
(chyba, nie bijcie jeśli coś machnęłam ;p)
calore ja poprosze 🙂...
ja tez mam problem z prezantacja moglby ktos wejsc i zobaczyc czy jest obrazek ? 🙂 login Jiska można zapraszac 🙂
O masakra...jakich oni się pierdół doszukują :O
Jiska, jest obrazek z koniem i trzema ramkami pustymi w środku  😉
okej dziekuje za sprawdzenie 🙂...poki co pracuje nad tekstem :p.
W kogo rzuzić? 😉

Możecie też rzucać we mnie: flygirl 🙂
Możesz mnie - login mydelniczka.
calore ja poprosze 🙂...

zaakceptuj zapro
Sisisa wysłałam zapro
flygirl ja poprosze login Jiska 🙂
Poszukuję piorunów zeusa, daję 65 000 equus za szt, ma ktoś niepotrzebne?  👀
Ktoś ma ochotę dostać punktem dorastania?  :kwiatek:
Ja, bardzo chętnie! Qenticaa  😉 Jak złapię pd to odrzucę  😀
kupię konie z złotym jabłkiem, zestawem harmonii, lub te przedmioty ! jak coś to proszę na pw, dogadamy się 🙂
mam kilka rzeczy z cr na wymianę 🙂
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=353000

Wielka wyprz hanoverów + osiołek i ośliczka z wszystkimi wolnymi kryciami, zapraszam  😉
sprzedam:  😉

Chmurka
x 4
Klepsydra Kronosa
x 1
Promień Heliosa
x 1

nick na howrse: Licjanna
Misskiedis mogę też PW? :kwiatek:
Ja nawet nie zamierzam brać udziału w tym efekcie bo i tak nie wygram nic więc po co. Ostatnio wchodzę tylko by odebrać Zestaw Nyx od Baliosa 😉
konik kupię chmurki 😉
jest ktos w stanie rzucic pd ? jak tylko bd miala to oddam 🙂 morzucac sniezkami login Jiska
Potrzebuję do zadania sprzedać konia za kupon,czy ktoś mógłby ode mnie kupić? Oczywiście oddam kupon i dołączę Chmurkę 😉
edit: nieaktualne
ja mogę wystaw konia na wabankowa 😉
jeśli na pl oczywiście 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się