Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Polowałam, polowałam i mam ją w końcu  😍, kupiona w Equishop, mają świetne cenowo wyprzedaże zimowej kolekcji, polecam 🙂

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 stycznia 2012 12:25
adriena fajna  🙂 Cyknieś zdjęcia "na sucho"?  :kwiatek:

To zn[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=120.msg1270030#msg1270030 date=1327235100]
adriena fajna  🙂 Cyknieś zdjęcia "na sucho"?  :kwiatek:[/quote]
To znaczy?

Jeśli chodzi o wygląd kurtki to na żywo wygląda identycznie jak na zdjęciach.

Zaryzykowałam też inny zakup, zobaczymy jak się w tym bedzie jeździć, ale potrzebowałam coś na takie luźne jazdy do lasu, bo jeżdżenie do lasu w oficerkach średnio na jeża jest wygodne. Mój nowy nabytek 🙂 Cena w Equi bardzo, bardzo okazyjna.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 stycznia 2012 12:37
wziąć kurtkę i cyknąć zdjęcie  😉 Często rzeczy pokazane w katalogu, na żywo wyglądaja trochę inaczej  😉
Zakochałam się w http://horseplay.pl/kurtka-eurostar-amy-p-1521.html
Czy ktoś ma tą kurteczkę? Jak ciepła ona jest,bo na zdjęciu wygląda na dosyć cienką,nie wiem czy będzie nadawała się na chłodniejsze dni ? Mam straszną ochotę ją kupić,ale z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej zachować oszczędności na nowe kolekcje.
pisze, że bawełna także raczej coś ala grubsza bluza 😉
Znajdę gdzieś tak wyglądający KLIK kask, ale tańszy? :kwiatek: Mam nadzieję, że to ten wątek..
To juz trzeci raz... nieładnie... bardzo nieładnie.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] zaspamowanie jednego wątku to z rozpędu, ale pięciu kolejnych?
Widział ktoś może bluzę Pikeur Alina? Co dzieję się z tyłu tej bluzy? Jakieś wielkie napisy, czy jest w miarę gładka? Bardzo przypadła mi do gustu, ale gdyby tył miałby jeszcze być tak zawalony jak przód to... mała przesada już.
kortina chyba jedynie ten http://www.okser.pl/horze-kask-jezdziecki-ocean-harmoniouz-p-7259.html ale to zupełnie nie to samo..
asds   Life goes on...
28 stycznia 2012 14:56
Wyprzedaż w Equishopie niszczy...  😵
Wyprzedaż w Equishopie niszczy...  😵


Wiem  😎 Kupilam kolejna kurtke, wlasnie czekam na przesylke.
asds   Life goes on...
28 stycznia 2012 18:28
Płaszcz.....czapka...szalik..... 😵 😵 😵 😵
Widział ktoś może bluzę Pikeur Alina? Co dzieję się z tyłu tej bluzy? Jakieś wielkie napisy, czy jest w miarę gładka? Bardzo przypadła mi do gustu, ale gdyby tył miałby jeszcze być tak zawalony jak przód to... mała przesada już.


Ranja jest ładniejsza  😉

Według mnie wyprzedaż w Equishop jest śmieszna, kamizelka przeceniona na 500zł  🤔wirek:
ARDIANA

skad masz te dlugie czapsy???
adriena napisała że ze Equi  😉

Kiedyś chorowałam na takie dlugie czapsy parlanti ale cena mnie skutecznie zraziła  🤔
własnie parlatni jak na swoja klase sa wyjatkowo atrakcyjne!!  i piekne
Dramka, jeśli mówisz o Kingslandzie to jest przeceniona o 40%! O ile byś chciała? O 80%?
Tzn ja bym chciała i o 90%  😀iabeł: ale no podejdźmy realnie...
adriena a co to za model kurtki?
Tak jak pisałam Dramka, długie czapsy kupione w Equi na super wyprzedaży, bo przecena z 899 na 199 zł 🙂

A kurtka to AKIRA.
epk wedlug ciebie to 500zł po przecenie to realna cena za kamizelke?  🤔 widze że łykasz wszystko jak pelikan  😂

adriena dawno? I dlaczego ludzie o takich promocjach nie piszą  🤬
adriena dawno? I dlaczego ludzie o takich promocjach nie piszą  🤬

Napisałam info w niedziele czyli dzien po dniu, w którym robiłam zakupy, więc chyba bez opoznienia.  👀
Dramka, jaki pelikan?? O czym ty mówisz? Dla mnie ceny Kingslanda są z kosmosu. Ale nie bardzo wiem, jakim cudem ktoś Ci ma z ceny 800zł zrobić cenę 200, żeby było fajnie. Ma Ci przecenić o 80%? Myślisz, że jakie są marże? Proponuję, żebyś dalej kupowała tam gdzie kupujesz wszystkie rzeczy 🙂. Pan T. ma lepsze ceny.

Tacy klienci mnie właśnie dobijają - akurat w innej branży, w której marże handlowe są na poziomie 5%. Ale ciągle słyszę, że jak to, to poprzedni rocznik, a rabat tylko 10 tys? A że to jest prawie 20% ceny to już mało ważne.

asds   Life goes on...
30 stycznia 2012 08:11
Jaq nie moge narzekac na przecene w equishipie. Kupiłam płaszcz Pikeura przeceniony o 60%, a więc na naprawdę przyzwoitą cenę jak za taki płaszczyk zimowy.


Tak na marginesie listonosz mi przyniósł właśnie koszule Pikeura i bluze MAry King  👀
kto ma tą kurtkę?
http://konie.sklep.pl/dla-jezdzca/odziez-jezdziecka/kurtki/caloroczna-kurtka-klubowa-horzeii.html
właśnie dzięki Amarotsie  :kwiatek:  będę ją miała
kujka   new better life mode: on
30 stycznia 2012 14:32
epk, wiesz w kazdej branzy sie tacy znajda 😉 w motocyklowej tez takich na peczki 😉
Hahah,  🚫, ale sytuacja dokładnie sprzed chwili.
-Proszę pani, ile jest rabatu na ten samochód.
-6000zł.
-Czy pani oszalała? Dlaczego tak mało? Skoda daje 25 tys rabatu.
-Proszę pana, zgadza się, z tym, że dotyczy to modelu Superb, który katalogowo kosztuje 140 tyś. Nasz samochód kosztuje 39tyś.
-Ale dają! 25 tyś dają!

Ręce opadają  😀iabeł:
Dramka, jaki pelikan?? O czym ty mówisz? Dla mnie ceny Kingslanda są z kosmosu. Ale nie bardzo wiem, jakim cudem ktoś Ci ma z ceny 800zł zrobić cenę 200, żeby było fajnie. Ma Ci przecenić o 80%? Myślisz, że jakie są marże? Proponuję, żebyś dalej kupowała tam gdzie kupujesz wszystkie rzeczy 🙂. Pan T. ma lepsze ceny.

Tacy klienci mnie właśnie dobijają - akurat w innej branży, w której marże handlowe są na poziomie 5%. Ale ciągle słyszę, że jak to, to poprzedni rocznik, a rabat tylko 10 tys? A że to jest prawie 20% ceny to już mało ważne.




Wyobraż sobie ze kupiłam kiedys kamizelke kingsland właśnie za 200zł i nie od pana T 😉 Myśle ze marze mają właśnie 80% jak nie lepiej 😉
Właśnie kupiłam zimówkę Kingslanda 😀😀 Drugą!!  🏇 🏇 Ale jestem szczęśliwa 😀
asds   Life goes on...
30 stycznia 2012 18:12
xxagaxx

Ten płaszczyk? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się